TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
787

Dømmesmoen - 09 apr 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
441 Aksel Corrigan Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:05
960 Aksel Corrigan Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:35:15
666 Alexander Askildsen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:41:02
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
176 Allan Olsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:37:47
561 Amalie Johansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:24:08
911 Amalie Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
57 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
11 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
582 André Godtfredsen Lang løype 35-39 Herrer Relacom 00:34:21
665 Andreas Arnevig Lang løype U-16 Herrer Egen 00:35:32
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:12
119 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:58
356 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
81 Anita Olafsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
146 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
925 Anna Emilie Petterson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
47 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
147 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
168 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:18:42
72 Anne Lise Taralsdsvik Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
332 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
357 Anne-Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
138 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
578 Araceli Reyes Ewest Lang løype 30-34 Damer Egen 00:49:05
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:39:00
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:19:21
263 Arne Heggland Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:34:01
558 Arne Isaksen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
572 Arnt Aase Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:47
312 Arvid Thorsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
211 Aslaug Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
360 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
349 Astri Grethe Normann Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
154 Astri L. Wilmann Trim 40-44 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
339 Astri S. Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
912 Astrid Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
489 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:45
907 Bastian Hammer Grimm Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
120 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
957 Beate Raknes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
641 Benjamin Steffensen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:22
431 Bente Axelsen Rose Kort løype 40-44 Damer Arendal kommune 00:17:59
306 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
285 Bente Jonassen Trim 50-54 Damer Gard 00:00:00
372 Berit Øynes Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
445 Berit Boye Trim 60-64 Damer JJUC 00:00:00
291 Berit Feller Mortensen Trim 40-44 Damer SSA 00:00:00
17 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
510 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:28
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
261 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:16:37
400 Bodil Gammelsæter Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
19 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Arendal Kommune 00:24:45
321 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
247 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
132 Camilla Blokken Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
643 Camilla Levinsen Kort løype 30-34 Damer Agder Energi 00:22:24
341 Carl Holtan-Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer GH Bygg 00:25:02
583 Carla Brandt Kort løype 45-49 Damer Egen 00:16:52
606 Celina Gundersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:20:31
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:19:50
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:22:11
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:36:32
644 Christin M. Vevelstad Lang løype 35-39 Damer Egen 00:37:14
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:17:35
270 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Mandal marat... 00:00:00
121 Dag Tørnes Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
243 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
437 Daniel Hetland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
535 Daniel Swinburne Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
117 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
544 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
581 Eirik Stifoss Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:44:57
623 Eivind Pedersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:16:38
574 Elias Manneråk Aase Lang løype U-16 Herrer Egen 00:34:42
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
61 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
564 Elise Høgseth Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
394 Ellen Norgård Hansen Trim 45-49 Damer UIA 00:00:00
642 Ellen Sandland Kort løype 30-34 Damer Egen 00:17:56
251 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
559 Emorfia Jessen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:43:03
507 Erlend Heggland Lang løype U-16 Herrer Egen 00:35:21
540 Erlend Terkelsen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:35:23
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
595 Espen Harnes Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:37:45
283 Ester Kleczka Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
63 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
560 Finn Arne Johansen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:48
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:16:42
601 Finn Øygarden Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:45:48
593 Francesca Flateland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:18
67 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
474 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer MH Wirth 00:00:00
463 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:54
420 Fredrik Frøstrup Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:33:28
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:39:17
910 Frida Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
97 Frode Edvardsen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:35:07
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
210 Frode Stokken Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
237 Frode Sørensen Trim 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:18:16
165 Geir A.Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
267 Geir Andersen Trim 50-54 Herrer BGM arkitekt... 00:00:00
85 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:18:19
79 Geir Olafsen Kort løype 60-64 Herrer Kitron AS 00:18:14
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
95 Grete Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
58 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
241 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
398 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:30
548 Hallvard Nygård Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
453 Hanne Hage Kort løype 35-39 Damer Egen 00:24:05
553 Hanne Haslemo Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
531 Hanne Kristin Aittovaara Lang løype 45-49 Damer Kpil 00:42:25
190 Harald Brunvand Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:10
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
401 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
913 Hedda Frøstrup Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
616 Hedvig Gåskjenn Lang løype 40-44 Damer Egen 00:38:24
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
196 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
556 Hege Lauvland Trim 50-54 Damer Fylkesmannen 00:00:00
664 Heidi Arnevig Lang løype 40-44 Damer Egen 00:46:09
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:24:14
335 Helga Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
93 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
649 Helle Bråstein Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
4 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
914 Henrik Frøstrup Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
577 Henrik Jortveit Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:37:13
543 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA BIL 00:38:21
141 Henrik Kristiansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
184 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:35:34
212 Hilde Isaksen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
384 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
83 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:35:02
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:21:42
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:31:30
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
330 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
313 Inger Johanne Thorsdal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
325 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
570 Inger Lise Devold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
565 Inger Marie Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
118 Inger-Lise Samuelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
277 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Visolit 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
12 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
387 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
646 Ingvild Høgnes Nilsen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:43:50
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:22:09
566 Ingvild Søgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
135 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
622 Jan Asle Gustavsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:08
179 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
475 Janet Johansen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:29:50
430 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:02
471 Jarand Røer Coll Lang løype 40-44 Herrer Sparebanken Sør 00:38:03
607 Jarek Sosin Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:29:05
493 Jeanette Abrahamsen Kort løype 50-54 Damer Grimstad kom... 00:23:11
171 Jim Ronny Dalen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:25
589 Johanne Terjesen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:21:22
220 Johannes Panahi Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:06
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
594 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
567 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
473 Joleigh Johansen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:29:52
651 Jon Eiklund Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:37
281 Jon Erik Heide Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
504 Jon Olav Torp Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:04
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:07
91 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
333 Jorun Gjerde Isaksen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
78 Jorunn Lillevåje Trim 25-29 Damer SSA 00:00:00
610 Josh Johansen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:29:53
143 Jostein Hetland Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
615 Julian Knutsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:27
668 Julie Salomonsen Kort løype 30-34 Damer Telenor Maritim 00:24:21
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:20:02
86 Julius Klungland Melum Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:55
272 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:33:26
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:18:53
192 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
648 Kamilla Nytun Lang løype 30-34 Damer Egen 00:44:24
208 Karen Margrethe Krogsrud Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
123 Kari H. Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
317 Kari Haugmoen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
404 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
34 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
487 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:21:21
597 Karl Fredrik Fretheim Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:31
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:46
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:52
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:52
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
609 Kjell Holtebekk Lang løype 45-49 Herrer Agder Team R... 00:39:23
98 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer At Skog BIL. 00:00:00
576 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:21:50
201 Kjell Tanggaard Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
236 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:14
36 Klara Sunde Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
667 Knut Berg Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:24
497 Knut Erik Lyngroth Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:15:04
290 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
348 Knut Åge Normann Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:29
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:37:53
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:45:35
244 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:45
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:57
38 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
345 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
62 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:33:59
340 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:47
152 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
274 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Møglestu vgs 00:00:00
144 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
411 Lars Tore Mesel Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:40
22 Leif Hodnebrog Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:03
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:38:41
88 Leif Norman Bjørklund Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:18
90 Lene Holthe Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
584 Lilien Hågensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:27:19
54 Lill Emilie Stokken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
256 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
554 Line Robstad Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
26 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
56 Lise Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
647 Lise Ribe Øygardsbakken Lang løype 30-34 Damer Egen 00:48:57
122 Lise Tørnes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
563 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
319 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
944 Live Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
133 Lotte Husebø Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
278 Mads Tengs-Larsen Kort løype 30-34 Herrer Visolit 00:16:25
202 Magne Blågestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
103 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:17:42
568 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
191 Magnus Kleppe Brunvand Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:06
930 Magnus Kleppe Brunvand Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
963 Maiken Sletten Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
955 Malin Venaas Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:31:22
542 Margrete Bernhardsen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:46:02
311 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
371 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
365 Marianne Skreden Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
197 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
537 Marie Garmannslund Eide Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
242 Marit Rudlende Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
587 Marita Dahlin Kort løype 20-24 Damer Egen 00:26:12
909 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
302 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
619 Martin Aittovaara Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:40:33
602 Martin Møller Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:44:55
968 Mathias Godtfredsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
366 Mathias Skreden Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
920 Mathilde Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
2 Maud Ingeborg Svevad Moe Lang løype 25-29 Damer Egen 00:48:50
929 Max Emil Abusland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
605 May Britt Pettersen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:19
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
650 May Ødegård Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:35
551 Merete Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:49:13
552 Mette Moen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
200 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard BIL 00:00:00
70 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
177 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
104 Monica Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:23:42
367 Monica Våle Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
153 Monika Aas Trim 45-49 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
482 Morten Blakstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:51
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
590 Morten Tønnevold Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:13
549 Natalie Nygård Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
252 Nikolai Holand Mathisen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
266 Nils Heldal Trim 50-54 Herrer Nils Heldal 00:26:12
18 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
100 Nils Sondre Tveiten Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:43:34
573 Noah Manneråk Aase Lang løype U-16 Herrer Egen 00:34:45
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:16
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:32:02
134 Olga Olsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:20:27
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:18:04
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:18:34
28 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth 00:00:00
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:15:30
385 Per Johnsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
405 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:23:23
412 Per Sandtveit Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
588 Per Terjesen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:15
608 Per Voie Lang løype 35-39 Herrer Sevan 00:30:35
413 Pernille Morken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
269 Peter Allan Svendsen Trim 55-59 Herrer Mandal marat... 00:00:00
621 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:51
603 Petter Markierichsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:12:56
395 Petter Sevik Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
928 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:37:41
164 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:19:39
238 Preben Sørensen Kort løype 35-39 Herrer Sørensen Eie... 00:16:56
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:22:30
502 Pål Venaas Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:48
51 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:19:52
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
596 Randi Haugland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:17:37
923 Randi Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:55
529 Reinard Rheeder-Kleist Trim 40-44 Herrer Visolit 00:00:00
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:16:44
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:19:02
24 Rino Rudsli Trim 60-64 Herrer Egen 00:16:54
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
392 Roland Nilsen Lang løype 45-49 Herrer IMS 00:37:21
580 Ruben Rossland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:32
547 Ruben Torp Kvasjord Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:31
448 Rune Alstrup Furre Lang løype 40-44 Herrer Agder Energi 00:36:11
486 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
640 Rune Steffensen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:24:23
318 Ruth Olaussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
931 Sander Antonsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
969 Sebastian Godtfredsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
324 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
922 Signe Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:28:24
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:32:25
908 Simen Sørensen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
27 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
209 Siri Lindland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
226 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
569 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
174 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
965 Sofie Fretheim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
129 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
402 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:40:00
80 Sondre Olafsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:48
130 Stefan Jonsson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:07
557 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
35 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:39:54
611 Steinar Lund Kristiansen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:49:19
620 Stian Bråten Johannessen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:28:40
30 Stian Lillevåje Trim 25-29 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:08
124 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:19:30
403 Stine Paule Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
69 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
421 Svein Inge Johnsen Kort løype 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:18:08
669 Svein Nesje Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:30
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:19:44
450 Sven Magne Larsen Trim 55-59 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:36:33
108 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
253 Sylvia Holand Mathisen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:38:57
397 Sølvi Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
586 Teklu Gebregziabher Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:48
961 Teodor Flateland Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
439 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J Ugland 00:27:23
353 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
338 Terje Sandkjær Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:43
966 Theo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
185 Therese Nilsen Trim 45-49 Damer NTT Security 00:00:00
536 Thor Egil Kittelsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
585 Tina Solheim Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:01
515 Tiril Steinsland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:39:11
598 Tobias Fretheim Lang løype U-16 Herrer Egen 00:32:30
416 Tobias Tverberg Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:16:18
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:47
347 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
591 Tonje Flo Lang løype 30-34 Damer Egen 00:32:49
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
428 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
328 Toril Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
331 Torild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
314 Torill Sundberg Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
275 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
216 Torstein Valvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:32:44
344 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
530 Trond Andre Olsen Trim 25-29 Herrer Visolit 00:00:00
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:04
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
60 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
571 Turid Paulsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
477 Tuva Eieland Lang løype 30-34 Damer Egen 00:33:55
175 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
579 Vanessa Cabrera Kort løype 30-34 Damer Egen 00:29:41
962 Vanessa Flateland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
101 Veronica Stormo Trim 45-49 Damer Egen 00:24:50
967 Victor Løvheim Pettersen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:20:47
149 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
472 Vidar Ås Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:38:33
427 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:31:47
600 Walid Øygarden Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:15
562 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
316 Wenche Lyngroth Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
599 William Johansen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:20:09
964 William Paulsen Harnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
140 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
66 Øistein Haa Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:16:22
514 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:41:04
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
446 Øyvind Boye Trim 65-69 Herrer JJUC 00:00:00
614 Øyvind Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:22:27
157 Åge Borgund Trim 45-49 Herrer Egen 00:22:31
545 Ågot Seldal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
233 Åse Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
381 Åsne Fjalstad Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00

Antall: 476
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Dømmesmoen

Løp i serien

Fjære kirke (30 apr 2019)
Asdal (07 mai 2019)
Søndeled, Heiberg opp (14 mai 2019)
Vik, Fjære skole (28 mai 2019)
Åsbieskogen, Stoa (11 jun 2019)
Nedenes (18 jun 2019)
Brekka, Austre Moland (13 aug 2019)
Asdal (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)