TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
932

Sparebanken Sør Amfi, Arendal - 25 sep 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
621 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
466 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
773 Aksel Corrigan Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:55
153 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
715 Alf Martin Svendsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:18
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
634 Allan Olsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:37:47
713 Amalie Jørgensen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1007 Amalie Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
70 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:12
8 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:08
838 Andres Skuggevik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:35:48
313 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
117 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
80 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:36
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1050 Anna Emilie Petersson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
584 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
91 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
263 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:19:07
519 Anne Lise Wick Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
840 Anne-Marit Eppeland Bilstad Kort løype 25-29 Damer Egen 00:27:00
640 Are Solum Kort løype 30-34 Herrer Gard 00:14:59
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
214 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
112 Astri L. Wilmann Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1009 Astrid Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
371 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
572 Aud S. Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
620 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
614 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:26
1049 Bastian Hammer Grim Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
1027 Beate Raknes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
110 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:25
184 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
498 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
21 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
364 Bernt Johansson Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:01
300 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
611 Birgit Eppeland Goderstad Kort løype 25-29 Damer Egen 00:27:32
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
729 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Trim 70-74 Damer Arendal kommune 00:25:57
462 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
19 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
173 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Telecomputing 00:00:00
194 Carl Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Egen 00:22:01
769 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:21:32
411 Cathrine Jørgensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
329 Cathrine Søndeled Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
279 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:23:53
239 Dagfinn Jernes Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:21:46
397 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:01
126 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
446 Egil Evensen Trim Ukjent Herrer Egen 00:00:00
205 Einar Solum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:19:08
55 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
230 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
84 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
139 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
235 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
39 Endre Røynstrand Trim 60-64 Herrer SSA 00:23:59
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
43 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
378 Finn Egil Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:26:54
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
254 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:58
1008 Frida Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
158 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:17:56
472 Frode Iunker Andersen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
778 Frode Nilsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:37:02
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:14
756 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
604 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:18:28
261 Geir Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
180 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
343 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:23
585 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
101 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
61 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
383 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritim 00:36:11
388 Harald Brunvand Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:02
826 Harald Christensen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:24
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
309 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
242 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
839 Helge Engesland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:24
431 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Egen 00:19:42
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
32 Henrik Kofoed Nielsen Trim 60-64 Herrer UiA 00:00:00
182 Herdis Aasheim Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
109 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:37:00
837 Hilde Kvifte Kort løype 40-44 Damer Egen 00:19:24
6 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:36:50
512 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
633 Håvard Hansen Kort løype 35-39 Herrer LSK 00:23:48
233 Håvard Vad Petersson Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:40:16
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
351 Inger Lise Devold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
16 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
171 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
590 Ingrid Aamodt Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:21:35
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
331 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
29 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
140 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
122 Ivar Lyngstad Trim 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
627 James Chalmers Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
573 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
530 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
834 Jarek Sosin Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:29:39
291 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
449 John Santos Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
363 John Stiansen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:32
227 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
337 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
18 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:20:44
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
288 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi 00:00:00
1048 Kaisa Hammer Grim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
467 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
347 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
118 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
525 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
321 Karl Peder Laulo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
335 Karoline Joabsson Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
65 Katrine Bjørklund Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:36:05
603 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer BRG 00:34:44
211 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:21:40
193 Kjell Birkeland Trim 80-84 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
534 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:23:29
422 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørense... 00:00:00
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:32
597 Knut Erik Lyngroth Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:00
14 Kristen Igland Trim 55-59 Herrer Egen 00:20:21
673 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:37:06
714 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:29
274 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:20
259 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:45
22 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
44 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
432 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:55
487 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
249 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
501 Kåre Vetaas Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
145 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
66 Leif Bjørklund Trim 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:23:08
181 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:36:42
9 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1058 Leon Grønlund Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
116 Lill Torunn Egidius Trim 60-64 Damer NAV BIL 00:00:00
301 Line Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1010 Linnea Sofie Vistel Andersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
189 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
192 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
344 Lisbeth Aina Eie Lang løype 45-49 Damer Egen 00:45:00
414 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
247 Lise Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
452 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
297 Magne Isaksen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:34:55
255 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:19:14
389 Magnus Kleppe Brunvand Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:57
1001 Magnus Kleppe Brunvand Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:30:32
285 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
232 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
108 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
1005 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
58 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Agderposten 00:00:00
1016 Mathilde Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
345 May Brit Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
154 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelvjentene 00:00:00
105 May- Linn Kihle Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
626 Mette Chalmers Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
320 Mette Laulo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
338 Michelle R. Hanstad Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
53 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
159 Monica Myhren Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
111 Monika Aas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
75 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
827 Morten Wegner Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:53
1093 Nikolai Ribe Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
286 Nils Heldal Trim 50-54 Herrer Egen 00:26:14
167 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:21:27
667 Odne Hansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:18:35
358 Olav Hansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
349 Olav Hardeberg Trim 80-84 Herrer AT Skog 00:36:05
734 Ole Bjørn Lindland Trim 45-49 Herrer Brave 00:00:00
82 Ole Henrik Heidenberg Kort løype 55-59 Herrer Sam Eyde Vgs. 00:18:12
40 Ole Michael Namsvatn Lang løype 35-39 Herrer SSA 00:34:45
398 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
594 Peder Vetaas Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:07
571 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
83 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth AS 00:00:00
392 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:52
20 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:37:04
238 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
120 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
836 Per Woie Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:02
1011 Pernille Vistel Andersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
283 Peter Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
511 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:46
1012 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
250 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:10
34 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
770 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:36
386 Ragnhild Abusland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
471 Randi Iunker Andersen Trim 70-74 Damer Ingen 00:00:00
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
639 Reidar Taule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:43
377 Reidun Ørum Trim 65-69 Damer Egen 00:29:55
156 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:17:28
267 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
402 Rita Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
361 Roald Nilsen Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:26:40
542 Roger Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:41:34
732 Rolf Petter Holthe Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
73 Rune Heia Kort løype 45-49 Herrer PS Anlegg 00:19:45
526 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
565 Ruth J. Haugsvær Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1013 Sandra Grorud Råna Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
395 Sandra L. Fosse Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1020 Sarah Bergh Madsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
455 Signe S. Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:33:12
480 Silje Strand Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
224 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
453 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
163 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:34:58
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
200 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
35 Steinar Fjeldberg Trim 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:19:39
85 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
716 Stian Lillevåje Trim 25-29 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
76 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
96 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer Bavaria Arendal 00:19:47
49 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
186 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
463 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
506 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:20:21
4 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:34
470 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
421 Sverre Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:38:45
760 Sylvia Holand Mathiesen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:48:06
1099 Synne Pedersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
323 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
527 Tarald Svendsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1086 Teo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1071 Teodor Flatland Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
355 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Konsmohus 00:00:00
492 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
216 Thorhild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
229 Tommy Bollman Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
484 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
405 Tore Buer Christensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:17
87 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
360 Tore Frydenberg Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:20
564 Tore Hansen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:20:21
94 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers BIL 00:00:00
325 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
24 Torhild Henningsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
454 Torill Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
303 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
782 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:02
262 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
42 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
228 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
356 Vaiva Nielsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:40
1061 Vanessa Flateland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
491 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
256 Veronica Stormo Trim 40-44 Damer Egen 00:23:56
155 Victoria Aas Trim 40-44 Damer Nidelvjentene 00:00:00
7 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1022 Viktor Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
404 Viljar Buer Christensen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:31:45
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
47 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
157 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
162 Øivind Madsen. Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
2 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:17:50
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
497 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
821 Øyvind Mathisen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
176 Åge Borgund Kort løype 40-44 Herrer Telecomputing 00:25:42
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
489 Åse Løge Goksøyr Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00

Antall: 333
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows