Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
988

Søndeled, Heiberg opp - 14 mai 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
620 Stian Bråten Johannessen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:14:57
255 Marcus Philipp Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:15:10
458 Tor Myhre Kort løype U-16 Herrer Egen 00:15:33
1104 Hans Einar Danielsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:15:53
608 Per Voie Kort løype 35-39 Herrer Sevan 00:16:21
1111 Erik Solfjeld Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:37
798 Daniel Straum Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:38
1108 Fredrik Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:40
797 Einar Skogby Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:16:46
235 Thomas Axelsen Kort løype 50-54 Herrer BDO 00:16:56
1110 Kåre Ulevåg Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:13
216 Torstein Valvik Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:27
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:49
1114 Torstein Rønningen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:53
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:17:55
215 Silje Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Egen 00:18:09
1118 Arvid Sollie Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:17
125 Aleksander Lydersen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:18:19
112 Kenneth Halvorsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:20
1113 Mads Henrik Sandnes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:22
1120 Stian Lunde Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:24
22 Leif Hodnebrog Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:32
1117 Øyvind Terkelsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:38
494 Kristoffer Seland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:43
193 Trond Farbergshagen Kort løype 55-59 Herrer Origo Solutions 00:18:46
1119 Tallak Bakken Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:48
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:51
183 Are Løvøen Pettersen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:06
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:19:20
596 Randi Haugland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:19:22
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:19:24
457 Fredrik Solheim Kristiansen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:29
1112 Peder Østerholt Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:30
410 Leif Markseth Kort løype 60-64 Herrer IMS 00:19:35
189 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:19:43
1116 Thore Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:55
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:01
504 Jon Olav Torp Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:06
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:10
245 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:18
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:23
234 Pia Mathea Leine Kort løype 30-34 Damer Falck Helse 00:20:30
1105 Tone B. Haugen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:20:32
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:35
41 Steinar Fjeldberg Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:20:39
758 Anders Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:42
287 Synnøve Solheim Kristensen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:20:43
514 Øystein Rossland Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:20:45
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:20:47
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:51
1115 Lars Lynge Christiansen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:59
757 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:00
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:21:03
46 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:21:12
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:21:15
155 Rune Heia Kort løype 50-54 Herrer PS Anlegg AS 00:21:30
10 Roger Andersen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:39
264 Kim Richard O. Haugen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:44
1121 Håkon Yri Aabeg Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:53
99 Andreas Tveiten Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:55
3 Kjetil Nyvold Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:59
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:22:12
161 Kristian Lund Kristiansen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:17
100 Nils Sondre Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:30
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:22:31
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:34
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:22:36
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:22:37
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:40
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:22:54
16 Kristen Igland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:06
275 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:23:09
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:15
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:16
819 Morten Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:19
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:23:23
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:07
576 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:24:40
465 Kenneth Thorsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:45
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:25:28
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:26:50
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:29:00
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:32:43
389 Solveig Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:39:05

Antall: 84 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Søndeled, Heiberg opp

Løp i serien

Asdal (13 aug 2019)
Statens Vegvesen, Harebakken (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)