TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
24 apr 2017
12
147

Storesand, Fevik - 22 mai 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
108 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:34:38
126 Andreas Sælsbråthen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:29:34
24 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:24:10
128 Anne Marie Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:51:18
133 Anne Skaar Kort løype 40-44 Damer Egen 00:26:07
87 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:40:14
84 Arnulf Forsberg Lang løype 70-74 Herrer Arendal kommune 00:39:55
131 Beate Alfsdatter Myhren Lang løype 50-54 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:52:01
135 Bjørg Salvesen Kort løype 75-79 Damer Egen 00:40:01
16 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:29:30
14 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjørin... 00:26:06
139 Edith Fahre Kort løype 50-54 Damer Egen 00:30:07
8 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pusne... 00:27:45
19 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegvese... 00:33:26
129 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:36:26
23 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:44:47
109 Erling Fredriksen Lang løype 50-54 Herrer Sevan Marine 00:21:20
97 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:42:33
113 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:23:09
101 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Sparebanken Sør 01:02:47
79 Finn Ole Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegvese... 00:26:54
138 Fredrik Monrad Olsen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:28:14
2 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørensen ... 00:30:55
4 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Stærk & co as 00:24:29
71 Glenn Ager-Wick Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:27:39
10 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:32:24
25 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:48:04
73 Helge Christensen Lang løype 60-64 Herrer Sparebanken Sør 00:39:09
38 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:34:49
100 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Norsafe 00:33:04
78 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:30:41
30 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:32:28
58 Inger Marie Damsgaard Broers Lang løype 40-44 Damer SSA 00:25:45
136 Inger Morterud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:40:02
111 Jan Egil Hageli Lang løype 60-64 Herrer Den norske kirk... 00:31:20
69 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT-Agder 00:30:00
50 Jan Petter Jansen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
70 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:36:58
74 Jens Arild Kroken Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:36:19
124 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer J.J. Ugland 00:30:55
35 Karl Jørgen Songedal Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:40:48
1 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:28:54
82 Kjell Brevik Lang løype 65-69 Herrer Politiet 00:35:43
34 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:22:43
7 Kjell Sandåker Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:29:43
83 Kristen Daland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:39:59
33 Kurt Johan Dalen Kort løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:31:01
76 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:50:59
127 Lisbet Stormo Kort løype 55-59 Damer Arendal kommune 00:27:00
37 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:39:19
20 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:44:29
62 Magnus Fossum Lang løype U-16 Herrer Graneavtalen 20... 00:32:08
92 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:29:43
93 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:31:14
95 Marianne Tønseth Kort løype 45-49 Damer Arendal Kommune 00:28:00
98 Martin Bjørkenes Lang løype 40-44 Herrer Geodata 00:23:36
15 Morten Benestad Lang løype 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:42:02
36 Nils A. Thompson Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:28:01
13 Norman Ugland Lang løype 50-54 Herrer Kitron 00:29:17
27 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:24:32
89 Olav G. Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegvese... 00:38:44
118 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:26:49
51 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer IF 00:29:41
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:20:41
54 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:38:43
11 Rolf Mikkelsen Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:44:50
5 Rune Landsverk Lang løype 40-44 Herrer Kitron 00:47:48
90 Stein Reinholt Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:33:39
104 Steinar Fjellberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:36:03
134 Storm Inus Phix Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:00:00
6 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegvese... 00:26:13
132 Tone Skindlo Taraldsen Lang løype 45-49 Damer Egen 00:43:38
31 Tora Ottersland Kort løype 80-84 Damer Egen 00:41:40
77 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:48:11
119 Torgeir Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:26:47
99 Trond Fossnes Lang løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:39:20
130 Tuva Krafft Myhren Kort løype U-16 Damer Egen 00:35:12
22 Vegard Pedersen Lang løype 55-59 Herrer APIL 00:41:11
26 Wenche Ulvshus Kort løype 60-64 Damer Agder Økonomi 00:48:03
137 Øistein Aamot Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:29:38
80 Øivin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer UiA 00:29:42
103 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:30:48

Antall: 82
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Storesand, Fevik

Løp i serien

Myra skole (21 aug 2017)
Hisøy skole (28 aug 2017)
Hove Camping (04 sep 2017)
Harebakken (11 sep 2017)
Dømmesmoen (18 sep 2017)
Nedenes skole (25 sep 2017)