TimeService

SYKKELBYKARUSELLEN 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
20 apr 2017
6
84

Dømmesmoen - 20 apr 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
10 Anne Merethe Holmberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
25 Asbjørn Olsen Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
34 Axel Johnsen Trim U-16 Herrer GSK 00:00:00
33 Benjamin Mørland Trim U-16 Herrer GSK 00:00:00
11 Bjørn Notto Eppeland Trim 50-54 Herrer Husbanken 00:00:00
46 Bjørn Olav Raknes Fellesstart ... 45-49 Herrer Ventec AS 00:39:09
38 Christian Austenå Fellesstart ... 35-39 Herrer EEA 00:44:16
40 Dag Frode Svendsen Fellesstart ... 40-44 Herrer Grimstad Tøm... 00:38:54
30 Eivind Øygarden Fellesstart ... 35-39 Herrer AAK 00:38:59
32 Erik Mørland Trim 60-64 Herrer GSK 00:00:00
31 Erling Knutsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 00:39:14
50 Erling Sæveraas Fellesstart ... 35-39 Herrer Asplan Viak 00:43:26
16 Frode Holm Larsen Trim 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
20 Geir Haugstøyl Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 00:54:30
18 Helge Steinsland Fellesstart ... 50-54 Herrer Saint-Gobain... 00:42:44
2 Jan Helge Malonæs Fellesstart ... 45-49 Herrer Kitron BIL 01:06:13
42 Jan Johnsen Fellesstart ... 55-59 Herrer IKT Agder 00:57:16
49 Jan Tjøntveit Fellesstart ... 50-54 Herrer Gromstad Auto 00:44:33
13 Jarle Knutsen Trim 55-59 Herrer Husbanken 00:00:00
47 Jarle Storrem Fellesstart ... 50-54 Herrer Rimatec 00:47:21
1 Johan Ryder Berntsen Fellesstart ... 35-39 Herrer Doorway 00:44:11
37 Kim Forsberg Fellesstart ... 35-39 Herrer BBC 00:38:03
22 Kjell Pedersen Trim 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
41 Kjetil Sørby Fellesstart ... 35-39 Herrer Eracom 00:39:04
9 Kristian de Lange Trim 40-44 Herrer COWI 00:00:00
7 Kåre Andreassen Fellesstart ... 50-54 Herrer Kitron 00:54:22
24 Kåre Hansen Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
5 Leif Henriksen Fellesstart ... 65-69 Herrer Saint-Gobain... 00:53:00
45 Leif Viken Fellesstart ... 55-59 Herrer Politiet 00:44:19
27 Lene Ånonsen Fellesstart ... 40-44 Damer Arendal kommune 00:50:17
15 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
19 Nils Olaf Hurv Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
35 Ole Vidar Myhren Trim 50-54 Herrer Oddensenteret 00:00:00
44 Olve Sveen Fellesstart ... 45-49 Herrer IKT Agder 00:49:06
26 Per Ivar Olsen Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
4 Per Richard Kaino Fellesstart ... 40-44 Herrer Arendal cc 00:39:07
17 Rolf Schanke Fellesstart ... 50-54 Herrer Nettpartner 00:42:40
12 Siv Kløvfjell Trim 40-44 Damer Husbanken 00:00:00
28 Stig Eilertsen Fellesstart ... 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:51:00
48 Stig Solberg Fellesstart ... 40-44 Herrer Ncom 00:37:21
14 Terje Johannessen Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
29 Thorstein Walle Fellesstart ... 45-49 Herrer Setesdal Bil... 00:38:56
39 Trond Aarstad Fellesstart ... 45-49 Herrer Tvedestrand ... 00:39:11
43 Turid Dalen Johnsen Fellesstart ... 50-54 Damer Kitron 00:55:33
21 Turid Hagelia Korshavn Fellesstart ... 40-44 Damer Stærk & Co. 00:39:18
23 Ulf Øynes Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
3 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00

Antall: 47
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows