TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
921

Asdal - 07 mai 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
743 Maria Reppe Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
122 Lise Tørnes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
197 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
215 Silje Røynstrand Trim 25-29 Damer Egen 00:21:26
2 Maud Ingeborg Svevad Moe Trim 25-29 Damer Egen 00:32:30
764 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
133 Lotte Husebø Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
691 Vibeke Martenstangen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
233 Åse Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
649 Helle Bråstein Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
132 Camilla Blokken Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
480 Hege Johansen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
499 Ingrid Simonsen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
284 Anne-Lise Aspenes Tollefsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
686 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
134 Olga Olsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
537 Marie Garmannslund Eide Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
72 Anne Lise Taralsdsvik Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
212 Hilde Isaksen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
184 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
356 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
738 Sri Wati Sutara Trim 35-39 Damer Egen 00:36:46
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
229 Karoline Joabsson Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
69 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
352 Gro Vehus Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
776 Jenny Ramsvik Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
821 Ruth Justi Haugsvær Trim 40-44 Damer Stab 00:00:00
38 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
335 Helga Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
343 Tone Madsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
747 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
177 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
688 Heidi Sørensen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
714 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
150 Heidi Hoddevik Tønnessen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
120 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
209 Siri Lindland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
208 Karen Margrethe Krogsrud Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
101 Veronica Stormo Trim 45-49 Damer Egen 00:30:15
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
394 Ellen Norgård Hansen Trim 45-49 Damer UIA 00:00:00
146 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
196 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
54 Lill Emilie Stokken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
462 Gro Asdal Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
90 Lene Holthe Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
685 Janicke Hammarlund Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
135 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
70 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
270 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Mandal marat... 00:00:00
283 Ester Kleczka Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
612 Margaret Lundstøl Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
556 Hege Lauvland Trim 50-54 Damer Fylkesmannen 00:00:00
684 Åse Ribe Johnsen Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
123 Kari H. Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
52 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
180 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
374 Gry Helene Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
696 Tone Winther Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
408 Anna Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
138 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
248 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
226 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
168 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
397 Sølvi Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
81 Anita Olafsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
487 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
751 May-Britt Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Gkbil 00:00:00
174 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
95 Grete Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
675 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
306 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
33 Gry Wisnes Schjølberg Trim 55-59 Damer If 00:00:00
286 Grete Omholt Mjåvatn Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
321 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
63 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
296 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm. 00:00:00
232 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
680 Eva Monica Lien Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
372 Berit Øynes Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
555 Kirsten Selaas Almås Trim 55-59 Damer Gard 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
365 Marianne Skreden Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
147 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
746 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
43 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
371 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
247 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
409 Gina Jørgensen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
570 Inger Lise Devold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
569 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
571 Turid Paulsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
251 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
48 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal komm... 00:00:00
347 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
58 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
445 Berit Boye Trim 60-64 Damer JJUC 00:00:00
375 Karin Siljehaug Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
344 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
256 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
400 Bodil Gammelsæter Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:49:20
158 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
562 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
56 Lise Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
211 Aslaug Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
129 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
398 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
36 Klara Sunde Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
74 Guri Enoksen Trim 60-64 Damer Agderposten 00:00:00
311 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
200 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard BIL 00:00:00
332 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
741 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
360 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
428 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
47 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
402 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
699 Ingrid Aamodt Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:26:13
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
545 Ågot Seldal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
328 Toril Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
242 Marit Rudlende Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
331 Torild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
330 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
333 Jorun Gjerde Isaksen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
152 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
740 Anne Ilebekk Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
339 Astri S. Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
51 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
19 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Arendal Kommune 00:33:15
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
175 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
970 Tiril Ånonsen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
549 Natalie Nygård Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
104 Monica Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
784 Reidun Omholt Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
785 Miriam de Presno Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
786 Lene Sollie Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
787 Nina Furre Kittelsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
788 Anne Kristin Hvesser Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
789 Marte Aarsnes Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
791 Randi Ommundsen Trim 55-59 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
792 Gullbjørg Askeland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
793 Merethe Nordahl Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
795 Mia Kristiansen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
794 Veronica Kristiansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
796 Gunhild Elverum Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
802 Ilka Hüber Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
803 Marianne Sletten Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
804 Lene Paulsen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
287 Synnøve Solheim Kristensen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:23:53
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:25:15
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:31:12
606 Celina Gundersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:20
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:39:11
585 Tina Solheim Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:57
131 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:25:03
254 Angelina Rosales Stenbäck Kort løype 30-34 Damer Egen 00:27:38
778 Marita Kristiansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:29:31
779 Liv Marit Korsnes Kort løype 30-34 Damer Egen 00:32:12
668 Julie Salomonsen Kort løype 30-34 Damer Telenor Maritim 00:32:19
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:25:58
466 Hilde Kvifte Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:11
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:28:47
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:31:17
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:24:04
944 Live Hoen Tverråen Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:50
963 Maiken Sletten Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:18
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:06
728 Stine Tørnes Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:30
777 Alva Andersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:31
807 Nicole Meyer Larssen Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:42
806 Gry Larssen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:33:55
820 Stine Kristiansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:32:13
813 Emma Christensen Kort løype U-16 Damer Egen 00:33:18
814 Nina Christensen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:33:20
816 May Linda Jørgensen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:37:14
477 Tuva Eieland Lang løype 30-34 Damer Egen 00:43:33
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:46:20
253 Sylvia Holand Mathisen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:54:17
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:40:58
616 Hedvig Gåskjenn Lang løype 40-44 Damer Egen 00:47:49
225 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:53:11
715 Sigrunn Askland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:52:33
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
918 Rebekka Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
920 Mathilde Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
922 Signe Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
923 Randi Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
925 Anna Emilie Petterson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
928 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
934 Milla Sofie Solheim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
937 Selma Kvifte Sjølander Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
945 Lone Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
955 Malin Venaas Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
982 Linnea Sofie Vister Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
983 Pernille Eline Vister Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
986 Johanne Braute-Aarvik Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
850 Sofia Johnsen Høgli Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
852 Ada Ulsted Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
854 Stella Johanna Strand Bergemo Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
855 Alvilde Wibe Namsvatn Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
856 Anna Hvesser Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
857 Charlen Lande Sandvik Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
858 Hanne Delås Lyngstad Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
860 Sarah Bergh Madsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
366 Mathias Skreden Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
703 Even Myrum Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
62 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
274 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Møglestu vgs 00:00:00
30 Stian Lillevåje Trim 25-29 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
530 Trond Andre Olsen Trim 25-29 Herrer Visolit 00:00:00
113 Christian A. Lunde Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
763 Gjermund Christensen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
341 Carl Holtan-Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer GH Bygg 00:27:59
66 Øistein Haa Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
548 Hallvard Nygård Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
275 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Visolit 00:26:56
497 Knut Erik Lyngroth Trim 40-44 Herrer Egen 00:20:26
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
277 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Visolit 00:00:00
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
237 Frode Sørensen Trim 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
681 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
689 Øyvind Mathisen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
474 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer MH Wirth 00:00:00
282 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Visolit 00:00:00
65 Audun Olsbu Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
210 Frode Stokken Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
486 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
463 Fred Arthur Asdal Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
218 Trond Olsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:42:00
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
157 Åge Borgund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
7 Øystein Johansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
137 Jon Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:26:16
567 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:27:40
378 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:22:26
383 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Asplan Viak 00:00:00
103 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
93 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
67 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
28 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth 00:00:00
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
41 Steinar Fjeldberg Trim 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:00:00
601 Finn Øygarden Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
124 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
140 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
18 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
266 Nils Heldal Trim 50-54 Herrer Nils Heldal 00:34:30
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
269 Peter Allan Svendsen Trim 55-59 Herrer Mandal marat... 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
702 Rolf Myrum Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
192 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
682 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
744 Willy Reppe Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
98 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer At Skog BIL. 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
385 Per Johnsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
57 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
165 Geir A.Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
21 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
117 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
88 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
35 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
195 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
201 Kjell Tanggaard Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
678 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
401 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
4 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
429 Pål Aimar Sørensen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:31:25
594 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
207 Jan Midtbø Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
405 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:30:50
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
312 Arvid Thorsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
241 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
322 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
149 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
