TimeService

FØRSTEMANN TIL GRANESTUA

Bedriftsidretten Aust-Agder
28 aug 2018
136

Resultater

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1207 Aleksander Lydersen Fellesstart 45-49 Herrer SSA 00:52:57
1276 Alf Martin Svendsen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:54:56
1265 Amalie Ringvoll Fellesstart U-16 Damer Ik Grane Are... 01:02:43
1319 Andre Godtfredsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:48:36
1245 Andreas Tveiten Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:56:31
1237 Andree Bakkegaard Fellesstart 30-34 Herrer Predator Boats 00:58:21
1226 Anette Nebdal Fellesstart 30-34 Damer Egen 00:58:29
1298 Anette Stinesen Fellesstart 35-39 Damer Egen 01:00:00
1301 Anita Gundersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1330 Anne Marie Vadset Fellesstart 40-44 Damer Egen 00:58:01
1220 Are Solum Fellesstart 30-34 Herrer Gard 00:42:56
1268 Aslak Blågestad Fellesstart 40-44 Herrer Myra UIL 00:52:07
1282 Berndt Johansson Fellesstart 55-59 Herrer DSV Arendal 00:51:17
1260 Bjørn Sundal Fellesstart 55-59 Herrer Egen 01:01:58
1232 Christer Aaser Fellesstart 55-59 Herrer Performance ... 01:04:56
1234 Christer Eriksen Fellesstart 30-34 Herrer BRG 00:56:19
1335 Christian Pedersen Fellesstart 65-69 Herrer Egen 01:08:36
1261 Christine Elisabeth Jacobsen Fellesstart 25-29 Damer Kristiansand... 00:52:21
1327 Egil Vehusheia Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:41:20
1264 Eileen Greni Fellesstart 45-49 Damer Firesafe 01:01:17
1257 Einar Solum Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:54:30
1271 Eivind Halaas Trim 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:00:00
1274 Endre Amundsen Fellesstart 35-39 Herrer Agder Energi 00:42:47
1287 Erlend Terkelsen Fellesstart U-16 Herrer Trauma IL 00:56:09
1299 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1292 Finn Pettersen Fellesstart 65-69 Herrer Gjerstad IL 00:58:09
1254 Frank Olsen Fellesstart 45-49 Herrer Origo Soluti... 01:02:41
1269 Fredrik Falck-Knutsen Fellesstart 35-39 Herrer Gard 00:51:24
1233 Fredrik Frøstrup Fellesstart 35-39 Herrer Norsafe 00:50:31
1238 Frode Kristiansen Fellesstart 30-34 Herrer Fagerheim 00:42:12
1235 Frode Nilsen Fellesstart 45-49 Herrer Nilsen Båtby... 00:55:34
1236 Frode Venemyr Fellesstart 40-44 Herrer Bavaria Aren... 00:56:00
1318 Gaute Kilen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:45:25
1251 Geir Haarklau Sæther Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:48:59
1322 Geir Olavsen Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:54:33
1324 Geir Syvertsen Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:53:04
1231 Grete Aftret Fellesstart 50-54 Damer Egen 01:05:24
1303 Grethe Smedsaas Fellesstart 35-39 Damer Egen 01:16:58
1291 Gunnar Dag Tørå Fellesstart 70-74 Herrer I.K.Grane Ar... 01:12:30
1336 Gunnar Nygård Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:57:30
1205 Guttorm Kvastad Fellesstart 45-49 Herrer Maritim BIL 00:50:52
1202 Hans Einar Danielsen Fellesstart 40-44 Herrer Tvedestrand ... 00:47:11
1267 Harald Blågestad Trim U-16 Herrer Myra UIL 00:00:00
1332 Harald Lauvland Madsen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:56:18
1315 Heidi Johansen Fellesstart 40-44 Damer Egen 00:55:57
1262 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1219 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Euronics 00:00:00
1333 Henrik Ording Larsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:50:41
1280 Hilde Bergh Madsen Fellesstart 35-39 Damer MUIL 00:51:25
1203 Hugo Pedersen Fellesstart 40-44 Herrer Statens vegv... 00:51:09
1325 Håkon Sandvik Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:56:10
1243 Håvard Vad Petersson Fellesstart 30-34 Herrer SmoothieXcha... 00:46:57
1288 Ine Mikkelsen Fellesstart U-16 Damer Grane Orient... 01:04:03
1255 Ingrid Bøylestad Landa Fellesstart 45-49 Damer Froland IL 00:46:55
1321 Ingvild Høgenes Nilsen Fellesstart 30-34 Damer Egen 00:56:14
1320 Jarek Sosin Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:40:36
1263 Jarle Greni Fellesstart 50-54 Herrer Elektro-Entr... 00:59:19
1329 Jarle Larsen Fellesstart 45-49 Herrer Kitron 00:46:52
1204 Jonas Bruun Gundersen Fellesstart U-16 Herrer Grane 01:07:03
1225 Jorid Holst Fellesstart 35-39 Damer Steinsås run... 01:02:00
1300 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1297 Julie Gummedal Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1217 Julie Ørum Fellesstart 35-39 Damer NAV Aust -Agder 01:02:44
1223 Jørgen Guldal Fellesstart 30-34 Herrer ABP Elektro 00:47:28
1215 Kai Arne Normann Fellesstart 40-44 Herrer Telering Bed... 00:50:47
1227 Kenneth Halvorsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:49:29
1290 Kenneth Larssen Fellesstart 40-44 Herrer Brg 00:49:36
1212 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Aust-Agder B... 00:00:00
1250 Kim Richard Haugen Fellesstart 35-39 Herrer Pusnes BIL 00:58:02
1311 Kjell Esperaas Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:48:14
1201 Kjetil Nyvold Fellesstart 50-54 Herrer TTS Marine 01:00:15
1328 Klara Marlene Bjørkli Fellesstart 30-34 Damer Egen 00:49:21
1334 Knut Erik Lyngroth Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:46:46
1286 Kristin Flo Fellesstart 50-54 Damer Arendal kommune 01:02:24
1309 Kåre Ulevåg Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:45:47
1305 Larry Rothcshild Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:56:07
1240 Leif Hodnebrog Fellesstart 55-59 Herrer Krik 00:50:50
1211 Lene Holthe Fellesstart 40-44 Damer SteinsåsRunners 01:02:00
1210 Lene Ånonsen Trim 40-44 Damer Hjemmesykepl... 00:00:00
1289 Lise Mikkelsen Fellesstart U-16 Damer Grane Orient... 01:06:46
1281 Lucia Philipp Fellesstart 16-19 Damer Egen 00:45:36
1294 Magne Isaksen Fellesstart 60-64 Herrer Froland il 00:48:07
1266 Magnus Fossum Fellesstart 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:51:39
1247 Marcus Philipp Fellesstart 45-49 Herrer Tvedestrand 00:42:01
1314 Maren Johansen Fellesstart 30-34 Damer SSA 00:53:34
1216 Maud Ingeborg Svevad Fellesstart 25-29 Damer Egen 01:06:00
1256 Mona Dalene Fellesstart 45-49 Damer Kick Byens B... 00:56:49
1275 Morten Eilert Andersen Fellesstart 40-44 Herrer Agderposten BIL 00:58:18
1304 Nils Magne Kvarme Fellesstart 50-54 Herrer Egen 01:00:44
1313 Nora Johansen Fellesstart 35-39 Damer SSA 00:49:12
1270 Norvald Andreassen Fellesstart 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:52:05
1246 Ole Andreas Hamsun Rustad Fellesstart 30-34 Herrer Sam Eyde Vgs 00:45:53
1279 Peder Jørgensen Fellesstart 35-39 Herrer Arendal Tria... 00:44:25
1285 Per Gunnar Syrdalen Fellesstart 35-39 Herrer ACC/ GC Rieb... 00:53:26
1317 Per Ivar Olsen Fellesstart 50-54 Herrer Arendal kommune 00:53:35
1239 Per Ove Solheim Fellesstart 35-39 Herrer Sam Eyde VGS 00:47:21
1229 Petter Bilstad Fellesstart 30-34 Herrer Toppen IL 00:43:40
1248 Ragnhild Abusland Fellesstart 35-39 Damer Lillis gym 01:01:58
1206 Reidar Thaule Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
1241 Renate Eikemo Fellesstart 35-39 Damer Froland IL 01:02:49
1242 Sandra Lyding Fosse Fellesstart 30-34 Damer Moltemyr skole 01:11:01
1283 Sigrunn Askland Fellesstart 45-49 Damer Express IL 01:01:04
1277 Sigurd Lunøe Pihl Fellesstart 45-49 Herrer Arendal Seil... 01:03:41
1284 Silje Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Kristiansand... 00:46:03
1230 Sindre Hørte Vigsnes Fellesstart 35-39 Herrer Grimstad Løp... 00:59:22
1272 Sivert Møklegård Pihl Fellesstart 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:45:49
1295 Solveig Lohne Ørum Fellesstart 60-64 Damer Egen 01:28:54
1296 Solveig Merete S. Nilsen Fellesstart 35-39 Damer Kitron 01:11:32
1273 Solveig Ramstad-Ekeberg Fellesstart 40-44 Damer Egen 00:58:51
1228 Steinar Fjeldberg Fellesstart 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:55:47
1306 Stig Alvestad Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:42:39
1214 Svein Rune Askland Fellesstart 40-44 Herrer Egen 01:06:42
1323 Svein Åge Thorsen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:51:05
1316 Terje Bruborg Fellesstart 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:40:53
1252 Theo Bygstad Fellesstart U-16 Herrer Falck Helse ... 01:04:42
1308 Therezia Hagen Fellesstart 30-34 Damer Egen 00:57:43
1253 Thor Bylund Fellesstart 55-59 Herrer Olasheiløpet 00:50:38
1307 Tommy Råna Trim 40-44 Herrer Kitron 00:00:00
1326 Tor Bernhardsen Fellesstart 65-69 Herrer Egen 01:03:52
1302 Torborg Tømte Fellesstart 35-39 Damer Egen 01:23:46
1293 Tore Birkedal Fellesstart 30-34 Herrer Froland sykk... 00:48:43
1224 Torstein C Valvik Fellesstart 25-29 Herrer Egen 00:46:33
1209 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1259 Tove-Mette Kaastad Fellesstart 50-54 Damer Byggmester H... 00:57:39
1258 Trine Beate Resmann Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1222 Unni Dalen Trim 45-49 Damer If 00:00:00
1312 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
1278 Viviana Hiis Fellesstart 30-34 Damer Arendal Tria... 00:46:35
1218 Willy Kristiansen Fellesstart 50-54 Herrer Euronics 01:10:47
1208 Øystein Johansen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:51:37
1310 Øyunn bygstad Fellesstart 30-34 Damer Falck Helse 01:04:43
1331 Åse Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:53:10

Antall: 132
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
FØRSTEMANN TIL GRANESTUA