TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
932

Fevik lysløype, Hausland - 18 sep 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
621 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
466 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
773 Aksel Corrigan Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:08
272 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:35:21
153 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:24:31
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
634 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:24
835 Alma Johansen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1007 Amalie Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
816 Andreas Lien Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:52
38 Andreas Tveiten Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
8 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:26
313 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
117 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
80 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:45
823 Anette Ottersland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:20:55
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
97 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Froland kommune 00:00:00
141 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom BIL 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
91 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
263 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:19:20
36 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
1095 Arianna Voskoboynikova Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
609 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:38:33
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1009 Astrid Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
371 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
620 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
1049 Bastian Hammer Grim Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
498 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
300 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
204 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
729 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
336 Bodil Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør Kommune 00:00:00
483 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Trim 70-74 Damer Arendal kommune 00:26:17
462 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
19 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
173 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Telecomputing 00:00:00
194 Carl Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Egen 00:22:04
769 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:01
411 Cathrine Jørgensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
284 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
128 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
126 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
406 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:53
133 Eivind Tobiassen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:29
230 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
84 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
139 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
624 Ellen Marie Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
566 Fin-Johan Prydz Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
378 Finn Egil Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:27:55
401 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:08
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
1008 Frida Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
158 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:46
756 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
833 Geir Asbjørn Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
604 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:17:46
261 Geir Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
101 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
832 Grete Sørensen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
799 Gro Vehus Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
68 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
383 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritim 00:34:32
388 Harald Brunvand Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:12
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
776 Helge Børtinghus Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:16:48
431 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Egen 00:19:53
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
103 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Euronics 00:00:00
182 Herdis Aasheim Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
237 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
302 Hilde Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
641 Hilde Terjesen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:21:04
512 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
633 Håvard Hansen Kort løype 35-39 Herrer LSK 00:22:55
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
457 Inger Johanne Valheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
351 Inger Lise Devold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
331 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
29 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
122 Ivar Lyngstad Trim 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
220 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
834 Jarek Sosin Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:27:53
137 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
575 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
291 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
363 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
490 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
227 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
337 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
265 Jonas Bruun Gundersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:07
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
264 Jostein Hetland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:21:20
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1048 Kaisa Hammer Grim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
467 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
347 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
525 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
321 Karl Peder Laulo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
335 Karoline Joabsson Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
65 Katrine Bjørklund Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:34:24
211 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
829 Kim Einar Abrahamsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:27:41
422 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørense... 00:00:00
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:10
243 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
597 Knut Erik Lyngroth Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:15:54
14 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:52
673 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:34:39
259 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:15
432 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:39
249 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
501 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:26
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
145 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
278 Lars Håkon Hegertun Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:59
66 Leif Bjørklund Kort løype 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:23:20
181 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:42
9 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1058 Leon Grønlund Skretteberg Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:05
116 Lill Torunn Egidius Trim 60-64 Damer NAV BIL 00:00:00
478 Lilly Berland Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
475 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
420 Line Håversen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
301 Line Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
344 Lisbeth Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:22:54
357 Lisbeth Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
247 Lise Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
188 Lone Agersborg Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
106 Lucia Philipp Kort løype 16-19 Damer Egen 00:18:15
297 Magne Isaksen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:33:39
255 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:19:14
389 Magnus Kleppe Brunvand Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:05
1001 Magnus Kleppe Brunvand Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:29:57
108 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
1005 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
345 May Brit Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
154 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelvjentene 00:00:00
105 May- Linn Kihle Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
320 Mette Laulo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
53 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
159 Monica Myhren Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
75 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
1094 Natalie Skaiå Sodefjed Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
759 Nikolai Holand Mathiesen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
286 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:38
11 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:32:10
17 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
167 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:21:28
667 Odne Hansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:18:14
358 Olav Hansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
349 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:36:05
398 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
20 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:35:43
238 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
362 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Politiet 00:24:23
283 Peter Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
250 Preben Grønlund Skretteberg Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:06
34 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
671 Ragna Phillip Kort løype 20-24 Damer Egen 00:20:18
770 Ragnar Andresen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:36:42
386 Ragnhild Abusland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
639 Reidar Taule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:41
377 Reidun Ørum Trim 65-69 Damer Egen 00:32:05
156 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:17:17
150 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:20:45
402 Rita Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1096 Roman Voskoboynikov Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1013 Sandra Grorud Råna Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
395 Sandra L. Fosse Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
455 Signe S. Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:31:56
480 Silje Strand Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1097 Sindre Halvorsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
453 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
163 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:39:20
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
350 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Herrer Risør komme 00:00:00
35 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:38:11
696 Stian Bråten Johannessen Lang løype 20-24 Herrer GSI 00:28:45
731 Stian Flo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:14:08
716 Stian Lillevåje Trim 25-29 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
96 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer Bavaria Arendal 00:20:23
49 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
186 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
463 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
506 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:20:26
4 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:01
470 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
421 Sverre Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:36:57
95 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1086 Teo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
723 Teodor Flatland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1071 Teodor Flatland Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
533 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:27:51
492 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
216 Thorhild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
229 Tommy Bollman Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
737 Tommy Råna Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
484 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
744 Tonje Helle Flo Kort løype 30-34 Damer Egen 00:16:06
87 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
360 Tore Frydenberg Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:41
564 Tore Hansen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:19:24
41 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
325 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
454 Torill Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
303 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
168 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:32:30
782 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Egen 00:24:50
3 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
262 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
248 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
119 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
42 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
228 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
356 Vaiva Nielsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:03
1061 Vanessa Flateland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
722 Vanessa Flatland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1098 Vemund Halvorsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
491 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
256 Veronica Stormo Trim 40-44 Damer Egen 00:24:00
155 Victoria Aas Trim 40-44 Damer Nidelvjentene 00:00:00
7 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
814 Viviana Hiis Lang løype 30-34 Damer Gard 00:31:14
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
157 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
102 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Euronics 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
162 Øivind Madsen. Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
2 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:17:38
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
497 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
821 Øyvind Mathisen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
489 Åse Løge Goksøyr Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:17:59

Antall: 287
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows