TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Hove, Tromøy - 13 sep 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
242 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
278 Agnes May Boswarva Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
283 Aksel Ødegård Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:50
126 Aleksander Lydersen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:43:31
280 Alexandra Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
366 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:37
15 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
765 Altaieb Hassan Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:37:34
134 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
854 Andre Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:48
71 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
88 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:51:31
144 Anett Gjerstad Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
212 Anette J. Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
789 Anita Watne Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
292 Anna Karin Thorell Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
176 Anna Rasmussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
108 Anna Sophia Walbeck Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
96 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
14 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
114 Anne Karin Seland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:22:51
670 Anne Lise Helgesen Trim 60-64 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
272 Annette D. Venaas Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
423 Are Solum Kort løype 25-29 Herrer Gard 00:19:07
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
1092 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:24:16
692 Arild Solli Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:44:25
229 Arne Helgesen Trim 60-64 Herrer Kitron 00:00:00
1015 Arne Thorstensen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:27
303 Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
324 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
198 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
936 Axel Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:43
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
222 Beate Mathiesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1098 Behram Semsa Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
394 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:20:58
492 Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:21
412 Berit Boye Trim 55-59 Damer J.J. Ugland 00:00:00
9 Berit Fossestøl Trim 55-59 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
697 Bernt Johansson Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:54
369 Birk Svendsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:22
365 Bjørn Fossestøl Trim 55-59 Herrer Mac Gregor 00:00:00
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:44:23
93 Bjørn Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
288 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
552 Bjørn Undheim Kort løype 55-59 Herrer Grimstad kom... 00:25:42
267 Bodil Gammelseter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
431 Brit Ljøstad Kristensen Kort løype 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:28:05
172 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
60 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:22:42
1099 Carl Otte Christiansen Trim 40-44 Herrer SSA 00:00:00
338 Cathrine Søndeled Kort løype 35-39 Damer Egen 00:26:37
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:16
512 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:19
30 Daniel B. Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:44
1000 David Haugen Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
254 Edith Skoog Lassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
106 Edle Thrane Pedersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
601 Egil Evensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
350 Egil Risholt Kort løype 55-59 Herrer Rygene Trim 00:28:16
703 Eilef Stalleland Trim 45-49 Herrer Hellevik Hus... 00:00:00
424 Einar Solum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:21:29
992 Eirik Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:55
943 Eivind Larsen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:48:33
825 Eivind Lindseth Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:10
213 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
308 Elin Skolem Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
154 Elisabeth Haglund Kort løype 35-39 Damer Idrettsadmin... 00:24:59
138 Elisabeth Knutsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
309 Elisabeth Ledaal Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
361 Elise Hansen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
51 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
28 Ellen Albrigtsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1102 Ellen Saltermark Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1104 Ellen Sundsdal Trim 50-54 Damer Posten 00:00:00
349 Else Liv Risholt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
388 Emil Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:45
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
161 Erling Homdrom Trim 80-84 Herrer Rygene Trim 00:00:00
387 Erling Knutsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:34
236 Espen Christian Knutsen Trim 40-44 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
1088 Espen Sandvik Larsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:30
39 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
184 Finn Egil Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:32:40
45 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:24:44
760 Frank Jensen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
515 Frank Olsen Kort løype 40-44 Herrer Origo Solutions 00:23:59
135 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:42:50
100 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:21:40
405 Frode Løkken Kort løype 30-34 Herrer Arendal Kommune 00:23:23
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:36
128 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
455 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:40:12
457 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:24:34
504 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:21:58
427 Geir Olafsen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:44:35
6 Georg Arild Smedsaas Trim 35-39 Herrer SSA 00:00:00
146 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
460 Grete Aftret Kort løype 45-49 Damer Mac Gregor 00:26:04
246 Grete Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
763 Grete Sørensen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
795 Grete Værland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
783 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer IF 00:00:00
89 Gunn Aaberg Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
594 Gunnar Berntsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:28:11
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
125 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
251 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Lang løype 40-44 Herrer NOV APL 00:46:29
104 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
743 Hans Olav Pedersen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
299 Harald Hørte Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
284 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
230 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
279 Helene Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
122 Helene Wathne Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
433 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:26:11
664 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
10 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:20:18
332 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1112 Henrik Larsen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:53:49
449 Henrik Mortensen Lang løype 35-39 Herrer Eaton Hernis 00:43:35
69 Henrik Ording Larsen Lang løype 35-39 Herrer Doorway 00:41:43
294 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
4 Hilde Bergh Madsen Kort løype 35-39 Damer SSA 00:20:56
345 Hilde Isaksen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
264 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
657 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
619 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
485 Hilde Marie Mikalsen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:47:45
131 Hilde Omland Lindaas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
426 Hugo Pedersen Lang løype 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:43:56
544 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:30:06
598 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
439 Inger Johanne Fiuren Kort løype 40-44 Damer NAV Aust-Agder 00:25:34
547 Inger Johanne Pihlfeldt Kort løype 25-29 Damer Egen 00:26:31
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
163 Inger Magrethe Olsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
169 Inger Marie Råna Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
57 Ingi Gunnarsson Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
382 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:29:40
800 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
233 Ingrid Zaar Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
235 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
215 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
41 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
307 Jan Arild Winther Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
787 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
7 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
78 Jan Roger Christoffersen Kort løype 40-44 Herrer Gard 00:24:28
468 Jan Rune Sjuls Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:15
80 Jannicke Hammarlund Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:27
148 Jarle Mjåsund Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:51:42
466 Jens Olav Rydningen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:25:02
124 John Stiansen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
56 Jon Erik Heide Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
174 Jon Furre Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
168 Jon Haugenes Trim 40-44 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
359 Jon Olav Hanstad Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:55
105 Jorid Holst Lang løype 30-34 Damer Egen 00:55:09
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
970 Julie Askeland Lang løype U-16 Damer Egen 01:01:13
582 Julie Salomonsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:30:25
196 Julie Skjelnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
36 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:33:06
465 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:42:31
1117 Jørgen M. Austvik Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:35:15
187 Kai Larsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
209 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
947 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
171 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
799 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
724 Karin Lillejord Kristoffersen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:56
1101 Katinka Stuberg Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
158 Kay Stahl Trim 35-39 Herrer Roxkex 00:00:00
511 Kenneth Halvorsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:49
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
199 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
180 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:24:05
479 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer KW Sørensen ... 00:00:00
12 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:50:00
157 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Vegårshei Trim 00:00:00
320 Knut Erik Lyngroth Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:47
778 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:51:46
403 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA 00:44:45
443 Kristian Agersborg Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:44:31
675 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Myra Trim 00:21:54
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:47
378 Kristin Farbergshagen Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:22:47
8 Kristin Hjelmaas Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
182 Kristin Tønnesen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
234 Kristine Senum Trim 30-34 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
358 Kristoffer Kvifte Hanstad Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:26:54
945 Kristoffer Pedersen Trim 20-24 Herrer Agderposten 00:00:00
352 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:23:30
814 Laila Espeseth Kort løype 55-59 Damer Egen 00:29:19
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
214 Lars Edvard Storjord Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
529 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
206 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
402 Leif Hodnebrog Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:23
155 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
195 Lena Skjelnes Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
118 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer SSA 00:55:09
398 Lilly Berland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1113 Linda Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
785 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
321 Linda Sjursen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
227 Line Lilleholt Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
181 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegv... 00:00:00
243 Lisbet Eie Kort løype 40-44 Damer Egen 00:24:49
362 Lisbet Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
545 Lisbeth Forsdal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:30:30
193 Liv Marit Høgseth Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
384 Liv Nilsen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:55:21
1103 Magne Blågestad Trim 65-69 Herrer Posten 00:00:00
836 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:44
809 Magnus Dahl Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:32
17 Magnus Eivindstad Trim 25-29 Herrer Ernst & Young 00:00:00
1116 Magnus Torkildsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:36:20
302 Margareth Thorsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
228 Maria Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
216 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer Politiet 00:00:00
53 Marianne Ringvold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
312 Marie D. Grøsle Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
117 Marius Riis Holthe Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
432 May-Brit Grude Kort løype 50-54 Damer NOV APL 00:24:13
1108 Michael Hervik Kort løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:21:53
107 Monica M. Larsen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:27:06
1056 Monica Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
300 Monika Hørte Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
44 Morten Andersen Kort løype 35-39 Herrer Agderposten 00:21:47
231 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA 00:00:00
934 Møyfrid Aarsland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:34:22
1114 Nils Erik Goderstad Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:50:18
188 Nils Heldal Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:31:00
240 Nils Olaf Hurv Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:32:49
116 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:27
434 Norvald Andreassen Lang løype 35-39 Herrer Sparebanken Sør 00:51:32
1109 Oda Drægni Kort løype 16-19 Damer Egen 00:26:32
49 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Eaton Hernis 00:34:07
82 Odd Utstumo Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:33:14
360 Olav Hansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:06
113 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:38:39
535 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:04
571 Ole Fredrik Falck Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:47:23
781 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:45
747 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:42:25
98 Ole-Magne Gilde Trim 50-54 Herrer Pusnes 00:00:00
406 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer NIBIO 00:23:05
397 Per Atle Baardson Kort løype 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:23:14
84 Per Ellefsen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:06
85 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Arendal Boli... 00:00:00
1119 Per Ivar Hansen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:29:55
317 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:45:46
265 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
247 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:31:45
129 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
621 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
232 Pål A. Sørensen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:15
935 Pål Yngve Berg Lang løype 50-54 Herrer Agderposten 00:53:24
35 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
225 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
183 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:37:10
400 Roald Nilsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:29:40
1105 Roar Holtebekk Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:45:57
858 Robin Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:07
1115 Roger Andersen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:55:44
1100 Rune Evensen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:05
102 Sigrun Lundberg Lang løype 60-64 Damer Arendal kommune 01:06:17
186 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
145 Simona Rabasauskiene Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
1111 Sindre Levinsen Lang løype 25-29 Herrer Statens Vegv... 00:48:05
335 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
119 Sissel Wathne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
219 Solveig Indrebø Madsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:31:35
631 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
5 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:47:25
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
197 Stig Johnsen Lang løype 45-49 Herrer Pusnes 00:49:23
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
253 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
509 Svein Inge Johnsen Lang løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:45:09
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:08
580 Svein Teistedal Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:56
585 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
170 Sverre Solberg Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
120 Sverre Valvik Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1002 Sylvia Holand Mathisen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1110 Synne Drægni Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:51
133 Synnøve Solheim Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
97 Sølvi A. Gilde Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
255 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
204 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
435 Thomas Alsted Jakobsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:21
99 Tom Mølgaard Lang løype 50-54 Herrer SSA 00:47:20
270 Tom Østerhus Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
440 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:30:13
103 Tone Jevne Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:24:38
18 Tord Bårdsen Trim 20-24 Herrer Ernst & Young 00:00:00
852 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:43:00
224 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
558 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:27:10
87 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
600 Torgeir Neset Kort løype 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:26:00
530 Toril Eskedal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
603 Torild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:11
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
541 Torstein Haugum Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:50:32
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
1107 Truls Samuelsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:50:24
1106 Trygve Holtebekk Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:49:26
11 Turi Jacobsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
798 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
38 Turid Mjaasund Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
306 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
776 Vegard Elias Mathiesen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:29:28
837 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:27:35
1118 Vetle Sælen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:30
390 Vidar Aas Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
110 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
957 Vidar Ljøstad Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:25:01
790 Vidar Østebø Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
593 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
331 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
218 Øivind Madsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
860 Øystein H. Næset Kort løype 50-54 Herrer Agderposten 00:24:48
351 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:11
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
688 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:00
123 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
447 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:24:23

Antall: 350
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows