TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Åsbieskogen, Arendal - 19 apr 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
591 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
242 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
628 Aase Kvanneid Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
714 Abdirahim Hussein Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:03
611 Adele Flaten Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
771 Adrian Igland Eriksen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:28:01
278 Agnes May Boswarva Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
283 Aksel Ødegård Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:21
126 Aleksander Lydersen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:36:22
280 Alexandra Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
366 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:32
15 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
316 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
134 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
532 Anders Fjøsne Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:54
854 Andre Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:07
537 Andre Godtfredsen Lang løype 30-34 Herrer Relacom 00:45:00
88 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:02
144 Anett Gjerstad Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
212 Anette J. Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
653 Anita Guttormsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
319 Anita Lomåsen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:48:17
789 Anita Watne Lang løype 40-44 Damer Egen 00:47:44
292 Anna Karin Thorell Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
176 Anna Rasmussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
19 Anna Tuzikova Trim 25-29 Damer Ernst & Young 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
14 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
735 Anne Gunn Myhren Kort løype 35-39 Damer Egen 00:27:25
463 Anne Harkestad Skarpeteig Kort løype 40-44 Damer Egen 00:19:56
501 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:24:36
668 Anne Hustoft Sodeland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
114 Anne Karin Seland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:20:44
670 Anne Lise Helgesen Trim 60-64 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
786 Anne Lise Vik Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
208 Anne Marit Line Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
272 Annette D. Venaas Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
423 Are Solum Lang løype 25-29 Herrer Gard 00:31:19
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
692 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:40
436 Arne Heggland Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:35:59
229 Arne Helgesen Trim 60-64 Herrer Kitron 00:00:00
303 Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
857 Asborg Sundby Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
324 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
833 Astri Lauritzen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:23:14
205 Astri Sandkjær Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
173 Astri Smedsrud Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
259 Atle Frydenlund Trim 40-44 Herrer IKT Agder 00:00:00
420 Atle Knudsen Kort løype 25-29 Herrer Gard 00:21:29
198 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
86 Aud R. Sandal Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
590 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
691 Beate Bjørklund Kort løype 30-34 Damer Egen 00:24:42
819 Beate Dalen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
222 Beate Mathiesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
394 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:19:15
492 Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:27
652 Bente Blankenborg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
655 Bente Halvorsen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
554 Bente Haugen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:31:57
608 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
816 Bente Larsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
43 Bente Nygård Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
678 Berit F. Mortensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
9 Berit Fossestøl Trim 55-59 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
725 Berit Friisø Kort løype U-16 Damer Egen 00:30:14
519 Bernhard Skaar Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
697 Bernt Johansson Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:36:59
178 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
369 Birk Svendsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:16:08
835 Bjørn Alfthan Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:59
365 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer Mac Gregor 00:35:35
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:20
93 Bjørn Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
288 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
552 Bjørn Undheim Kort løype 55-59 Herrer Grimstad kom... 00:22:46
267 Bodil Gammelseter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
179 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
166 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:27:35
431 Brit Ljøstad Kristensen Kort løype 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:25:42
172 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
257 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
639 Bård Arne Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:42
60 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:23:28
414 Camilla Larsen Strømsland Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:45
238 Camilla Werner Trim 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
338 Cathrine Søndeled Lang løype 35-39 Damer Egen 00:45:41
33 Cato Bratland Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:45:29
442 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:36:14
143 Cecilie Jørgensen Kort løype 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:20
377 Christian Austenå Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:37
828 Christian Lauvdal Bie Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:06
512 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:23:24
802 Claus Adrian Johnsen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
274 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
867 Dag Seland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
363 Dag Tørnes Trim 45-49 Herrer Ericsson 00:00:00
94 Dagfinn Jernes Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
450 Daniel Asplund Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:55
30 Daniel B. Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:15
407 Daniel Hetland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
842 Daniel Straum Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:36:14
513 Desiree Nykvist Kort løype 45-49 Damer Egen 00:27:27
522 Dimitrios Tsapolas Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
723 Dina Kristoffersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:20:54
482 Dmitri Rybakov Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
254 Edith Skoog Lassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
106 Edle Thrane Pedersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
601 Egil Evensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
350 Egil Risholt Kort løype 55-59 Herrer Rygene Trim 00:25:40
703 Eilef Stalleland Trim 45-49 Herrer Hellevik Hus... 00:00:00
20 Eirik Halvorsen Trim 35-39 Herrer Ernst & Young 00:00:00
385 Eirik Heggland Kort løype U-16 Herrer Løven BIL 00:19:08
275 Eivind Halaas Kort løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:17:43
825 Eivind Lindseth Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:49:09
456 Eli Parnes Paulsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:24:13
686 Elias Kristoffer Moen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:43
610 Elin Dale Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
659 Elin Kilen Trim 40-44 Damer Devoteam 00:00:00
213 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
291 Elisabeth Balle Trim 35-39 Damer Agder Energi 00:00:00
339 Elisabeth Frydenlund Trim 40-44 Damer Posten 00:00:00
138 Elisabeth Knutsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
361 Elise Hansen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
51 Elise Krey Pedersen Kort løype 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:24:49
28 Ellen Albrigtsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
832 Ellen Knudsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:20:39
349 Else Liv Risholt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
383 Endre Amundsen Lang løype 30-34 Herrer Agder Energi 00:31:12
446 Endre Røynstrand Lang løype 55-59 Herrer SSA 00:39:05
386 Erlend Heggland Kort løype U-16 Herrer Løven BIL 00:23:18
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
161 Erling Homdrom Trim 80-84 Herrer Rygene Trim 00:00:00
387 Erling Knutsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:48
597 Espen Bjørklund Kort løype 35-39 Herrer NOV APL 00:20:41
236 Espen Christian Knutsen Trim 40-44 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
367 Espen Eikemo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:29
510 Espen Harnes Lang løype 25-29 Herrer Skanska 00:40:18
634 Espen Rom Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
840 Even Reinhardsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:10
687 Even Rysstad Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:50
618 Evind Tøn Trim 55-59 Herrer GK 00:00:00
184 Finn Egil Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:27:30
310 Finn F. Lindstrøm Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
45 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:22:24
515 Frank Olsen Kort løype 40-44 Herrer Origo Solutions 00:21:36
641 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:19:03
796 Frode Amundsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:32:01
448 Frode Andersen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:23
100 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:19:37
343 Frode Johnsen Trim 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
405 Frode Løkken Kort løype 30-34 Herrer Arendal Kommune 00:21:42
430 Frode Nilsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:41
128 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
455 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:57
476 Geir A. Knutsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
457 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:23:15
504 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:20:19
427 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:19:20
6 Georg Arild Smedsaas Trim 35-39 Herrer SSA 00:00:00
146 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
665 Gerhard Kristiansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:33
727 Glenn Ager-Wick Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:55
460 Grete Aftret Kort løype 45-49 Damer Mac Gregor 00:23:08
246 Grete Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
795 Grete Værland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
627 Grethe Hynes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
636 Grunde Stebekk Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
783 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer IF 00:00:00
89 Gunn Aaberg Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
594 Gunnar Berntsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:25
811 Gunnar Bjørn Solfjeld Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
207 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
266 Gunnar Lillevåje Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
313 Gunnar Venaas Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
83 Gunnstein Hørte Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:02
125 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
251 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Lang løype 40-44 Herrer NOV APL 00:37:05
438 Hanna S. Sandberg Kort løype U-16 Damer Egen 00:20:33
856 Hanna Sundby Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
813 Hanne Bjerkholt Svenssen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
104 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
693 Hans Antonsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:28
344 Hans Petter Endresen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:06
299 Harald Hørte Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
284 Harald Svendsen Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:21:41
803 Haymanot Sengal Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
734 Hege Rød Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
141 Hege Thorsen Lund Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
230 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
279 Helene Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:10
848 Helene Hasla Kort løype 20-24 Damer Egen 00:22:54
801 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
122 Helene Wathne Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
348 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
433 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:22:57
664 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
10 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:17:56
332 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
296 Henrik Moberg Kort løype 45-49 Herrer Pusnes 00:29:01
449 Henrik Mortensen Lang løype 35-39 Herrer Eaton Hernis 00:36:00
69 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:17:58
58 Henrik Wilhelm Sissener Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
294 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
4 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:38:09
345 Hilde Isaksen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
264 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
657 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
598 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
248 Inger Brit Christensen Trim 50-54 Damer Agder Energi 00:00:00
439 Inger Johanne Fiuren Lang løype 40-44 Damer NAV Aust-Agder 00:45:05
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
163 Inger Magrethe Olsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
297 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
169 Inger Marie Råna Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
57 Ingi Gunnarsson Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
462 Ingolf Harkestad Kort løype 35-39 Herrer UiA 00:17:46
700 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimtad kommune 00:22:03
382 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
800 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
233 Ingrid Zaar Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
808 Ingunn Håkedal Kort løype 20-24 Damer Egen 00:23:20
484 Ingunn Løvdal Kort løype 40-44 Damer Løven 00:24:06
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
215 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
41 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
827 Iselin Agder Wick Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
357 Ivar Lyngstad Lang løype 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:45:06
417 Jack Hansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:01
307 Jan Arild Winther Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
787 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
7 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
78 Jan Roger Christoffersen Kort løype 40-44 Herrer Gard 00:20:52
286 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:39
500 Jan Tjøntveit Lang løype 45-49 Herrer Gromstad Auto 00:37:36
80 Jannicke Hammarlund Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:36
148 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:00
826 Jeanett Ager Wick Kort løype 25-29 Damer Egen 00:20:04
399 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:26:49
466 Jens Olav Rydningen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:23:12
911 Jerson Carmesis Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
490 Joakim Johansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:20
792 John Petter Omholt Trim 50-54 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
124 John Stiansen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:10
56 Jon Erik Heide Kort løype 30-34 Herrer Doorway 00:22:32
174 Jon Furre Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
847 Jon Harald Vågsvoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:15:58
168 Jon Haugenes Lang løype 40-44 Herrer A.A. Fylkesk... 00:42:23
359 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
105 Jorid Holst Lang løype 30-34 Damer Egen 00:45:00
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
334 Julie Gundersen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:21:49
196 Julie Skjelnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
465 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:35:32
815 Kai Arne Normann Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:06
788 Kai Henning Aaberg Trim 30-34 Herrer Agderposten 00:00:00
187 Kai Larsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
538 Kaja Skaanes Johansen Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:26
863 Kamil Iminov Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
861 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
209 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
171 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
817 Kari May Johnsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
92 Kari Pedersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
799 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
191 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
724 Karin Lillejord Kristoffersen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:21:44
109 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
375 Karoline Nilsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:23:49
669 Kathrine Beisland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
142 Katrine Olsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
158 Kay Stahl Kort løype 35-39 Herrer Roxkex 00:21:52
511 Kenneth Halvorsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:04
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
199 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
849 Kine Veronica Wiik Kort løype 20-24 Damer Egen 00:28:10
180 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
22 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Ernst & Young 00:00:00
137 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:23:21
479 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer KW Sørensen ... 00:00:00
12 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:56
13 Kjetil Sindum Kort løype 35-39 Herrer Air Products 00:23:51
157 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Vegårshei Trim 00:00:00
736 Knut Berg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:20:52
320 Knut Erik Lyngroth Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:22
855 Koem Kieft Kort løype 20-24 Herrer GRID 00:22:49
403 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA 00:37:47
675 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Myra Trim 00:22:21
29 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:05
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:13
378 Kristin Farbergshagen Trim 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
499 Kristin Flo Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:20:30
8 Kristin Hjelmaas Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
182 Kristin Tønnesen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
234 Kristine Senum Trim 30-34 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
844 Kristoffer Evensen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:56
358 Kristoffer Kvifte Hanstad Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
830 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:35:54
711 Kristoffer Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:16
352 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
273 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:22:30
814 Laila Espeseth Kort løype 55-59 Damer Egen 00:28:28
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
214 Lars Edvard Storjord Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
206 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
402 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:35:15
685 Leif Theodor Moen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:27:41
155 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
195 Lena Skjelnes Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
118 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer SSA 00:45:00
398 Lilly Berland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:31:30
210 Linda Jørgensen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
749 Linda Kraft Kort løype 40-44 Damer Egen 00:26:21
785 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
227 Line Lilleholt Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
181 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegv... 00:00:00
243 Lisbet Eie Kort løype 40-44 Damer Egen 00:23:07
362 Lisbet Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
545 Lisbeth Forsdal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:27:36
661 Lise Pedersen Kort løype 70-74 Damer Egen 00:26:10
364 Lise Tørnes Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:00
797 Liv Berli Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
384 Liv Nilsen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:48:51
323 Magne Isaksen Lang løype 55-59 Herrer BRG 00:34:38
853 Magne Nilsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:37:19
836 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:22
809 Magnus Dahl Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
160 Magnus G. Knutsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:01
845 Magnus Seland Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:25:03
408 Maja Marie Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:21:40
822 Marcus Homdrom Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:16:23
302 Margareth Thorsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
228 Maria Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
216 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer Politiet 00:00:00
53 Marianne Ringvold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
312 Marie D. Grøsle Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
834 Mariell Edvardsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:24:27
859 Marit Friisø Kort løype 50-54 Damer Gard 00:31:11
831 Marit Håland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:31:10
829 Marit Lauvdal Bie Kort løype 50-54 Damer SSA 00:23:37
469 Marit Vigeland Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
821 Marita Strat Lang løype 35-39 Damer Egen 00:46:29
117 Marius Riis Holthe Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
850 Martin Bøhler Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:41
656 May Britt Risbruna Trim 45-49 Damer Agder Energi 00:00:00
432 May-Brit Grude Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
441 May-Linn Kihle Kort løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:28:05
614 Merethe Gabrielsen Lang løype 25-29 Damer Grimstad kom... 00:51:55
810 Mette Moen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
523 Mikal Røli Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:25:45
770 Miriam Igland Kort løype 35-39 Damer Hestnes Mont... 00:28:02
175 Mirjam Sandberg Trim 60-64 Damer Gard 00:00:00
295 Monica Ellingsen Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
107 Monica M. Larsen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:24:31
211 Monica Rasmussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
300 Monika Hørte Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
44 Morten Andersen Kort løype 35-39 Herrer Agderposten 00:20:10
475 Morten Haug Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
587 Morten Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:47
231 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA 00:00:00
777 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:36:13
806 Neseset Aslhanom Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
745 Niels Garmann-Johsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:28:13
188 Nils Heldal Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:29:29
240 Nils Olaf Hurv Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
116 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:33:43
27 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:22:36
434 Norvald Andreassen Lang løype 35-39 Herrer Sparebanken Sør 00:39:14
841 Oda Asbjørnsdatter Karlstrøm Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:21
165 Odd Hesthag Trim 65-69 Herrer Agder Energi 00:00:00
49 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Eaton Hernis 00:21:32
473 Oddbjørn Haugeto Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
812 Oddvar Paulsen Kort løype 60-64 Herrer Agderposten 00:25:38
70 Ola Rykhus Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:21:18
360 Olav Hansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:04
113 Olav Hardeberg Trim 80-84 Herrer AT Skog 00:00:00
535 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:36:21
791 Ole Bjørn Lindland Trim 40-44 Herrer Brave Bygg 00:00:00
781 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:00
666 Ole Kristian Jensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:27:47
747 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:39:09
470 Ole Petter Jensen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
98 Ole-Magne Gilde Trim 50-54 Herrer Pusnes 00:00:00
624 Oliv Langmyr Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
406 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer NIBIO 00:24:23
139 Peder Jørgensen Lang løype 30-34 Herrer Baker Jørgensen 00:31:37
333 Peder Vetaas Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:42:21
397 Per Atle Baardson Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
84 Per Ellefsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:27
85 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Arendal Boli... 00:00:00
782 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MH Wirth 00:00:00
265 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
129 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
838 Petter Nipedal Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:17
68 Petter Sevik Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
846 Petter Syrdalen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:26
824 Pierre Le Boursicaud Kort løype 20-24 Herrer NIBIO 00:20:06
621 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
379 Preben Skretteberg Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:10
708 Preben Sørensen Kort løype 30-34 Herrer K.W. Sørense... 00:17:50
232 Pål A. Sørensen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:17
35 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
381 Ragnar Abrahamsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:57
410 Ragnar Andresen Kort løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:19:29
250 Ragnhild Lind Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
502 Randi Risdal Kort løype 20-24 Damer Egen 00:24:15
843 Raymond Lie Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:38:18
820 Reidar Dalen Lang løype 55-59 Herrer Vegårshei Trim 00:50:46
225 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
183 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:35:00
389 Renate Heen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:08
48 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
728 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:18:07
794 Rigmor Berge Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
111 Rino Rudsli Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
400 Roald Nilsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:27:39
851 Robert Skoland Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:55
858 Robin Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:34
391 Roy Gundersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:45:07
64 Runar Pedersen Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
285 Rune Alstrup Furre Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:38:58
101 Rune Hvass Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:39
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:09
713 Samson Amanuel Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:16:58
186 Silje Strand Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:50
145 Simona Rabasauskiene Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
37 Siri Fruholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
458 Siri Moberg Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:03
335 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
119 Sissel Wathne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
793 Siv Nina Pedersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
355 Siv Tone Johansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
413 Sofie Larsen Strømsland Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:23
219 Solveig Indrebø Madsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:27:51
341 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
631 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
772 Sondre Olafsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:32
478 Stanley Esperaas Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
277 Stein Reinholt Jensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:26:18
162 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
5 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:40:15
623 Steinar Langmyr Trim 50-54 Herrer Nettpartner 00:00:00
909 Steinar Liland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
866 Steinar Sunde Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
823 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria 00:22:06
416 Stine Råbu Nilsen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:25:05
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:38
585 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
550 Sverre J. Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:49
170 Sverre Solberg Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
120 Sverre Valvik Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
133 Synnøve Solheim Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
415 Sølve Strømsland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:33:33
97 Sølvi A. Gilde Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
132 Terje Belland Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:08
425 Terje Bruborg Lang løype 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:30:54
255 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
204 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
719 Thomas Blom Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:34
63 Thomas Frogner Coll Trim 25-29 Herrer Doorway 00:00:00
607 Thomas Thuv Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
804 Tibiets Haigos Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
839 Tina Mariell Severinsen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:26:55
862 Tobias Sørensen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:19
270 Tom Østerhus Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
167 Tommy Råna Kort løype 40-44 Herrer Kitron 00:20:42
622 Tone Byttingsmyr Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
440 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:28:04
103 Tone Jevne Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:22:33
807 Tonje Richardsen Kort løype 35-39 Damer SSA 00:20:45
865 Tor Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
61 Tor Kristian Hovatn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
521 Tor Magne Fåland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
47 Torbjørn Eie Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
311 Torbjørn Skarpeteig Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:24:08
18 Tord Bårdsen Trim 20-24 Herrer Ernst & Young 00:00:00
224 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
558 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:24:58
87 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
474 Torfinn Kvalsvik Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
164 Torfinn Tveito Trim 80-84 Herrer Politiet 00:00:00
609 Torgeir Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:20:07
600 Torgeir Neset Trim 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
518 Torger Singelstad Lang løype 35-39 Herrer Arendal kommune 00:30:35
784 Torhild Smith Konradsen Trim 25-29 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
603 Torild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:13
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
541 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:25:47
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
396 Trond Farbergshagen Kort løype 50-54 Herrer Origo Solutions 00:18:47
305 Trude Dahle Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
495 Trygve O. Nilsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:59
11 Turi Jacobsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
798 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
38 Turid Mjaasund Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
818 Turid Ribe Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
635 Unni K. Stebekk Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
429 Unni Omholt Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
282 Unni Ødegård Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
776 Vegard Elias Mathiesen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:18
615 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UIA 00:00:00
837 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:26:45
910 Vicente Malabuyok Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
390 Vidar Aas Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:28
110 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
301 Vidar Konradsen Lang løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:43:27
864 Vidar Omholt Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
790 Vidar Østebø Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:48:30
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
710 Vilde Geitrem Kort løype U-16 Damer Egen 00:32:39
140 Viviana Hiis Lang løype 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:35:52
201 Wenke Lyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
331 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
805 Yodit Ocbagabr Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:20:36
218 Øivind Madsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
860 Øystein H. Næset Kort løype 50-54 Herrer Agderposten 00:21:23
351 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:16
516 Øystein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:41:50
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
688 Øyvind Solli Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:45:27
123 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
447 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:20:46

Antall: 547
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows