TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
175

Østerhus, Grimstad - 16 apr 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:35:20
84 Ann Malen Engenes Kort løype 16-19 Damer Egen 00:40:40
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:26:26
78 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:30:37
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:46:48
83 Anne Mouland Skaar Kort løype Ukjent Damer SSA 00:33:56
31 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:39:42
86 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:44:45
67 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:09:33
8 Bjørn Bratland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
4 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:23:33
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 01:14:17
59 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:34:35
9 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
49 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:55:27
47 Erik Broers Damsgård Kort løype 50-54 Herrer SSA 00:51:20
34 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:46:38
73 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:26:56
55 Finn Tysland Johnsen Kort løype 70-74 Herrer AAMOC 00:42:34
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:39:30
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:36:00
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:30:15
36 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Hisøy OK 00:25:55
11 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:45:40
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:36:45
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:50:38
58 Gunnar Dag Tørå Lang løype 70-74 Herrer Stat / Fylke 00:36:39
85 Hege Engenes Kort løype 40-44 Damer Egen 00:40:11
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:23:06
14 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:36:20
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 01:06:32
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:33:37
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:33:45
46 Inger Marie Broers Damsgård Kort løype 45-49 Damer Egen 00:50:25
79 Ingvild Fossøy Kort løype 50-54 Damer Kvadraturen ... 00:27:27
76 Jan Aarrestad Kort løype 50-54 Herrer Politiet 00:24:17
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:44:08
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:32:11
17 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron BIL 00:30:34
42 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer JJ Ugland 00:37:19
75 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer Ugland 00:33:37
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 00:39:30
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:32:39
41 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:51:06
39 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:37:23
5 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W. Sørens... 00:36:29
82 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:39:01
15 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:38:07
40 Liv Horntvedt Kort løype 75-79 Damer Egen 00:40:40
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:35:19
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:29:18
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:30:00
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:04:15
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:32:37
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:27:05
62 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:34:57
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:42:14
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:26:54
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:40:28
26 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 01:09:30
53 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:41:39
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:42:19
48 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Fossekompaniet 00:47:58
43 Terje Urfjell Lang løype 50-54 Herrer Telenor 00:24:42
44 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:25:52
68 Torgeir Skottkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:31:57
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:34:44
66 Tuva Kraft Myhren Lang løype U-16 Damer Hisøyavtalen 01:05:49
77 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:44:36
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 00:51:32
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:40:08
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:33:53
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:34:52
54 Øyvind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV 00:00:00
33 Åge Aashamar Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:57:39

Antall: 76
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows