Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
988

Fjære kirke - 30 apr 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
989 Martin Moe Skogby Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
987 Ola Braute-Aarvik Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
907 Bastian Hammer Grimm Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
918 Rebekka Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
966 Theo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
988 Moritz Moe Skogby Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
992 Joa Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
923 Randi Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
964 William Paulsen Harnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
986 Johanne Braute-Aarvik Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
993 Ludvig Sætra-Pedersen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
909 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
919 Magnus Elvrum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
931 Sander Antonsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
934 Milla Sofie Solheim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
945 Lone Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
975 Mats Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
994 Marius Emil Jensen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
963 Maiken Sletten Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
985 Adam Torp Kvasfjord Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
990 Mathias Lauvrak Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
922 Signe Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
925 Anna Emilie Petterson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
927 Leon Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
944 Live Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
955 Malin Venaas Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
961 Teodor Flateland Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
970 Tiril Ånonsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
432 Sander Øy Tobiassen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:08
759 Vemund Halvorsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:27
920 Mathilde Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
929 Max Emil Abusland Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
981 Sander Øy Tobiassen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
991 Emil Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
535 Daniel Swinburne Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
962 Vanessa Flateland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
704 Isak Eilertsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
549 Natalie Nygård Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
928 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
376 Ingrid Swinburne Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
568 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
750 Ulrikka Marie Solli Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
507 Erlend Heggland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:03
760 Sindre Halvorsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:22
728 Stine Tørnes Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:43
727 Elisa Lindvik Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:52
734 Thea Bruun-Gundersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:54
777 Alva Andersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:45
252 Nikolai Holand Mathisen Trim U-16 Herrer Egen 00:22:28
104 Monica Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:28:50
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:14
665 Andreas Arnevig Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:25
666 Alexander Askildsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:27
769 Tobias Fretheim Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:45
757 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:58
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
141 Henrik Kristiansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
116 Jonas Bruun Gundersen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:22:34
197 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
122 Lise Tørnes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
589 Johanne Terjesen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:23:56
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:42:54
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:41:37
753 Christian Lauvdal Bie Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:30:25
743 Maria Reppe Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
416 Tobias Tverberg Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:44
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:20:21
780 Eirik Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:17:13
561 Amalie Johansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:26:04
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:21:22
501 Daniel Vedå Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:50:50
481 Henrik Larsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:40:50
703 Even Myrum Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
403 Stine Taule Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
176 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:01
366 Mathias Skreden Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:25:34
221 Fred-Mikal Karlsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:44
62 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:29:56
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:41:49
215 Silje Røynstrand Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
764 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:39
274 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Møglestu vgs 00:00:00
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:22:11
30 Stian Lillevåje Trim 25-29 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
159 Tobias Haumann Kort løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:17:38
26 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
216 Torstein Valvik Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
233 Åse Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
763 Gjermund Christensen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
779 Liv Marit Korsnes Kort løype 30-34 Damer Egen 00:26:32
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:40:10
716 Are Solum Kort løype 30-34 Herrer Gard 00:15:12
668 Julie Salomonsen Kort løype 30-34 Damer Telenor Maritim 00:28:12
778 Marita Kristiansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:26:31
591 Tonje Flo Lang løype 30-34 Damer Egen 00:35:50
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:48:48
114 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
113 Christian A. Lunde Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
595 Espen Harnes Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:45
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:18:50
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:25
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:30
551 Merete Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:55:00
578 Araceli Reyes Ewest Lang løype 30-34 Damer Egen 00:49:08
691 Vibeke Martenstangen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
132 Camilla Blokken Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
119 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:16
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:21:27
767 Stian Flo Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:29:28
770 Sondre Eieland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:20
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
238 Preben Sørensen Kort løype 35-39 Herrer Sørensen Eie... 00:18:40
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:34:12
475 Janet Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:47
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:48
738 Sri Wati Sutara Kort løype 35-39 Damer Egen 00:29:22
284 Anne-Lise Aspenes Tollefsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
134 Olga Olsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
356 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
91 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
686 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
582 André Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Relacom 00:17:49
130 Stefan Jonsson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:25
774 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:36:53
341 Carl Holtan-Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer GH Bygg 00:23:41
253 Sylvia Holand Mathisen Trim 35-39 Damer Egen 00:22:28
439 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J Ugland 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
281 Jon Erik Heide Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
275 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:43
771 Randi Lauvdal Kort løype 35-39 Damer Egen 00:22:31
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:39:31
548 Hallvard Nygård Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
184 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
72 Anne Lise Taralsdsvik Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
434 Harald Christensen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:31
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:21:46
244 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:47
692 Jan Åge Skogby Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:11
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:18
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:39:02
536 Thor Egil Kittelsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
69 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
352 Gro Vehus Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
291 Berit Feller Mortensen Trim 40-44 Damer SSA 00:00:00
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:23:21
289 Tora Øy Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:11
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:57
547 Ruben Torp Kvasjord Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:07
775 Kevin Svenningsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:37:20
497 Knut Erik Lyngroth Trim 40-44 Herrer Egen 00:17:26
766 Klaus Inge Torp Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
776 Jenny Ramsvik Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:20:28
772 Lars Håkon Hegertun Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:38
154 Astri L. Wilmann Trim 40-44 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
73 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:19:12
768 Silje Fretheim Lang løype 40-44 Damer Egen 00:45:02
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:19:43
593 Francesca Flateland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:28:19
729 Robert Myhren Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:53
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:56
577 Henrik Jortveit Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:56
765 Gunnar Nygård Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:54
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
471 Jarand Røer Coll Lang løype 40-44 Herrer Sparebanken Sør 00:38:27
335 Helga Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
688 Heidi Sørensen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
101 Veronica Stormo Trim 45-49 Damer Egen 00:25:30
120 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
90 Lene Holthe Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
749 Asle Espenes Trim 45-49 Herrer NOV 00:00:00
189 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:19:02
150 Heidi Hoddevik Tønnessen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:31
773 Inger Sætra Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:32
619 Martin Aittovaara Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:43:58
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
153 Monika Aas Trim 45-49 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
474 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer MH Wirth 00:00:00
565 Inger Marie Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
282 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Visolit 00:00:00
146 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:21:34
508 Ingun Løvdal Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:38
752 Lisbet Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
185 Therese Nilsen Trim 45-49 Damer NTT Security 00:00:00
263 Arne Heggland Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:17:29
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:38:23
394 Ellen Norgård Hansen Trim 45-49 Damer UIA 00:00:00
382 Bjørn Stokke Trim 45-49 Herrer Fylkesmannen 00:00:00
177 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
60 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
54 Lill Emilie Stokken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
747 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
755 Anita Løvlie Aslaksen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
590 Morten Tønnevold Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:08
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:30:28
756 Ian Goulson Lang løype 45-49 Herrer Gard 00:40:13
681 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
258 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
714 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
559 Emorfia Jessen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
294 Richard Svela Trim 45-49 Herrer Kitron 00:19:53
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
486 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:12
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:55
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:45
472 Vidar Ås Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:43:09
715 Sigrunn Askland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:47:44
310 Olav Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
618 Kari Vatnar Thorsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
67 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
226 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
121 Dag Tørnes Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
612 Margaret Lundstøl Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
694 Heidi Sten-Halvorsen Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
8 Tove Johansen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:01
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:05
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:41:56
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
124 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
259 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
387 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
696 Tone Winther Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
248 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:19:21
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
567 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
693 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:18:47
260 Kristin Flo Kort løype 50-54 Damer Arendal komm... 00:22:42
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:07
560 Finn Arne Johansen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:32
235 Thomas Axelsen Lang løype 50-54 Herrer BDO 00:34:02
404 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
52 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
93 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
378 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellvik Hus... 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
397 Sølvi Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
174 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
81 Anita Olafsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
194 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Aust Agder f... 00:00:00
487 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
137 Jon Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
103 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:19:03
751 May-Britt Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
18 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:27:07
761 Svein Otto Halvorsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:29
180 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
123 Kari H. Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
374 Gry Helene Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
61 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
556 Hege Lauvland Trim 50-54 Damer Fylkesmannen 00:00:00
138 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
168 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
140 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
273 Petter Vinje Svendsen Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:17
726 Rune Hvass Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:38:21
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:41:00
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:50:12
588 Per Terjesen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:45:13
758 Anders Pedersen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:02
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
286 Grete Omholt Mjåvatn Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
63 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
95 Grete Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
147 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
247 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
409 Gina Jørgensen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
570 Inger Lise Devold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
193 Trond Farbergshagen Trim 55-59 Herrer Origo Solutions 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
680 Eva Monica Lien Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
754 Janicke Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:22:22
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:47
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
371 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
43 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
746 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:05
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:44
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:38:06
447 Bernt Johansson Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:38:37
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:40:09
127 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:40:49
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
336 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:20:23
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:21:49
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
321 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
33 Gry Wisnes Schjølberg Trim 55-59 Damer If 00:00:00
372 Berit Øynes Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
702 Rolf Myrum Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
251 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
353 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
762 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:32
306 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
675 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
674 Elisabeth Brekke Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
314 Torill Sundberg Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
555 Kirsten Selaas Almås Trim 55-59 Damer Gard 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
365 Marianne Skreden Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
745 Olaf Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
385 Per Johnsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
56 Lise Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
398 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
79 Geir Olafsen Kort løype 60-64 Herrer Kitron AS 00:18:48
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:38:44
673 Wenche Johannessen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
375 Karin Siljehaug Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
165 Geir A.Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
384 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
562 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
543 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 60-64 Herrer UiA BIL 00:19:06
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:26
445 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
347 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
17 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
88 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
781 Brit Ingebjørg Fossli Trim 60-64 Damer Idrettens BIL 00:00:00
24 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:08
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:44:09
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:41:23
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
256 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
129 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
158 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
744 Willy Reppe Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
21 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
98 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer At Skog BIL. 00:00:00
144 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:41:52
782 Fin-Johan Prydz Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
748 Hans Ole Siljehaug Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:45
678 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
446 Øyvind Boye Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
118 Inger-Lise Samuelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
558 Arne Isaksen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
429 Pål Aimar Sørensen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:25:52
316 Wenche Lyngroth Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
699 Ingrid Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:22:13
195 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
349 Astri Grethe Normann Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
348 Knut Åge Normann Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
4 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
47 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
594 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
428 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
741 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:22:53
318 Ruth Olaussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
11 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
201 Kjell Tanggaard Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
200 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard BIL 00:00:00
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
207 Jan Midtbø Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
311 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
545 Ågot Seldal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
360 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
12 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
35 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
405 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:25:29
742 Oddbjørg Thorbjørnsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
333 Jorun Gjerde Isaksen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
312 Arvid Thorsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
242 Marit Rudlende Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
149 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
51 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
111 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
331 Torild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
152 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
324 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
108 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
427 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
740 Anne Ilebekk Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
322 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
339 Astri S. Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
319 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
302 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
241 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
576 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
338 Terje Sandkjær Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
175 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
290 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
557 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
143 Jostein Hetland Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:29:03
544 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:36:40

Antall: 450
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Fjære kirke

Løp i serien

Asdal (13 aug 2019)
Statens Vegvesen, Harebakken (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)