TimeService

Høst Bedrifts o-løp

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 okt 2017
4
10

Sandnes skole, Tromøy - 16 okt 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
24 Anne Heidrun Risdal Gruppe 1 55-59 Damer Egen 00:29:50
128 Anne Marie Studsrud Gruppe 1 50-54 Damer Egen 00:59:18
87 Arne Kristian Skiftenes Gruppe 1 70-74 Herrer Multiconsult 00:33:16
166 Bendik Hoel Gruppe 1 U-16 Herrer Egen 00:52:36
16 Bjørn Bratland Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:00:00
14 Bjørn Idar Sætran Gruppe 1 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:00:00
197 Christian Coll Gruppe 1 30-34 Herrer ELTEL 00:58:42
52 Christine Mikkelsen Gruppe 1 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
149 Dag Pettersen Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:42:09
8 Egil Fossum Gruppe 1 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:33:45
129 Einar Krafft Myhren Gruppe 1 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
23 Ellen Sundsdal Gruppe 1 50-54 Damer Posten 00:40:27
32 Erik Broers Damsgaard Gruppe 1 45-49 Herrer SSA 00:00:00
97 Erling Lauvrak Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:43:39
113 Even Fossum Gruppe 1 16-19 Herrer Egen 00:19:47
79 Finn Ole Jørgensen Gruppe 1 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:25:52
2 Frode Sørensen Gruppe 1 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:25:24
71 Glenn Ager-Wick Gruppe 1 55-59 Herrer Egen 00:25:02
68 Helge Fossøy Gruppe 1 50-54 Herrer Stat & Fylke 00:20:31
38 Ine Mikkelsen Gruppe 1 U-16 Damer Graneavtalen... 00:00:00
100 Inge Hauge Gruppe 1 45-49 Herrer Norsafe 00:28:55
78 Inge Skjævesland Gruppe 1 65-69 Herrer IF 00:26:37
58 Inger Marie Damsgaard Broers Gruppe 1 40-44 Damer SSA 00:25:07
177 Ingrid Bøylestad Landa Gruppe 1 45-49 Damer Egen 00:38:57
50 Jan Petter Jansen Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:59:22
195 Jan Petter Laugen Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:32:06
70 Jan Vidar Wernersen Gruppe 1 55-59 Herrer Kitron 00:22:42
194 Kari Timenes Laugen Gruppe 1 70-74 Damer Egen 00:32:33
1 Kenneth Ånonsen Gruppe 1 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:25:43
82 Kjell Brevik Gruppe 1 65-69 Herrer Politiet 00:32:29
7 Kjell Sandåker Gruppe 1 60-64 Herrer Egen 00:29:48
141 Kristian Vågsnes Gruppe 1 40-44 Herrer Egen 00:26:46
76 Kåre Jørgensen Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:37:35
196 Lene Ånonsen Gruppe 1 40-44 Damer Arendal kommune 00:58:34
37 Lise Mikkelsen Gruppe 1 U-16 Damer Graneavtalen... 00:00:00
62 Magnus Fossum Gruppe 1 U-16 Herrer Graneavtalen... 00:22:31
92 Malin Hauge Gruppe 1 16-19 Damer Egen 00:22:23
15 Morten Benestad Gruppe 1 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:35:05
145 Nils-Henrik Pedersen Gruppe 1 50-54 Herrer Egen 00:58:15
169 Nora Johansen Gruppe 1 35-39 Damer SSA 00:43:08
27 Oddny Jørgensen Gruppe 1 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:33:15
118 Ole-Herman Cappelen Gruppe 1 55-59 Herrer Agder Energi 00:27:49
67 Per Olav Nærestad Gruppe 1 50-54 Herrer Sparekassa 00:19:16
56 Per Reidar Spieler Gruppe 1 75-79 Herrer Egen 00:37:49
171 Petter Øyum Gruppe 1 45-49 Herrer Egen 00:52:09
54 Reidar Grøsle Gruppe 1 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:51:24
90 Stein Reinholt Jensen Gruppe 1 75-79 Herrer Egen 00:39:27
104 Steinar Fjellberg Gruppe 1 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:35:38
6 Svein Rosland Gruppe 1 55-59 Herrer Statens vegv... 00:24:10
116 Terje Urfjell Gruppe 1 50-54 Herrer Telenor 00:20:53
140 Tone Hirsch Gruppe 1 45-49 Damer Politiet 00:36:29
122 Tor Olsen Gruppe 1 45-49 Herrer NCC 00:36:52
91 Tore Bjørn Torbjørnsen Gruppe 1 70-74 Herrer Politiet 00:33:17
130 Tuva Krafft Myhren Gruppe 1 U-16 Damer Egen 00:41:07
85 Widar T. Løland Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:31:51
80 Øivin Simonsen Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:32:42
88 Øystein Bedford Pedersen Gruppe 1 70-74 Herrer Statens Vegv... 00:42:27
18 Øyvind Helsør Gruppe 1 40-44 Herrer Froland Kommune 00:24:31

Antall: 58
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows