TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
932

Asdal - 14 aug 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1080 Ada Berg-Nilsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
62 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
773 Aksel Corrigan Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:01
1083 Aksel Corrigan Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
272 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:39:47
64 Alexandra Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
153 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
715 Alf Martin Svendsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:08
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
634 Allan Olsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:41:11
1007 Amalie Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
539 Andrè Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Relacom 00:17:56
1078 Andreas Blågestad Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:12
8 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:57
117 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
80 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:21:24
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
761 Anitha Tvede Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1050 Anna Emilie Petersson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
97 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Froland kommune 00:00:00
584 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
141 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom BIL 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
91 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
263 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:20:49
519 Anne Lise Wick Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
774 Anne Liv Olsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
312 Anne Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
36 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
640 Are Solum Lang løype 30-34 Herrer Gard 00:29:47
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
772 Aslak Blågestad Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:50
214 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
112 Astri L. Wilmann Kort løype 40-44 Damer Egen 00:29:58
479 Astri Smedsrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1009 Astrid Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
572 Aud S. Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
56 Audun Olsbo Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
1049 Bastian Hammer Grim Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
1027 Beate Raknes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
110 Bengt-Ove Madsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
184 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
364 Bernt Johansson Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:36
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
757 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
763 Bjørn Otto Eliassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
729 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
336 Bodil Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør Kommune 00:00:00
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Trim 70-74 Damer Arendal kommune 00:00:00
462 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
19 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
173 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Telecomputing 00:00:00
769 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:01
411 Cathrine Jørgensen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:36:12
28 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:22
115 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:22:17
239 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
524 Dan Børge Klungebo Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:54
128 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
126 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
446 Egil Evensen Trim Ukjent Herrer Egen 00:00:00
767 Egil Hulleberg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
396 Egil Vehusheia Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:15:53
205 Einar Solum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:21:11
785 Eirik Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:07
496 Eivind Blågestad Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:23
253 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1021 Elias Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
296 Elisabeth Brekke Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
230 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
84 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
139 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
624 Ellen Marie Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
39 Endre Røynstrand Trim 60-64 Herrer SSA 00:00:00
780 Engla Blomberg Kort løype U-16 Damer Egen 00:37:12
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
43 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
596 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:19:18
1008 Frida Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
158 Frode Holm Larsen Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:18:57
778 Frode Nilsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:25
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:40
756 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
604 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:19:51
261 Geir Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
380 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer SSA 00:29:05
585 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
635 Gunhild Elvrum Kort løype 35-39 Damer Egen 00:25:11
68 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
221 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritim 00:34:22
1031 Hannah B. Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
315 Hanne Haslemo Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
771 Harald Blågestad Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:29
388 Harald Brunvand Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:04
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
309 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1037 Hedda Dehli Frøstrup Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
765 Heidi Hartvigsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
63 Helene Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
268 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Rygene Trim 00:00:00
776 Helge Børtinghus Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:42
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
775 Henriette Olsen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
1036 Henrik Dehli Frøstrup Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
32 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA 00:36:53
103 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Euronics 00:00:00
302 Hilde Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
109 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:35:54
633 Håvard Hansen Lang løype 35-39 Herrer LSK 00:46:52
233 Håvard Vad Petersson Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:55
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
457 Inger Johanne Valheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
16 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
591 Inger Marie Broers Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
171 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
590 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kom... 00:23:17
1032 Ingrid B. Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
314 Ingrid Haslemo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Kort løype 65-69 Damer Egen 00:24:46
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
29 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
762 Irene H. Løddesøl Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
52 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
220 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
783 Janne Maria Olsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
174 Jarle Husefest Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
137 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
575 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:25:08
490 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
777 Jon Børtinghus Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:46
227 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1082 Jon Nilsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
337 Jon Olav Hanstad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:20:58
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
18 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:50:03
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
264 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:28:37
1033 Julia B. Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
755 Julie Espenes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:24:17
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
78 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:32:55
1048 Kaisa Hammer Grim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
118 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
525 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
257 Karina Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:23
321 Karl Peder Laulo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
335 Karoline Joabsson Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1081 Karoline Nilsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
65 Katrine Bjørklund Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
666 Kay Stahl Kort løype 40-44 Herrer Rocex 00:28:02
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:34:18
211 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
518 Kine Mickelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
193 Kjell Birkeland Trim 80-84 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:22
243 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
597 Knut Erik Lyngroth Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:31:51
217 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
14 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:06
673 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:35:13
259 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:24
207 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
252 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
27 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
22 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
784 Kristine Paulsen Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
432 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:32
487 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
249 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
501 Kåre Vetaas Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
145 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
779 Lars Lislegard-Bækken Lang løype 40-44 Herrer Gard 00:32:41
1077 Leander Melaas Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
66 Leif Bjørklund Trim 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:00:00
181 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:13
9 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer Egen 00:50:03
758 Lene Ånonsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
478 Lilly Berland Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
475 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
781 Line Jørgensen Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:46
149 Linn Hægeland Kort løype 25-29 Damer Egen 00:27:01
189 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
192 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
344 Lisbeth Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:00
357 Lisbeth Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
414 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
708 Lise Pedersen Kort løype 70-74 Damer Egen 00:23:05
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
452 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
188 Lone Agersborg Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
106 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:31:57
1087 Lukas Leander Larsen Sandnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
297 Magne Isaksen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:33:11
1015 Magnus Elvrum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
389 Magnus Kleppe Brunvand Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:59
1001 Magnus Kleppe Brunvand Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1085 Malin Venaas Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:29:15
461 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
285 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
232 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
108 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
515 Marit Rudlende Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1005 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
390 Mathias Berg Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:15:52
1016 Mathilde Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1084 Matilda Homme Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
31 Maud Ingeborg Svevad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:47:10
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
154 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelvjentene 00:00:00
105 May- Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:29:10
768 Merete Nordahl Kort løype 35-39 Damer Egen 00:32:09
280 Merethe Gabrielsen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
320 Mette Laulo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
502 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:22:33
53 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
159 Monica Myhren Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
111 Monika Aas Kort løype 45-49 Damer Egen 00:30:01
54 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
75 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
759 Nikolai Holand Mathiesen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:49:50
286 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:28:23
11 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:14
660 Nina Furre Kittelsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
381 Nora Johansen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:33:58
17 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
167 Odd Karsten Larsen Trim 60-64 Herrer Hernis 00:00:00
57 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
576 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
667 Odne Hansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
358 Olav Hansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
349 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:37:51
40 Ole Michael Namsvatn Lang løype 35-39 Herrer SSA 00:38:21
398 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
571 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
83 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth AS 00:00:00
392 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:44
20 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:37:07
362 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:27:03
120 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
730 Per Ove Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:53
1012 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
250 Preben Grønlund Skretteberg Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:28:18
521 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:26:30
34 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
770 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:03
386 Ragnhild Abusland Lang løype 35-39 Damer Egen 00:42:20
1014 Rebekka Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
639 Reidar Taule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:54
377 Reidun Ørum Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
267 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
361 Roald Nilsen Kort løype 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:29:12
732 Rolf Petter Holthe Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
73 Rune Heia Kort løype 45-49 Herrer PS Anlegg 00:21:27
526 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1013 Sandra Grorud Råna Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
395 Sandra L. Fosse Lang løype 30-34 Damer Egen 00:50:25
1020 Sarah Bergh Madsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
455 Signe S. Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
148 Silje Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:17:18
480 Silje Strand Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
453 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
163 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:30:37
258 Solveig Ramstad—Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:40:58
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
350 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Herrer Risør komme 00:00:00
412 Sondre Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:22:43
200 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
35 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:38:48
1088 Stella Johanne Bergmo Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
716 Stian Lillevåje Trim 25-29 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
76 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
96 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer Bavaria Arendal 00:22:45
186 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
86 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
4 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:08
95 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
760 Sylvia Holand Mathiesen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:49:50
323 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
664 Tea Stahl Kort løype U-16 Damer Egen 00:27:59
1086 Teo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
533 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
460 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
170 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
216 Thorhild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
229 Tommy Bollman Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
737 Tommy Råna Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:20
104 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:27:45
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
469 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:15
87 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
41 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
94 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers BIL 00:00:00
325 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
24 Torhild Henningsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
327 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
303 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
179 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Telecomputing 00:26:46
782 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
165 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
3 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
766 Trine Beate Resmann Kort løype 50-54 Damer Egen 00:22:56
208 Trond Farbergshagen Trim 50-54 Herrer Origo 00:00:00
262 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
119 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
356 Vaiva Nielsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:28:43
491 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
256 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:26:14
764 Vibeke Olsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
155 Victoria Aas Trim 40-44 Damer Nidelvjentene 00:00:00
92 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
728 Viggo Molund Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:31:34
1022 Viktor Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1079 Viktor Haugsjå Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
326 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
157 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
102 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Euronics 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
162 Øivind Madsen. Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
2 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:28
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
497 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:19:31

Antall: 364
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows