TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
200

Hisøy skole, Arendal - 27 aug 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:35:14
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:19:07
115 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:30:26
31 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:48:31
94 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 01:18:49
4 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:27:44
59 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:37:00
9 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:50:44
47 Erik Broers Damsgård Lang løype 50-54 Herrer SSA 00:55:16
34 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:53:32
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:35:03
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:39:54
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:36:16
11 Gerd-Torun Rike Lang løype 65-69 Damer SSA 00:00:00
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:37:37
93 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:26:25
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:42:25
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 01:02:26
46 Inger Marie Broers Damsgård Lang løype 45-49 Damer Egen 00:39:00
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:46:19
122 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:52:47
42 John Åge Mjåland Lang løype 50-54 Herrer JJ Ugland 00:00:00
75 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer Ugland 00:40:29
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 00:42:07
39 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:41:47
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:44:50
100 Kurt J. Dalen Lang løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:35:07
89 Marianne Tønnseth Lang løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:42:12
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:44:24
175 Nora Johansen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:40:24
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:13:34
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:43:48
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:32:39
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:47:08
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:31:28
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:47:26
26 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 01:04:41
110 Sivert Pihl Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:33:05
53 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:46:55
7 Svein Rosland Kort løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:24:27
44 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:00:00
68 Torgeir Skottkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:43:43
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:46:06
171 Viggo Molund Lang løype 16-19 Herrer DNB 00:22:32
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:39:06
90 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:08
54 Øyvind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV 00:48:38
176 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 01:14:37

Antall: 50
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows