Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
988

Åsbieskogen, Stoa - 11 jun 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:15:52
159 Tobias Haumann Kort løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:16:08
623 Eivind Pedersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:16:20
1131 Steffen Åstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:33
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:16:57
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:11
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:17:21
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:35
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:17:41
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:01
421 Svein Inge Johnsen Kort løype 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:18:03
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:07
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:21
1133 Torgeir Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:47
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:18:51
649 Helle Bråstein Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:00
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:19:03
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:19:03
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:04
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:19:07
121 Dag Tørnes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:09
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:10
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:19:13
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:19:17
103 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:20
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:19:22
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:34
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:20:13
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:27
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:20:31
1127 Niclas Endresen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:36
1126 Hans Petter Endresen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:38
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:21:21
275 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:21:26
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:22:49
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:23:02
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:06
46 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:23:26
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:31
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:23:55
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:24:07
101 Veronica Stormo Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:12
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:20
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:24:37
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:26:24
1134 Henriette Grønlund Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:39
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:27:04
1130 Bjørn Ove Hoff-Jyldpalm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:27:28
1132 Lill Thaule Kort løype 25-29 Damer Egen 00:27:30
620 Stian Bråten Johannessen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:29:32
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:31:23
1129 Jaran Jansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:34:01
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:34:06
272 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:34:08
815 Javi Mertens Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:34:10
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:25
775 Kevin Svenningsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:31
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:34:33
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:35:12
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:14
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:35:18
97 Frode Edvardsen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:35:32
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:35:43
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:46
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:57
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:04
127 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:36:09
774 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:36:47
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:37:08
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:37:27
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:38:38
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:56
616 Hedvig Gåskjenn Lang løype 40-44 Damer Egen 00:39:11
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:39:53
389 Solveig Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:40:00
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:40:00
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:41:25
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:44
715 Sigrunn Askland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:42:31
225 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:43:53
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:47:33

Antall: 81 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Åsbieskogen, Stoa

Løp i serien

Asdal (13 aug 2019)
Statens Vegvesen, Harebakken (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)