BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
193

Harebakken, Arendal - 26 aug 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
189 Elin Mollestad Kort løype 35-39 Damer Accenture 00:43:40
185 Ingunn Etterstøl Kort løype 45-49 Damer AFK 00:32:31
13 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:37:07
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:29:44
177 Rune Hvass Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:48:37
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Arendal og o... 00:29:20
19 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer At Skog BIL 00:27:50
86 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:28:11
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:44:18
180 Viggo Molund Lang løype 45-49 Herrer DNB 00:25:02
181 Tiril Molund Kort løype U-16 Damer DNB 01:08:12
182 Vilde Molund Kort løype U-16 Herrer DNB 01:13:31
183 Pia Ølberg Kort løype U-16 Damer DNB 01:13:30
69 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:34:01
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:35:22
81 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:10
95 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:34:34
85 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Egen 00:48:02
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:46:54
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:48:42
16 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:39:59
103 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:13:10
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:03:48
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:45:45
101 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:55:42
6 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:47:20
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:52:09
186 Anna Sofie Hoff Kort løype 20-24 Damer Egen 00:32:31
187 Eugenie Ravet Kort løype 20-24 Damer Egen 01:13:56
147 Inger Skjævesland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:35:54
117 Petter Øyum Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:30:49
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:50:53
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:29:42
157 Gerd Torunn Rike Kort løype 55-59 Damer Egen 00:37:44
23 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:42:11
49 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:45:52
22 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:39:06
167 Dag Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:40:54
31 Dagfinn Sevik Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:05:12
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:50:16
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:37:17
150 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:32:56
192 Tora Ottersland Kort løype 80-84 Damer Egen 00:00:00
191 Otto Johansen Smedsås Kort løype U-16 Herrer Egen 00:56:26
136 Even Fossum Lang løype 20-24 Herrer Forsvaret 00:31:53
109 Eivind Fjærbu Lang løype 16-19 Herrer Froland 00:29:23
113 Tone Hilde Eskeland Kort løype 50-54 Damer Froland kommune 00:36:14
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:33:51
174 Aslak Blågestad Lang løype 40-44 Herrer Grane 00:27:39
70 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:32:45
121 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:37:37
152 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:36:33
120 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:31:33
190 Heine Johansen Smedsås Kort løype U-16 Herrer Hisøy avtalen 00:46:37
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:52:20
118 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:56:21
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:42:09
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:44:32
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:40:39
12 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:38:18
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:39:34
149 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR 00:39:26
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:40:50
11 Jan vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:39:51
15 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:37:43
47 Kurt Johan Dalen Kort løype 50-54 Herrer NAV Agder 00:30:49
97 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:41:52
82 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Norsafe 00:41:26
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:49:16
38 Tore Bjørn Thorbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:08:14
36 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:52:05
64 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 01:01:22
26 Helge Kristensen Lang løype 60-64 Herrer Securitas Kr... 00:49:14
184 Asle Åsmul Lang løype 45-49 Herrer SG Armaturen 00:33:27
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:40:53
107 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:40:52
92 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:39:11
9 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:39:52
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:26:41
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 01:01:46
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 00:40:24
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:38:31
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:36:21
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 00:00:00
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:45:44
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:45:47
193 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 70-74 Herrer SVV 00:00:00
188 Bjarte Sandve Kort løype 55-59 Herrer SVV 00:35:45
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:44:44

Antall: 90
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows