TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
685

Fjære kirke - 08 mai 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
272 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:39:14
153 Alf Kristian Alfsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:25
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
393 Altaieb Hassan Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
70 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
289 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Telecomputing 00:00:00
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:52
8 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:01
117 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
80 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:20:21
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
97 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Froland kommune 00:00:00
584 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
141 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom BIL 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
263 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:20:22
519 Anne Lise Wick Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
510 Anne Marie Hausland Lang løype 50-54 Damer Egen 00:45:51
640 Are Solum Kort løype 30-34 Herrer Gard 00:15:01
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
450 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
214 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
112 Astri L. Wilmann Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
371 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
572 Aud S. Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
56 Audun Olsbo Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
203 Axel W.B. Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:38
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
110 Bengt-Ove Madsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
184 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
498 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
21 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kommun... 00:00:00
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
419 Bjørn Olav Raksnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:11
204 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
276 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
336 Bodil Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør Kommune 00:00:00
483 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:27:40
447 Brit Fossli Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
19 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
516 Brith Thomassen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
520 Børge Bendiksen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
173 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Telecomputing 00:00:00
194 Carl Gjeruldsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:40
740 Caroline de Presno Kort løype 35-39 Damer Egen 00:26:56
411 Cathrine Jørgensen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:31:06
308 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
279 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:23:44
427 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:39:39
745 Christin Vevelstad Lang løype 35-39 Damer Egen 00:44:14
409 Christina Hoel Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
284 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
115 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:21:50
524 Dan Børge Klungebo Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:52
397 Daniel Hetland Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:36:19
126 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Kort løype 60-64 Damer Egen 00:33:03
446 Egil Evensen Trim Ukjent Herrer Egen 00:00:00
332 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellevik Hus 00:00:00
205 Einar Solum Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:42:28
251 Eivind Halaas Kort løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:17:15
253 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
322 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
296 Elisabeth Brekke Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
55 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
739 Elise Høgseth Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
230 Elise Krey Pedersen Lang løype 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:52:41
84 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
139 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
624 Ellen Marie Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
235 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
39 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:21:29
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
43 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
378 Finn Egil Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
596 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:18:24
143 Frode Edvardsen Lang løype 35-39 Herrer Statens Vegvese... 00:36:26
158 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
472 Frode Iunker Andersen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:53
733 Geir Andersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
604 Geir Olafsen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:40:14
343 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:14
585 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
101 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
474 Grethe Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
68 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
743 Gunn Reinertsen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:20:39
468 Gunnar Sundtjønn Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
221 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
383 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
45 Guri Enoksen Trim 60-64 Damer Agderposten 00:00:00
298 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritim 00:38:23
746 Haakon Huseby Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:04
315 Hanne Haslemo Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
388 Harald Brunvand Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:54
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
309 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
440 Hege Therese Lindland Kort løype 20-24 Damer Agder Energi 00:26:30
131 Hege Torp Egeland Kort løype 25-29 Damer Egen 00:24:15
242 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
428 Heine johnsen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:02
236 Helene Lassen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:33:03
268 Helge Askildsen Kort løype 50-54 Herrer Rygene Trim 00:21:50
142 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegvese... 00:48:05
271 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Grimstad kommun... 00:41:54
431 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Egen 00:22:04
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
32 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA 00:38:13
103 Henrik Kristiansen Kort løype U-16 Herrer Euronics 00:18:05
182 Herdis Aasheim Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
318 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
302 Hilde Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
109 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
641 Hilde Terjesen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:22:50
512 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
233 Håvard Vad Petersson Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:57
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
306 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
457 Inger Johanne Valheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
351 Inger Lise Devold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
16 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
171 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
590 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kommun... 00:23:04
314 Ingrid Haslemo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
331 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
122 Ivar Lyngstad Trim 60-64 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
627 James Chalmers Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
220 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
530 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
137 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
575 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kommun... 00:23:31
503 Jim Dalen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:02
291 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
363 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
490 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
337 Jon Olav Hanstad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:20:53
265 Jonas Bruun Gundersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:38
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
18 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:54:39
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
264 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:29:46
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:24:47
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
78 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:36:57
310 Kari Berggren Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
488 Kari Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
118 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
257 Karina Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:54
335 Karoline Joabsson Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
65 Katrine Bjørklund Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:25
603 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer BRG 00:37:09
211 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
741 Kevin Svenningsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:28
201 Key Kraeft Trim 40-44 Damer SSA 00:00:00
518 Kine Mickelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
187 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
379 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
193 Kjell Birkeland Trim 80-84 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
534 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:27:34
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:54
243 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
217 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
14 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:47:17
212 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA 00:39:26
465 Kristian Lauvdal Bie Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:05
274 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:10
259 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:34
207 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
252 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
22 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
44 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
99 Kristoffer Seneger Trim 35-39 Herrer NTT Security 00:00:00
487 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
249 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
501 Kåre Vetaas Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
145 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
278 Lars Håkon Hegertun Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:54
66 Leif Bjørklund Trim 60-64 Herrer Agder Økonomi A... 00:00:00
181 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:31
185 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
9 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer Egen 00:54:39
735 Linda Jensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
475 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
420 Line Håversen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
301 Line Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
149 Linn Hægeland Kort løype 25-29 Damer Egen 00:26:05
192 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
414 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
247 Lise Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
452 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
188 Lone Agersborg Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
255 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:51
389 Magnus Kleppe Brunvand Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:50
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:30
330 Margaret Lundstøl Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
461 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
108 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
515 Marit Rudlende Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
504 Marita Kristiansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:27:50
617 Marte Aarsnes Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
390 Mathias Berg Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:33:03
31 Maud Ingeborg Svevad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:53:20
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
154 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelvjentene 00:00:00
105 May- Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:28:28
280 Merethe Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:51:00
626 Mette Chalmers Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
742 Mette Hofstad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
502 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:23:09
338 Michelle R. Hanstad Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
53 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
159 Monica Myhren Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
111 Monika Aas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
54 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
75 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
286 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:28:14
11 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:16:08
17 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
346 Norunn Westersund Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
167 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:21:48
57 Oddvar Paulsen Kort løype 60-64 Herrer Agderposten 00:27:46
576 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
349 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:36:02
540 Ole Andreas Rustad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:12
734 Ole Bjørn Lindland Trim 45-49 Herrer Brave 00:00:00
82 Ole Henrik Heidenberg Kort løype 55-59 Herrer Sam Eyde Vgs. 00:19:00
398 Ove Hetland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:31
571 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
83 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth AS 00:00:00
392 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:12
20 Per Ivar Olsen Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
362 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:25:17
120 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
283 Peter Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
511 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:46
408 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:27:52
250 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:09
521 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:24:23
367 Pål Sundby Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
34 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
386 Ragnhild Abusland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
471 Randi Iunker Andersen Trim 70-74 Damer Ingen 00:00:00
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
639 Reidar Taule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:24
448 Reidun Birkedal Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
377 Reidun Ørum Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:14
150 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:38
267 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
361 Roald Nilsen Kort løype 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:31:30
403 Rolf Birger Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:56
732 Rolf Petter Holthe Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
505 Ruben Torp Kvasjord Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:12
73 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer PS Anlegg 00:42:30
281 Rune Hvass Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:39:02
565 Ruth J. Haugsvær Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
395 Sandra L. Fosse Lang løype 30-34 Damer Egen 00:54:39
455 Signe S. Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
602 Sigrunn Askland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:46:31
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:37:40
224 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
304 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
453 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:31:20
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune... 00:00:00
350 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Herrer Risør komme 00:00:00
200 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
35 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør... 00:42:06
85 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
15 Stian Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:43
387 Stian Midttun Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
76 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
636 Stine Hetland Kort løype 16-19 Damer Egen 00:30:22
595 Stine Kristiansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:27:58
79 Stine Wikanes Hansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:24:31
49 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
434 Susanne Paulsen Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
186 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
463 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
86 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
506 Svein Inge Johnsen Lang løype 40-44 Herrer Telenor Maritim... 00:40:21
4 Svein Rune Askland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:46:57
470 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
421 Sverre Engebretsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
95 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
323 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
736 Terje Belland Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:39
533 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:30:33
738 Therese Nilsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
581 Thomas Dybing Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:18
460 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
170 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
216 Thorhild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
229 Tommy Bollman Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:27:54
737 Tommy Råna Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
484 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
407 Tonje Dalen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:23:07
744 Tonje Helle Flo Lang løype 30-34 Damer Egen 00:35:00
469 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:37:40
87 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
41 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
94 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers BIL 00:00:00
24 Torhild Henningsen Trim 55-59 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
327 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
454 Torill Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
303 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
168 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:40:42
179 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
513 Torunn Navestad Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
165 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
3 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
583 Trine Brynjulfsen Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
208 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo 00:37:57
248 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
119 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
42 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
228 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
356 Vaiva Nielsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:52
316 Vegard Sundsby Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
491 Venke Johansen Kort løype 60-64 Damer UiA 00:27:02
256 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:24:35
155 Victoria Aas Trim 40-44 Damer Nidelvjentene 00:00:00
7 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
160 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:16
92 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
642 Viggo Trøftbråten Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:35
326 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
295 Wenche Johannessen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
47 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
157 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
102 Willy Kristiansen Kort løype 50-54 Herrer Euronics 00:23:29
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
2 Øystein Johansen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:18
418 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:45:34
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
497 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
514 Åge Håland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:40:43
747 Åsmund Thaule Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:23:31

Antall: 380
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Fjære kirke

Løp i serien

Søndeled, Heiberg opp (29 mai 2018)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (12 jun 2018)
Dømmesmoen (19 jun 2018)
Asdal (14 aug 2018)
Tvedestrand (21 aug 2018)
Bibelskolen, Østerhus (04 sep 2018)
Birkenlund, Heitjenn (11 sep 2018)
Fevik lysløype, Hausland (18 sep 2018)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (25 sep 2018)