TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
175

Dømmesmoen, Grimstad - 10 sep 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:46:13
78 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:36:23
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:45:47
83 Anne Mouland Skaar Kort løype Ukjent Damer SSA 00:39:00
31 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:56:58
86 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:51:49
67 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:10:17
4 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:33:54
13 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:31:12
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:50:41
49 Ellen Sundsdal Kort løype 50-54 Damer Posten 00:35:12
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:44:21
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:42:36
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:38:29
97 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:43:03
11 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:34:40
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:47:15
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:45:14
93 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:55:56
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:32:38
14 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:43:25
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:45:17
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:42:48
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:34:13
96 Inger Skjevesland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:36:40
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:44:43
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:48:05
122 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:41:26
75 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer Ugland 00:32:25
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:44:01
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W. Sørens... 00:54:27
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:47:19
15 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:48:36
40 Liv Horntvedt Kort løype 75-79 Damer Egen 00:39:20
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:36:41
160 Magnus Gautefall Nicolaisen Lang løype 35-39 Herrer Arendal kommune 00:32:14
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:30:56
151 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer Stat&Fylke 00:35:02
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:44:25
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:27:58
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:47:21
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:32:04
62 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:32:31
136 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 01:15:19
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:47:08
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:32:41
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:33:28
26 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:38:37
110 Sivert Pihl Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:32:40
53 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:55:14
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:50:44
7 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:37:36
48 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Fossekompaniet 00:56:13
181 Tarjei Nicolaisen Lang løype 35-39 Herrer SPOF 00:26:40
123 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:44:27
109 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
180 Torgeir Hauge Kort løype 80-84 Herrer Statens Kart... 00:58:39
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:55:32
77 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:34:01
171 Viggo Molund Lang løype 16-19 Herrer DNB 00:27:14
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:44:21
183 Øistein Aamot Lang løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:39:34
90 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:37:48
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:34:20

Antall: 65
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows