Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
988

Stølsviga - 23 apr 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
437 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:28
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:02
712 Sivert Fossestøl Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:19:25
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:19:34
713 Ola Heldal Trim 20-24 Herrer Egen 00:19:54
263 Arne Heggland Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:19:55
724 Johan Morten Tetlie Kort løype 50-54 Herrer Ericsson 00:20:00
288 Bjørn Fossestøl Kort løype 55-59 Herrer MacGregor 00:20:16
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:29
582 André Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Relacom 00:20:31
420 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:20:39
722 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:42
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:20:50
416 Tobias Tverberg Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:21:08
721 Marius Sørensen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:10
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:21:22
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:21:28
596 Randi Haugland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:21:32
176 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:21:33
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:21:38
238 Preben Sørensen Kort løype 35-39 Herrer Sørensen Eie... 00:21:41
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:21:45
24 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:48
80 Sondre Olafsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:21:56
79 Geir Olafsen Kort løype 60-64 Herrer Kitron AS 00:22:01
103 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:22:05
189 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:22:12
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:20
507 Erlend Heggland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:22
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:24
466 Hilde Kvifte Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:25
731 Ottar Gundersen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:22:25
85 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:22:31
96 Kristian A. Johannessen Kort løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:22:37
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:22:37
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:47
264 Kim Richard O. Haugen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:52
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:53
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:23:00
191 Magnus Kleppe Brunvand Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:02
441 Aksel Corrigan Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:04
190 Harald Brunvand Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:06
581 Eirik Stifoss Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:30
585 Tina Solheim Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:32
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:34
736 Corrine Maulny Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:37
131 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:42
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:48
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:24:04
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:16
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:24:21
244 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:32
590 Morten Tønnevold Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:35
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:24:36
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:24:38
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:24:39
171 Jim Ronny Dalen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:40
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:24:55
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:24:57
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:03
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:25:06
220 Johannes Panahi Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:25:12
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:25:15
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:17
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:25:25
119 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:27
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:41
699 Ingrid Aamodt Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:25:58
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:06
737 Tone Anette Ottersland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:10
588 Per Terjesen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:15
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:34
733 Kai Risholt Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:38
589 Johanne Terjesen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:26:40
601 Finn Øygarden Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:42
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:26:52
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:27:22
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:27:24
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:27:40
491 Jostein Egeland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:52
720 Julian Knutsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:55
718 Øyvind Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:27:57
104 Monica Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:28:00
727 Elisa Lindvik Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:08
2 Maud Ingeborg Svevad Moe Kort løype 25-29 Damer Egen 00:28:10
728 Stine Tørnes Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:11
19 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Arendal Kommune 00:28:25
698 Birte Runde Trim 40-44 Damer Egen 00:28:45
432 Sander Øy Tobiassen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:28:48
289 Tora Øy Kort løype 40-44 Damer Egen 00:28:52
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:28:57
405 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:29:00
730 Helena Lauvdal Myhren Kort løype U-16 Damer Egen 00:29:05
490 Carl Vidar Egeland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:29:06
729 Robert Myhren Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:29:08
101 Veronica Stormo Trim 45-49 Damer Egen 00:29:49
493 Jeanette Abrahamsen Kort løype 50-54 Damer Grimstad kom... 00:29:50
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:31:05
735 Eline Nybø Lillejord Kort løype U-16 Damer Egen 00:31:12
734 Thea Bruun-Gundersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:31:13
739 Martine Taule Kort løype U-16 Damer Egen 00:31:17
221 Fred-Mikal Karlsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:33:13
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:33:53
738 Sri Wati Sutara Kort løype 35-39 Damer Egen 00:33:58
266 Nils Heldal Trim 50-54 Herrer Nils Heldal 00:34:12
679 Helene Rakeie Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:34:45
218 Trond Olsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:36:14
716 Are Solum Lang løype 30-34 Herrer Gard 00:36:15
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:37:10
235 Thomas Axelsen Lang løype 50-54 Herrer BDO 00:38:13
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:51
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:40:27
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:41:15
186 Ole Michael Namsvatn Lang løype 35-39 Herrer SSA BIL 00:41:32
272 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:41:38
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:54
438 Adrian Endre Westgård Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:41:56
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:58
463 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:05
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:10
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:32
709 Solveig Granås Lang løype 50-54 Damer Egen 00:42:49
700 Magne Rugnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:56
726 Rune Hvass Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:43:04
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:43:33
216 Torstein Valvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:43:37
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:43:44
83 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:43:46
489 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Stål-Consult... 00:43:57
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:44:09
595 Espen Harnes Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:44:17
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:44:33
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:44:53
543 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA BIL 00:44:58
433 Peder F. Vetaas Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:45:05
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:45:39
692 Jan Åge Skogby Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:45:41
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:46:28
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:46:38
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:46:40
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:46:51
717 Morten Guttormsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:47:55
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:48:22
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:48:37
732 Marianne Røed Lang løype 40-44 Damer Froland kommune 00:48:39
616 Hedvig Gåskjenn Lang løype 40-44 Damer Egen 00:48:45
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:48:48
725 Judith Fjeldberg Lang løype 45-49 Damer Egen 00:49:53
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:50:04
514 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:50:20
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:51:01
708 Kjetil Slaattebræk Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:52:04
606 Celina Gundersen Lang løype 25-29 Damer Egen 00:52:11
531 Hanne Kristin Aittovaara Lang løype 45-49 Damer Kpil 00:52:31
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:52:53
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:53:04
715 Sigrunn Askland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:53:45
225 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:54:56
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:59:03
551 Merete Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Grimstad kom... 01:01:00

Antall: 160 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Stølsviga

Løp i serien

Asdal (13 aug 2019)
Statens Vegvesen, Harebakken (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)