TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

Fjære skole, Grimstad - 30 mai 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
303 Aase Kristine Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
40 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
369 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
253 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:34:28
42 Alexandra Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:55
294 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
206 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:05
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
161 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
141 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
154 Andreas Martinius Fergagen Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
503 Andreas Tingstveit Hansen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:30:08
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:04
440 Andreas Værland Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:26:30
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:44
263 Anita Lomåsen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:23:37
615 Anna Sofia Walbeck Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
56 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder Fy... 00:00:00
121 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:20:50
403 Anne Liv Lonebu Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
600 Are Løven Pettersen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:33:38
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
420 Arild Solli Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:10
322 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
512 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:33
409 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
408 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
246 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
197 Beate Ravnå Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
367 Bente Haugen Trim 50-54 Damer Aleris 00:00:00
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
397 Bente Jonassen Trim 45-49 Damer Gard 00:00:00
764 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
401 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
29 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kommun... 00:00:00
405 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
774 Birk Svendsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:16:51
220 Bjørn BIlstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
181 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
468 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
513 Bjørn Undheim Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:59
406 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:29:10
771 Brit Kristiansen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
285 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
554 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
311 Børge Bendiksen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
157 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:20:21
48 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
479 Camilla Svendsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:25:33
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:45:13
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
58 Christer Aaser Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
693 Christian Gjerstad Kort løype 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:17:36
177 Christian Johansson Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:11
150 Christian Pfefferkorn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
526 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:36:34
160 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
628 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:24
794 Dagny Norhus Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
574 Dan Børge Klungerbo Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:48:18
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:53
334 Desiree Nykvist Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
226 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
289 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
797 Egil Vehusheia Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:02
506 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
683 Einar Solum Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:37:22
230 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:58
451 Eivind Lindseth Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:46
544 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
245 Elisabeth Frydenlund Trim 40-44 Damer Posten 00:00:00
39 Elisabeth Haglund Kort løype 40-44 Damer Idrettsadminist... 00:22:42
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
563 Ellen Marie Danielsen Trim 65-69 Damer UiA 00:00:00
281 Ellen Nordgård-Hansen Kort løype 45-49 Damer UiA 00:33:34
796 Elna Homme Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
769 Erikka Bjellerås Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:55
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
296 Erling Homdrom Trim 85-89 Herrer Rygene Trim 00:00:00
107 Espen Bjørklund Lang løype 35-39 Herrer APL BIL 00:34:18
546 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
225 Eva Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
324 Finn Egill Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:32:00
69 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
531 Frank Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:05
559 Fred Arthur Asdal Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
240 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:37:19
635 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:18:28
180 Frode Bjørnstad Trim 55-59 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:20:10
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:21:03
381 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
144 Geir Karlsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
498 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:21:06
399 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:20:29
17 Geir Olafsen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:35:41
799 Geir Sangvik Lang løype 40-44 Herrer BRG 00:39:24
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
32 Georg Smedsaas Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
23 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune... 00:00:00
96 Grete Aftret Kort løype 50-54 Damer MacGregor 00:22:37
541 Grete E. Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
331 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
545 Grete Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
282 Gunnar Berntzen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:48
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
320 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
7 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritime BIL 00:36:20
215 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
234 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
54 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
43 Helene Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:55
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
208 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Rygene Trim 00:00:00
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:22:39
13 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:41:26
153 Henrik Ording- Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:17:28
120 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:36:21
592 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
537 Hilde L. Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
499 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:52
335 Ingebrit Christensen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
659 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
669 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
610 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kommun... 00:22:54
412 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:28:00
556 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
53 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
139 Ingvild Jensen Trim 50-54 Damer Origo Solutions 00:00:00
307 Ingvill Johnsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
274 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Aust-Agder ... 00:00:00
95 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
261 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer Iktagder 00:00:00
51 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
668 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
496 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:47
172 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kommun... 00:23:35
751 Johanne Asdal Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
434 John Stiansen Trim 60-64 Herrer OSM 00:00:00
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
492 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
147 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
27 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:42:26
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
426 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:28:17
264 Julie Bøhn Kort løype 40-44 Damer Egen 00:21:28
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:26:23
741 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:32:55
221 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi BI... 00:00:00
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
217 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Arendal kommune... 00:00:00
658 Kari Berglund Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
299 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
555 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
273 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
462 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
