Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
988

Stølsviga - 23 apr 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
141 Henrik Kristiansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
197 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
122 Lise Tørnes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
297 Kornelia Juul Nylanf Trim 16-19 Damer Arenda Triat... 00:00:00
366 Mathias Skreden Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
713 Ola Heldal Trim 20-24 Herrer Egen 00:19:54
62 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
274 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Møglestu vgs 00:00:00
30 Stian Lillevåje Trim 25-29 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
280 Christian Phefferkorn Trim 25-29 Herrer Visolit 00:00:00
530 Trond Andre Olsen Trim 25-29 Herrer Visolit 00:00:00
26 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
133 Lotte Husebø Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
114 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
233 Åse Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
649 Helle Bråstein Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
113 Christian A. Lunde Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
132 Camilla Blokken Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
499 Ingrid Simonsen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
480 Hege Johansen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
453 Hanne Hage Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
284 Anne-Lise Aspenes Tollefsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
91 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
537 Marie Garmannslund Eide Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
134 Olga Olsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
357 Anne-Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
356 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
439 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J Ugland 00:00:00
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
253 Sylvia Holand Mathisen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
184 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
281 Jon Erik Heide Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
475 Janet Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
212 Hilde Isaksen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
422 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
275 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
548 Hallvard Nygård Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
69 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
679 Helene Rakeie Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:34:45
229 Karoline Joabsson Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
277 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Visolit 00:00:00
271 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
536 Thor Egil Kittelsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
698 Birte Runde Trim 40-44 Damer Egen 00:28:45
395 Petter Sevik Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
237 Frode Sørensen Trim 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
529 Reinard Rheeder-Kleist Trim 40-44 Herrer Visolit 00:00:00
38 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
90 Lene Holthe Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
258 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
101 Veronica Stormo Trim 45-49 Damer Egen 00:29:49
60 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
208 Karen Margrethe Krogsrud Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
209 Siri Lindland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
382 Bjørn Stokke Trim 45-49 Herrer Fylkesmannen 00:00:00
282 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Visolit 00:00:00
565 Inger Marie Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
474 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer MH Wirth 00:00:00
421 Svein Inge Johnsen Trim 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
150 Heidi Hoddevik Tønnessen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
177 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
120 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
54 Lill Emilie Stokken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
32 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
76 Øystein Schultz Sandberg Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
196 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
65 Audun Olsbu Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
146 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
218 Trond Olsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:36:14
486 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
335 Helga Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
185 Therese Nilsen Trim 45-49 Damer NTT Security 00:00:00
343 Tone Madsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
180 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
124 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
556 Hege Lauvland Trim 50-54 Damer Fylkesmannen 00:00:00
259 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
137 Jon Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
430 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
70 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
103 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:22:05
260 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal komm... 00:00:00
123 Kari H. Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
135 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
93 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
52 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
285 Bente Jonassen Trim 50-54 Damer Gard 00:00:00
226 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
248 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
397 Sølvi Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
61 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
374 Gry Helene Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:19:34
168 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
140 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
618 Kari Vatnar Thorsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
612 Margaret Lundstøl Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
283 Ester Kleczka Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
28 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth 00:00:00
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
67 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
404 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
387 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
121 Dag Tørnes Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
194 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Aust Agder f... 00:00:00
266 Nils Heldal Trim 50-54 Herrer Nils Heldal 00:34:12
487 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
81 Anita Olafsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
18 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
334 Jorunn Asbjørnrud Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
367 Monica Våle Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
306 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
33 Gry Wisnes Schjølberg Trim 55-59 Damer If 00:00:00
286 Grete Omholt Mjåvatn Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
321 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
261 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
372 Berit Øynes Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
63 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
365 Marianne Skreden Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
95 Grete Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
371 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
147 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
450 Sven Magne Larsen Trim 55-59 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
296 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm. 00:00:00
232 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
247 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
43 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
409 Gina Jørgensen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
193 Trond Farbergshagen Trim 55-59 Herrer Origo Solutions 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
571 Turid Paulsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
251 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Ole Henrik Heidenberg Trim 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
353 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
48 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal komm... 00:00:00
269 Peter Allan Svendsen Trim 55-59 Herrer Mandal marat... 00:00:00
555 Kirsten Selaas Almås Trim 55-59 Damer Gard 00:00:00
336 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
344 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
399 Inger Bjørndal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
192 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
36 Klara Sunde Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
57 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
58 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
445 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
165 Geir A.Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
256 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
98 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer At Skog BIL. 00:00:00
21 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
562 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
385 Per Johnsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
384 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
400 Bodil Gammelsæter Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
375 Karin Siljehaug Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
129 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
158 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
398 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
164 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
211 Aslaug Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
88 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
249 Astri Smedsrud Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
117 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
17 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
783 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
332 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
349 Astri Grethe Normann Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
348 Knut Åge Normann Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
201 Kjell Tanggaard Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
311 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
12 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
11 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
179 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
446 Øyvind Boye Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
401 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
402 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
405 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:29:00
594 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
699 Ingrid Aamodt Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:25:58
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
428 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
202 Magne Blågestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
118 Inger-Lise Samuelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
328 Toril Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
331 Torild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
330 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
333 Jorun Gjerde Isaksen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
152 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
242 Marit Rudlende Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
241 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
312 Arvid Thorsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
319 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
324 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
302 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
51 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
108 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
149 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
323 Egil Hulleberg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
243 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
427 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
339 Astri S. Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
111 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
290 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
175 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
19 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Arendal Kommune 00:28:25
338 Terje Sandkjær Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
557 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
544 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
340 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
143 Jostein Hetland Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
345 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
104 Monica Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:28:00
376 Ingrid Swinburne Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
535 Daniel Swinburne Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
252 Nikolai Holand Mathisen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
568 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
549 Natalie Nygård Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
670 Finn Egill Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
671 Reidun Ørum Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
672 Anna Karin Thorell Trim 55-59 Damer APL BIL 00:00:00
673 Wenche Johannessen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
674 Elisabeth Brekke Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
675 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
678 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
677 William Zaar Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
676 Ingrid Zaar Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
681 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
682 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
680 Eva Monica Lien Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
683 Mailin Eilertsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
684 Åse Ribe Johnsen Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
685 Janicke Hammarlund Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
686 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
687 Even Bruborg Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
688 Heidi Sørensen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
689 Øyvind Mathisen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
690 Frank Forsdahl Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
691 Vibeke Martenstangen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
694 Heidi Sten-Halvorsen Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
697 Inger Stensrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
696 Tone Winther Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
702 Rolf Myrum Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
703 Even Myrum Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
701 Vibeke Olsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
706 Cathrine de Lange Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
693 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
711 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
710 Janicke Skårmo Mjåsund Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
437 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:28
416 Tobias Tverberg Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:21:08
589 Johanne Terjesen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:26:40
176 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:21:33
80 Sondre Olafsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:21:56
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:24:21
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:25:06
220 Johannes Panahi Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:25:12
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:31:05
2 Maud Ingeborg Svevad Moe Kort løype 25-29 Damer Egen 00:28:10
96 Kristian A. Johannessen Kort løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:22:37
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:24
581 Eirik Stifoss Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:30
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:24:36
221 Fred-Mikal Karlsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:33:13
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:33:53
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:21:38
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:20
585 Tina Solheim Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:32
131 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:42
171 Jim Ronny Dalen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:40
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:03
119 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:27
582 André Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Relacom 00:20:31
420 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:20:39
238 Preben Sørensen Kort løype 35-39 Herrer Sørensen Eie... 00:21:41
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:47
264 Kim Richard O. Haugen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:52
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:48
244 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:32
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:25:15
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:02
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:21:22
85 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:22:31
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:22:37
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:24:04
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:25:25
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:27:40
289 Tora Øy Kort løype 40-44 Damer Egen 00:28:52
490 Carl Vidar Egeland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:29:06
263 Arne Heggland Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:19:55
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:29
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:21:28
189 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:22:12
466 Hilde Kvifte Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:25
590 Morten Tønnevold Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:35
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:24:39
596 Randi Haugland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:21:32
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:17
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:20:50
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:21:45
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:34
601 Finn Øygarden Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:42
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:27:22
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:28:57
493 Jeanette Abrahamsen Kort løype 50-54 Damer Grimstad kom... 00:29:50
588 Per Terjesen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:15
288 Bjørn Fossestøl Kort løype 55-59 Herrer MacGregor 00:20:16
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:23:00
190 Harald Brunvand Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:06
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:24:38
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:24:55
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:24:57
24 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:48
79 Geir Olafsen Kort løype 60-64 Herrer Kitron AS 00:22:01
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:16
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:41
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:26:52
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:27:24
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:40:27
507 Erlend Heggland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:22
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:53
191 Magnus Kleppe Brunvand Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:02
441 Aksel Corrigan Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:04
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:06
491 Jostein Egeland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:52
432 Sander Øy Tobiassen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:28:48
712 Sivert Fossestøl Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:19:25
724 Johan Morten Tetlie Kort løype 50-54 Herrer Ericsson 00:20:00
722 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:42
721 Marius Sørensen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:10
731 Ottar Gundersen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:22:25
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:34
736 Corrine Maulny Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:37
737 Tone Anette Ottersland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:10
733 Kai Risholt Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:38
720 Julian Knutsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:55
718 Øyvind Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:27:57
727 Elisa Lindvik Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:08
728 Stine Tørnes Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:11
730 Helena Lauvdal Myhren Kort løype U-16 Damer Egen 00:29:05
729 Robert Myhren Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:29:08
735 Eline Nybø Lillejord Kort løype U-16 Damer Egen 00:31:12
734 Thea Bruun-Gundersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:31:13
739 Martine Taule Kort løype U-16 Damer Egen 00:31:17
738 Sri Wati Sutara Kort løype 35-39 Damer Egen 00:33:58
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:46:40
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:48:37
438 Adrian Endre Westgård Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:41:56
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:41:15
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:48:22
606 Celina Gundersen Lang løype 25-29 Damer Egen 00:52:11
551 Merete Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Grimstad kom... 01:01:00
272 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:41:38
216 Torstein Valvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:43:37
595 Espen Harnes Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:44:17
433 Peder F. Vetaas Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:45:05
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:46:51
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:59:03
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:51
186 Ole Michael Namsvatn Lang løype 35-39 Herrer SSA BIL 00:41:32
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:43:44
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:44:33
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:54
83 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:43:46
489 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Stål-Consult... 00:43:57
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:44:09
225 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:54:56
616 Hedvig Gåskjenn Lang løype 40-44 Damer Egen 00:48:45
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:37:10
463 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:05
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:10
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:43:33
531 Hanne Kristin Aittovaara Lang løype 45-49 Damer Kpil 00:52:31
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:44:53
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:46:28
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:48:48
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:51:01
235 Thomas Axelsen Lang løype 50-54 Herrer BDO 00:38:13
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:58
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:32
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:45:39
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:52:53
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:53:04
543 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA BIL 00:44:58
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:46:38
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:50:04
514 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:50:20
692 Jan Åge Skogby Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:45:41
725 Judith Fjeldberg Lang løype 45-49 Damer Egen 00:49:53
716 Are Solum Lang løype 30-34 Herrer Gard 00:36:15
709 Solveig Granås Lang løype 50-54 Damer Egen 00:42:49
700 Magne Rugnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:56
726 Rune Hvass Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:43:04
717 Morten Guttormsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:47:55
732 Marianne Røed Lang løype 40-44 Damer Froland kommune 00:48:39
708 Kjetil Slaattebræk Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:52:04
715 Sigrunn Askland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:53:45
901 Hanna Broers Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
902 Ingrid Broers Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
903 Julia Broers Damgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
907 Bastian Hammer Grimm Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
909 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
918 Rebekka Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
919 Magnus Elvrum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
920 Mathilde Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
922 Signe Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
923 Randi Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
925 Anna Emilie Petterson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
927 Leon Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
928 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
930 Magnus Kleppe Brunvand Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
960 Aksel Corrigan Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
963 Maiken Sletten Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
966 Theo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
967 Victor Løvheim Pettersen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
968 Mathias Godtfredsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
969 Sebastian Godtfredsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
970 Tiril Ånonsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
971 Leander Melaas Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
972 Theodor Dahl Nilssen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
973 Ulrik Dahl Nilssen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
974 Eirik Grønlund Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
975 Mats Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
976 Anna Enerstvedt Gundersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
977 Edvard Enerstvedt Gundersen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
978 Ingrid Margrethe Solheim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
979 Mina Svendsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
980 Sebastian Solheim Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
981 Sander Øy Tobiassen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
982 Linnea Sofie Vister Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
983 Pernille Eline Vister Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
984 Jonas Grude Dalen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
944 Live Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
945 Lone Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00

Antall: 492
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Stølsviga

Løp i serien

Asdal (13 aug 2019)
Statens Vegvesen, Harebakken (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)