108 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
427 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
243 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
111 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
338 Terje Sandkjær Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
290 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
557 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
340 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
544 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
143 Jostein Hetland Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
345 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
568 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
929 Max Emil Abusland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
790 Inge Liltved Trim 50-54 Herrer GARD 00:00:00
798 Daniel Straum Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
799 Tommy Skarstein Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
100 Nils Sondre Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:26:04
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:23:51
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:32
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:23
119 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:01
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:26
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:25:18
279 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:21:43
238 Preben Sørensen Kort løype 35-39 Herrer Sørensen Eie... 00:21:54
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:27
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:22
434 Harald Christensen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:07
244 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:26:16
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:38
774 Øyvind Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:31:37
800 Torgeir Byrkjflot Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:30:14
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:48
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:22:09
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:23:45
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:24:02
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:24:20
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:27:30
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:22:27
189 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:22:35
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:25:09
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:13
502 Pål Venaas Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:31:52
724 Johan Morten Tetlie Kort løype 50-54 Herrer Ericsson 00:21:11
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:22:52
155 Rune Heia Kort løype 50-54 Herrer PS Anlegg AS 00:24:50
193 Trond Farbergshagen Kort løype 55-59 Herrer Origo Solutions 00:21:48
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:25:05
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:26:08
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:26:09
79 Geir Olafsen Kort løype 60-64 Herrer Kitron AS 00:22:40
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:53
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:23:58
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:34
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:49
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:28:14
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:45:04
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:32
722 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:44
757 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:52
720 Julian Knutsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:31:35
801 Vetle Byrkjflot Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:12
815 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:59
818 Jaran Jørgensen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:57
817 Kim Werner Tønnesen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:38
810 Jan Audun Andersen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:17
812 Thomas Karlsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:29:33
819 Morten Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:29:39
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:45:39
159 Tobias Haumann Lang løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:40:31
770 Sondre Eieland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:43
433 Peder F. Vetaas Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:46:57
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:55:27
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:55:46
439 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J Ugland 00:34:56
186 Ole Michael Namsvatn Lang løype 35-39 Herrer SSA BIL 00:42:15
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:42:47
582 André Godtfredsen Lang løype 35-39 Herrer Relacom 00:43:31
130 Stefan Jonsson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:44:06
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:44:41
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:44:50
608 Per Voie Lang løype 35-39 Herrer Sevan 00:38:55
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:22
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:58
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:44:54
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:58
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:42:50
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:43:00
392 Roland Nilsen Lang løype 45-49 Herrer IMS 00:46:56
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:59:11
726 Rune Hvass Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:43:34
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Lang løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:44:39
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:46:10
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:46:32
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:54
288 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:44:16
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:00
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:45:20
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:52:01
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:57:29
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:51:20
543 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA BIL 00:45:04
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:45:11
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:46:44
252 Nikolai Holand Mathisen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:53:35
600 Walid Øygarden Lang løype U-16 Herrer Egen 00:40:20
459 Vemund Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:44:48
458 Tor Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:39:42
797 Einar Skogby Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:41:05
805 Bjørn Hølleland Lang løype 55-59 Herrer GARD 00:40:27
811 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:33
808 Tom Ove Akselsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:45:23
809 Jan Goulson Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:46:33
907 Bastian Hammer Grimm Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
909 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
919 Magnus Elvrum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
927 Leon Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
966 Theo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
967 Victor Løvheim Pettersen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
968 Mathias Godtfredsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
969 Sebastian Godtfredsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
975 Mats Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
980 Sebastian Solheim Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
985 Adam Torp Kvasfjord Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
987 Ola Braute-Aarvik Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
991 Emil Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
992 Joa Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
995 Magnus Hoddevik Tønnesen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
996 Johan Jørgensen Fosse Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
997 Fredrik Jørgensen Fosse Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
998 Varg Johan Vangsnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1000 William Aaserud Ahlen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
851 Jakob Johnsen Høgli Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
853 Sondre Byrkjflot Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
859 Nikolai Ribe Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
861 Victor Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
862 Magnus Våie Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
863 Mikkel Våie Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00

Antall: 473
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Asdal

Løp i serien

Vik, Fjære skole (28 mai 2019)
Åsbieskogen, Stoa (11 jun 2019)
Nedenes (18 jun 2019)
Brekka, Austre Moland (13 aug 2019)
Asdal (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)