564 Karin Omholt Tingstveit Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
753 Kay Stahl Trim 40-44 Herrer Rocex 00:00:00
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:33:44
641 Kenneth Larsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:46
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
633 Kevin Svenningsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:00
792 Kine Mikkelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
254 Kirsti Tanke Vedal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
300 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
249 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:00:00
439 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
606 Kjell Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
680 Kjell Olav Haugen Kort løype 60-64 Herrer Grimstad kommun... 00:29:25
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:25
352 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
744 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
6 Knut-Erik Lyngroth Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:25
20 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:37
30 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA BIL 00:34:59
94 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:34:14
223 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:47
237 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Økonomisk Rådgi... 00:20:31
349 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
135 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:32:41
402 Kåre Tverrmyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:24
798 Laila Espeseth Kort løype 55-59 Damer Egen 00:28:43
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
392 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
209 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
707 Lars Try Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
46 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
22 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
204 Lenja Vivian Pedersen Kort løype 35-39 Damer SSK 00:23:04
384 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
770 Linda Liltved Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
539 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
778 Line Hegland Eriksen Lang løype 20-24 Damer Egen 00:44:01
407 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
343 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
128 Lisa-Marie Kristoffersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:18:58
672 Lisbeth Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:31
301 Lisbeth Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegvese... 00:00:00
130 Lisbeth Boerresen Trim 40-44 Damer NTT Security 00:00:00
629 Lise Tørnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
224 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
762 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:26:46
777 Magne Isaksen Lang løype 60-64 Herrer BRG 00:33:45
262 Magne Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegvese... 00:18:36
191 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:17
98 Magnus Dahl Trim 25-29 Herrer Rejlers Norge A... 00:00:00
542 Margareth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
536 Maria Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
793 Mariann Hammarstrøm Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
268 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer APIL 00:00:00
233 Marie Cecilie Bjelland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
270 Marit Vallheim Aspenes Trim 40-44 Damer APL BIL 00:00:00
312 Marthe Jørgensen Trim 50-54 Damer SiA 00:00:00
528 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
594 Martine Hammarstrøm Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
772 May Britt Grude Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:29:38
474 Mia Isabel Lauvrak Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
800 Mikal Røli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:35
593 Mina Eek-Jensen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
287 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard 00:00:00
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
131 Monica Larsen Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:25:36
332 Monika Svendsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
61 Morten Eilert Andersen Kort løype 40-44 Herrer Agderposten 00:21:00
179 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:45:12
50 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:30:25
55 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:25:23
266 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder energi BI... 00:00:00
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:22:00
293 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:33:31
517 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:36:08
637 Ole Andreas Rustad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:28
93 Ole Henrik Heidenberg Trim 50-54 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
1 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:20:52
790 Paul Z. Holm Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:34
709 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
482 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:19
114 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer DNB 00:00:00
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:27:19
126 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
639 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:29:36
382 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
74 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
319 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
383 Rigmor Berge Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
138 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:41
207 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:28:00
621 Rolf Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:46
31 Rune Heia Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:56
78 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:38
475 Sara Øen Isaksen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
304 Signe S. Dale Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
757 Sigrund Askeland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:41:37
267 Sigrunn Tøn Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
640 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
380 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
298 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:29:02
795 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
655 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:42:10
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
18 Sondre J. Olafsen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:34:16
404 Sonja Skogli Lonebu Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
361 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
47 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør... 00:36:45
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
75 Stig Eilertsen Kort løype 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:24:52
314 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Arendal... 00:21:04
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
198 Svein Inge Johnsen Trim 40-44 Herrer Telenor Maritim... 00:00:00
19 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:28
251 Svein Teistedal Lang løype 55-59 Herrer Eget 00:37:18
667 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
505 Sverre Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:32
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
362 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
158 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:31:35
543 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
558 Tina Solheim Kort løype 25-29 Damer Meny 00:23:21
553 Tobias Svensson Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
386 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
476 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:33:42
455 Tore Eek-Jensen Trim 40-44 Herrer APL 00:00:00
529 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:24:15
170 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
585 Torgeir Neset Trim 45-49 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
99 Tor-Geir Vigerstøl Trim 40-44 Herrer Rejlers Norge A... 00:00:00
661 Torhild Eskedal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
376 Torhild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
578 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:31
662 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
112 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer NTT Security 00:22:02
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
677 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
176 Trond Hansen Trim 45-49 Herrer NTT Security 00:00:00
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
97 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
192 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:26:30
9 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:48
102 VIDAR JOSEPHSEN Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
432 Vidar Ljøstad Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:21:42
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:49
49 Wenche Nordli Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
247 Wenche Sandtveit Trim 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
216 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
124 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
297 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
16 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:59
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
400 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
452 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:48
146 Åge Borgund Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:24:38

Antall: 349
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows