TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Hove, Tromøy - 29 mar 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
591 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
242 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
263 Adrian Westgård Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:25
278 Agnes May Boswarva Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
283 Aksel Ødegård Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:06
126 Aleksander Lydersen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:43:35
280 Alexandra Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:35
366 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:22
428 Algot Andre Halèn Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:27:05
15 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
316 Allan Svendsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:53:12
62 Amer karahasan Trim 25-29 Herrer Doorway 00:00:00
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
134 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
532 Anders Fjøsne Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:58
537 Andre Godtfredsen Lang løype 30-34 Herrer Relacom 00:52:06
589 Andre Sandberg Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
71 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
88 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:52:04
144 Anett Gjerstad Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
212 Anette J. Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
588 Anita Jensen Kort løype 30-34 Damer Arendal kommune 00:34:03
319 Anita Lomåsen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:54:15
292 Anna Karin Thorell Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
176 Anna Rasmussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
108 Anna Sophia Walbeck Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
19 Anna Tuzikova Trim 25-29 Damer Ernst & Young 00:00:00
96 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
14 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
463 Anne Harkestad Skarpeteig Kort løype 40-44 Damer Egen 00:22:12
501 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:27:27
114 Anne Karin Seland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:22:52
112 Anne Marie Hausland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:30
208 Anne Marit Line Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
272 Annette D. Venaas Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
423 Are Solum Kort løype 25-29 Herrer Gard 00:18:15
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
436 Arne Heggland Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:19:52
229 Arne Helgesen Trim 60-64 Herrer Kitron 00:00:00
461 Arvid Døble Dankel Lang løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:49:28
303 Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
324 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
194 Asle Zachariassen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
370 Astri Lillejord Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
205 Astri Sandkjær Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
173 Astri Smedsrud Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
259 Atle Frydenlund Trim 40-44 Herrer IKT Agder 00:00:00
420 Atle Knudsen Kort løype 25-29 Herrer Gard 00:26:03
198 Atle Venemyr Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
86 Aud R. Sandal Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
590 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
325 Bart Mertens Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:46:27
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
222 Beate Mathiesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
394 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:22:33
492 Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:09
336 Bente A. Rose Kort løype 40-44 Damer Arendal kommune 00:21:25
304 Bente Dahle Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
554 Bente Haugen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:36:20
192 Bente Lindland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
412 Berit Boye Trim 55-59 Damer J.J. Ugland 00:00:00
239 Berit Ekra Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
9 Berit Fossestøl Trim 55-59 Damer Grimstad Kommun... 00:00:00
178 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
369 Birk Svendsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:45
365 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer Mac Gregor 00:42:23
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:45:06
93 Bjørn Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
288 Bjørn Sundal Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:53:12
552 Bjørn Undheim Kort løype 55-59 Herrer Grimstad kommun... 00:25:23
267 Bodil Gammelseter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
179 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
166 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:32:15
431 Brit Ljøstad Kristensen Kort løype 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:28:02
172 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
257 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
60 Bård Jevne Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
414 Camilla Larsen Strømsland Kort løype U-16 Damer Egen 00:29:53
238 Camilla Werner Trim 45-49 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
200 Carl Petter Launer Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
581 Cathrine Lauvdal Lang løype 35-39 Damer Arendal kommune 00:50:04
338 Cathrine Søndeled Lang løype 35-39 Damer Egen 00:55:43
33 Cato Bratland Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:55:06
442 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:35:54
143 Cecilie Jørgensen Trim 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:27:36
377 Christian Austenå Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:45:32
512 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:27:02
147 Christian Ånonsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:51
289 Christoffer Jakobsen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:48:18
274 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
363 Dag Tørnes Trim 45-49 Herrer Ericsson 00:00:00
94 Dagfinn Jernes Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:08
450 Daniel Asplund Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:49:25
30 Daniel B. Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:31
407 Daniel Hetland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:49
513 Desiree Nykvist Kort løype 45-49 Damer Egen 00:29:50
254 Edith Skoog Lassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
106 Edle Thrane Pedersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
346 Egil Hulleberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
350 Egil Risholt Kort løype 55-59 Herrer Rygene Trim 00:30:18
424 Einar Solum Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:45:50
385 Eirik Heggland Kort løype U-16 Herrer Løven BIL 00:21:30
557 Eirik Kaaby Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:26:25
506 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:43
275 Eivind Halaas Kort løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:20:08
456 Eli Parnes Paulsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:27:46
213 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
308 Elin Skolem Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
291 Elisabeth Balle Trim 35-39 Damer Agder Energi 00:00:00
339 Elisabeth Frydenlund Trim 40-44 Damer Posten 00:00:00
154 Elisabeth Haglund Trim 35-39 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
138 Elisabeth Knutsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
309 Elisabeth Ledaal Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
361 Elise Hansen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
51 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
28 Ellen Albrigtsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
376 Ellinor Heen Fossestøl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
349 Else Liv Risholt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
388 Emil Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:37
383 Endre Amundsen Lang løype 30-34 Herrer Agder Energi 00:38:06
446 Endre Røynstrand Lang løype 55-59 Herrer SSA 00:47:05
386 Erlend Heggland Kort løype U-16 Herrer Løven BIL 00:26:53
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
161 Erling Homdrom Trim 80-84 Herrer Rygene Trim 00:00:00
387 Erling Knutsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:41:44
236 Espen Christian Knutsen Trim 40-44 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
367 Espen Eikemo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:30:51
510 Espen Harnes Lang løype 25-29 Herrer Skanska 00:48:43
330 Eva Jakobsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:28:13
329 Eva Wroldsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:28:14
184 Finn Egil Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:34:00
310 Finn F. Lindstrøm Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
583 Frank Arne Leiros Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:25:00
45 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:24:40
515 Frank Olsen Kort løype 40-44 Herrer Origo Solutions 00:24:36
65 Fredrik Endresen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
448 Frode Andersen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:51:32
100 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:22:44
343 Frode Johnsen Trim 45-49 Herrer Telenor Maritim... 00:00:00
371 Frode Lillejord Trim 50-54 Herrer Pusnes 00:00:00
405 Frode Løkken Kort løype 30-34 Herrer Arendal Kommune 00:24:13
430 Frode Nilsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:44:39
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:49
128 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
455 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:41:40
476 Geir A. Knutsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
457 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:28:33
504 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:23:56
427 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:21:49
6 Georg Arild Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer SSA 00:36:08
146 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
460 Grete Aftret Kort løype 45-49 Damer Mac Gregor 00:26:47
246 Grete Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
130 Gro Anita Nærestad Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
189 Gudmund Sandåker Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
89 Gunn Aaberg Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
207 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
266 Gunnar Lillevåje Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
514 Gunnar Nygård Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:51:09
313 Gunnar Venaas Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
83 Gunnstein Hørte Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:27:28
251 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Lang løype 40-44 Herrer NOV APL 00:45:16
217 Hanna Løvland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
438 Hanna S. Sandberg Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:53
497 Hanne Henstein Kort løype 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:29:26
353 Hannes Grimm Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
498 Hans Antonsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:03
453 Hans Einar Danielsen Kort løype 35-39 Herrer Vegårshei Trim 00:19:27
26 Hans Olav Noraberg Trim 50-54 Herrer Ernst & Young 00:00:00
344 Hans Petter Endresen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:35
299 Harald Hørte Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
284 Harald Svendsen Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:24:45
276 Hege Jensen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
230 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
279 Helene Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:08
467 Helene Rakeie Kort løype 35-39 Damer Egen 00:31:30
122 Helene Wathne Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
348 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
433 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:26:54
493 Henrik Bruun Gundersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:35:26
10 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:20:07
332 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
328 Henrik M. Kønig Kort løype U-16 Herrer Egen 00:29:18
296 Henrik Moberg Trim 45-49 Herrer Pusnes 00:00:00
449 Henrik Mortensen Lang løype 35-39 Herrer Eaton Hernis 00:42:27
294 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
4 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:46:56
314 Hilde Birgit Moldestad Kort løype 40-44 Damer Kitron 00:28:25
345 Hilde Isaksen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
264 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
395 Hilde Lokander Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
485 Hilde Marie Mikalsen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:48:10
131 Hilde Omland Lindaas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
202 Hilde Straand Åberg Trim 30-34 Damer Trim 00:00:00
426 Hugo Pedersen Lang løype 35-39 Herrer Statens Vegvese... 00:44:18
544 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
237 Ine Werner Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
248 Inger Brit Christensen Trim 50-54 Damer Agder Energi 00:00:00
439 Inger Johanne Fiuren Lang løype 40-44 Damer NAV Aust-Agder 00:55:01
547 Inger Johanne Pihlfeldt Kort løype 25-29 Damer Egen 00:26:55
152 Inger Johanne Thorsdal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
163 Inger Magrethe Olsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
297 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
169 Inger Marie Råna Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
462 Ingolf Harkestad Trim 35-39 Herrer UiA 00:00:00
258 Ingrid Haslemo Trim 50-54 Damer Sykehuspartner 00:00:00
382 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:27:44
233 Ingrid Zaar Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
484 Ingunn Løvdal Kort løype 40-44 Damer Løven 00:27:20
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
354 Ingvild Gammelseter Kort løype 25-29 Damer Egen 00:23:23
418 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Origo Solutions 00:28:54
215 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
357 Ivar Lyngstad Trim 60-64 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
417 Jack Hansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:29
307 Jan Arild Winther Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
7 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
78 Jan Roger Christoffersen Kort løype 40-44 Herrer Gard 00:22:09
286 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:35
468 Jan Rune Sjuls Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:32
500 Jan Tjøntveit Lang løype 45-49 Herrer Gromstad Auto 00:45:22
80 Jannicke Hammarlund Kort løype 45-49 Damer Egen 00:27:25
148 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:27:57
326 Javi Mertens Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:25
399 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:27:56
466 Jens Olav Rydningen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kommun... 00:26:44
16 Joachim Seldahl Bleika Trim 25-29 Herrer Ernst & Young 00:00:00
490 Joakim Johansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:26:16
124 John Stiansen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:27:18
342 John Åge Mjåland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
174 Jon Furre Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
168 Jon Haugenes Trim 40-44 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
359 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
287 Jonas Breimyr Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:26
452 Jonas Henriksen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:57
556 Jonatan Kaaby Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:29
105 Jorid Holst Lang løype 30-34 Damer Egen 00:52:22
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
281 Jostein Ødegård Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
464 Julie Bøhn Kort løype 35-39 Damer Egen 00:23:41
334 Julie Gundersen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:24:18
582 Julie Salomonsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:26:35
196 Julie Skjelnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
36 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:33:20
465 Jørgen Guldal Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:03
187 Kai Larsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
401 Kai Normann Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:51
538 Kaja Skaanes Johansen Kort løype U-16 Damer Egen 00:33:28
298 Kari Alfsen Flaten Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
209 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
171 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
92 Kari Pedersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
191 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
109 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
318 Karoline Kjønnhaug Trim 25-29 Damer Arendal kommune 00:00:00
375 Karoline Nilsen Lang løype 25-29 Damer Egen 00:56:28
142 Katrine Olsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
158 Kay Stahl Trim 35-39 Herrer Roxkex 00:00:00
511 Kenneth Halvorsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:13
488 Kenneth Skjulestad Lang løype 16-19 Herrer Sport 1 00:41:35
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
23 Kim Lystvet Trim 30-34 Herrer Ernst & Young 00:00:00
199 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
180 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
22 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Ernst & Young 00:00:00
137 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:27:10
551 Kjell Knudsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:48:09
479 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer KW Sørensen Eie... 00:00:00
12 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:31
157 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Vegårshei Trim 00:00:00
320 Knut Erik Lyngroth Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:30
74 Knut Frode Bryn Kort løype 50-54 Herrer Doorway 00:23:17
403 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA 00:45:48
443 Kristian Agersborg Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:47:20
268 Kristian Asphaug Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:37
29 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:06
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:38
378 Kristin Farbergshagen Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:23:30
499 Kristin Flo Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:22:54
8 Kristin Hjelmaas Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
182 Kristin Tønnesen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
252 Kristine Samuelsen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
234 Kristine Senum Trim 30-34 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
358 Kristoffer Kvifte Hanstad Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
352 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
273 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
584 Larisa Nedbaheva Kort løype 16-19 Damer Egen 00:24:10
393 Lars Andreas Ravnåsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:45:51
214 Lars Edvard Storjord Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
549 Lars Lislegard-Bækken Kort løype 35-39 Herrer Gard 00:20:03
206 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint Gobain Ar... 00:00:00
402 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:45:52
477 Leif Salthaug Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
155 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
195 Lena Skjelnes Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
118 Lene Holthe Kort løype 40-44 Damer SSA 00:25:30
586 Levi Roy Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:53:42
356 Lill Torunn Egidius Trim 55-59 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
398 Lilly Berland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:35:00
337 Linda Finsrud Kort løype 35-39 Damer Arendal Boligby... 00:28:08
210 Linda Jørgensen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
190 Linda Sandåker Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
321 Linda Sjursen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
505 Line H. Eriksen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:25:25
227 Line Lilleholt Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
543 Line Reinfjord Kort løype 30-34 Damer Sevan Marine 00:26:57
181 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegvese... 00:00:00
243 Lisbet Eie Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
362 Lisbet Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
545 Lisbeth Forsdal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:32:44
364 Lise Tørnes Kort løype U-16 Damer Egen 00:30:17
193 Liv Marit Høgseth Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
384 Liv Nilsen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:55:51
347 Lone Agersborg Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
486 Lone Hellevik Kort løype 40-44 Damer Egen 00:26:34
508 Luka Lukas Lang løype 16-19 Damer Egen 00:53:30
75 Mads Tengs-Larsen Trim 25-29 Herrer Doorway 00:00:00
323 Magne Isaksen Lang løype 55-59 Herrer BRG 00:43:32
17 Magnus Eivindstad Trim 25-29 Herrer Ernst & Young 00:00:00
160 Magnus G. Knutsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:14
408 Maja Marie Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:00
302 Margareth Thorsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
228 Maria Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
216 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer Politiet 00:00:00
53 Marianne Ringvold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
312 Marie D. Grøsle Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
469 Marit Vigeland Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
269 May Christine Arntzen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
432 May-Brit Grude Kort løype 50-54 Damer NOV APL 00:25:05
441 May-Linn Kihle Kort løype 30-34 Damer Grimstad kommun... 00:29:47
175 Mirjam Sandberg Trim 60-64 Damer Gard 00:00:00
295 Monica Ellingsen Trim 50-54 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
107 Monica M. Larsen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:27:29
211 Monica Rasmussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
300 Monika Hørte Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
392 Monika Kold Hansen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:31:07
44 Morten Andersen Kort løype 35-39 Herrer Agderposten 00:23:26
290 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:33:05
475 Morten Haug Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
587 Morten Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:01
231 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA 00:00:00
73 Nicolay Oland Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
188 Nils Heldal Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:35:36
240 Nils Olaf Hurv Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
116 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:50
27 Norman Ugland Lang løype 50-54 Herrer Kitron 00:57:19
434 Norvald Andreassen Lang løype 35-39 Herrer Sparebanken Sør 00:46:45
165 Odd Hesthag Trim 65-69 Herrer Agder Energi 00:00:00
49 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Eaton Hernis 00:23:44
82 Odd Utstumo Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:33:03
473 Oddbjørn Haugeto Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
360 Olav Hansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:12
113 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:39:41
535 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:44:27
470 Ole Petter Jensen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
98 Ole-Magne Gilde Trim 50-54 Herrer Pusnes 00:00:00
55 Ottar Vigerstøl Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:42:10
406 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer NIBIO 00:23:38
139 Peder Jørgensen Lang løype 30-34 Herrer Baker Jørgensen 00:37:41
333 Peder Vetaas Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:32
397 Per Atle Baardson Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
84 Per Ellefsen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:07
85 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Arendal Boligby... 00:00:00
322 Per Ingar Røed Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:59
317 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:46:08
265 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
247 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:33:14
507 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:48
129 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
542 Petter Nipedal Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:27:23
68 Petter Sevik Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
379 Preben Skretteberg Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:44
232 Pål A. Sørensen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:28:02
35 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
381 Ragnar Abrahamsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:16
410 Ragnar Andresen Kort løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:23:09
250 Ragnhild Lind Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
502 Randi Risdal Kort løype 20-24 Damer Egen 00:28:53
472 Raymon Omnes Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
540 Reidar Dalen Lang løype 55-59 Herrer Vegårshei Trim 00:56:02
225 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
183 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:38:00
389 Renate Heen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:29:08
48 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
111 Rino Rudsli Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
400 Roald Nilsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:29:28
374 Roland Nilsen Lang løype 40-44 Herrer IMS 00:49:50
25 Ronnie Cau Nicklasson Trim 30-34 Herrer Ernst & Young 00:00:00
391 Roy Gundersen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:31:08
553 Ruben Torp Kvasjord Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:47
64 Runar Pedersen Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
285 Rune Alstrup Furre Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:21:33
101 Rune Hvass Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:47
445 Rune Lien Kort løype 25-29 Herrer NOV APL 00:27:54
77 Rune Ribe Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:43
102 Sigrun Lundberg Lang løype 60-64 Damer Arendal kommune 01:04:22
293 Silja Holthe Riis Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
539 Silje Rausandmoen Svendsen Kort løype U-16 Damer Egen 00:33:26
533 Silje Røynstrand Lang løype 20-24 Damer UiA 00:41:03
186 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
372 Simen Lillejord Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
380 Simen Westlie Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:47:39
471 Simon Birkefledt Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
37 Siri Fruholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
458 Siri Moberg Kort løype 50-54 Damer Egen 00:29:16
335 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
119 Sissel Wathne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
355 Siv Tone Johansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
413 Sofie Larsen Strømsland Kort løype U-16 Damer Egen 00:30:53
489 Solveig Granås Lang løype 45-49 Damer Egen 00:47:09
219 Solveig Indrebø Madsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:33:00
341 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
534 Sondre Frydenlund Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:39
478 Stanley Esperaas Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
277 Stein Reinholt Jensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:29:51
162 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
5 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:46:53
487 Steinar Gundersen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:51
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Stig Eilertsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegvese... 00:28:26
197 Stig Johnsen Lang løype 45-49 Herrer Pusnes 00:48:14
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
203 Stig Magne Straand Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
416 Stine Råbu Nilsen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:27:47
491 Susanne Johansen Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:08
54 Svein A. Olsen Trim 70-74 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
253 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
509 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Maritim... 00:21:28
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:26
580 Svein Teistedal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:55
585 Sven Magne Larsen Kort løype 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:31:01
315 Svend Ole Heggedal Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:22:35
550 Sverre J. Engebretsen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:40
170 Sverre Solberg Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
120 Sverre Valvik Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
133 Synnøve Solheim Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
415 Sølve Strømsland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:40:07
97 Sølvi A. Gilde Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
459 Tellef Christensen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:44
132 Terje Belland Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:42
425 Terje Bruborg Lang løype 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:38:08
255 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
67 Terje Pfefferkorn Trim 50-54 Herrer Doorway 00:00:00
204 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
327 Terje Urfjell Lang løype 50-54 Herrer Telenor 00:44:11
271 Theodor Venaas Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
435 Thomas Alsted Jakobsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:53:33
63 Thomas Frogner Coll Trim 25-29 Herrer Doorway 00:00:00
422 Tobias Gran Pedersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:43
99 Tom Mølgaard Lang løype 50-54 Herrer SSA 00:47:19
270 Tom Østerhus Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
421 Tommy Morland Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:27:42
167 Tommy Råna Kort løype 40-44 Herrer Kitron 00:23:10
440 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:29:46
496 Tone Hermansen Kort løype 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:30:33
503 Tone Jensen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:27:59
103 Tone Jevne Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:25:11
555 Tonje Ryssgård Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:27
61 Tor Kristian Hovatn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
47 Torbjørn Eie Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
311 Torbjørn Skarpeteig Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:27:11
18 Tord Bårdsen Trim 20-24 Herrer Ernst & Young 00:00:00
437 Tore Buer Christensen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:44
224 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
558 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:28:11
87 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
474 Torfinn Kvalsvik Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
164 Torfinn Tveito Trim 80-84 Herrer Politiet 00:00:00
600 Torgeir Neset Trim 40-44 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
518 Torger Singelstad Lang løype 35-39 Herrer Arendal kommune 00:36:05
241 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
451 Torill Haagensli Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:16
226 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:11
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
541 Torstein Haugum Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:58:53
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
177 Tove Sandberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
396 Trond Farbergshagen Kort løype 50-54 Herrer Origo Solutions 00:21:07
305 Trude Dahle Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
495 Trygve O. Nilsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:45
11 Turi Jacobsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
429 Unni Omholt Kort løype 45-49 Damer Egen 00:28:42
282 Unni Ødegård Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
306 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
72 Vegard Dalheim Tveide Trim 25-29 Herrer Doorway 00:00:00
419 Vegard Elias Mathiesen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:21:19
444 Vemund Evensen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:30:45
390 Vidar Aas Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:54
110 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
301 Vidar Konradsen Trim 30-34 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
256 Vigdis Vatne Alfsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
140 Viviana Hiis Lang løype 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:42:36
121 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
201 Wenke Lyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
331 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:23:14
218 Øivind Madsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
351 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:49
516 Øystein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:47:24
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
411 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
373 Øyvind Nilsen Lang løype 35-39 Herrer IMS 00:39:33
123 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
447 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:23:45
136 Åshild Bruun-Gundersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:35:25
454 Åsmund Johansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:28:12

Antall: 522
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows