Agderposten Lysløypekarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
22 okt 2019
6
161

Sparebanken Sør Amfi Arendal - 29 okt 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1424 Aleksander Lydersen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:18:34
1266 Aleksander Torjussen Fellesstart 30-34 Herrer Privat 00:23:40
1284 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1340 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1270 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer RSM Norge AS 00:00:00
1281 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1409 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1295 Bengt-Ove Madsen Fellesstart 45-49 Herrer MUIL/SSA 00:19:01
1414 Bernt Johansson Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:18:11
1279 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal komm... 00:00:00
1274 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Fellesstart 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:18:38
1352 Borgny Karlsen Fellesstart 75-79 Damer 00:26:50
1418 Brit Jørgensen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1354 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1269 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA Bil 00:00:00
1420 Camilla Enerstvedt Fellesstart 35-39 Damer Egen 00:19:24
1362 Christian Pedersen Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:23:09
1393 Eivind Larsen Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:20:08
1349 Ellen Nordgård Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
1297 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
1273 Endre Røynstrand Fellesstart 60-64 Herrer SSA 00:20:04
1344 Erlen Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1361 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1421 Finn Arne Johansen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:20:06
1369 Finn Hvoslef Fellesstart 40-44 Herrer Arendal Komm... 00:18:07
1290 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
1413 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1294 Frode Venemyr Fellesstart 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:18:54
1298 Gjermund Trim 30-34 Herrer Aust-Agder F... 00:00:00
1341 Grete Christensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
1406 Gry Helen Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1268 Gry Wisnes Schjølberg Trim 55-59 Damer If 00:00:00
1355 Halvard Bjørgum Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1419 Hanne Goodwin Fellesstart 35-39 Damer Egen 00:23:11
1291 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Achilles 00:00:00
1394 Helene Hausland Fellesstart 20-24 Damer Egen 00:27:39
1403 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1384 Henriette Grønlund Fellesstart 25-29 Damer Norsafe 00:22:23
1308 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Herrer Grimstad Kom... 00:00:00
1386 Håvard Hansen Fellesstart 40-44 Herrer LSK Bil 00:24:20
1412 Ilka Huba Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1277 Ingrid Ommundsen Trim 20-24 Damer Idrettsadm 00:00:00
1351 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Bil 00:00:00
1404 Irene S. Dahl Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1405 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1363 Janet Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1422 Javi Mertens Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:16:28
1408 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1427 Jonathan Knutsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:29:42
1343 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1382 Julian Knutsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:22:43
1372 Julie Ørum Fellesstart 35-39 Damer NAV Agder 00:20:48
1407 Karin Siljehaug Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1306 Kenneth Halvorsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:17:16
1286 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
1265 Kjetil Nyvold Fellesstart 50-54 Herrer TTS 00:20:20
1278 Kristen Igland Fellesstart 55-59 Herrer Industriveie... 00:25:44
1433 Kristian Bjorvatn Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:18:51
1258 Kristian Lund Kristiansen Fellesstart 30-34 Herrer Team Båtsted... 00:21:03
1305 Kristian Øverbø Fellesstart 50-54 Herrer egen 00:18:03
1300 Leif Bjørklund Trim 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:00:00
1309 Leif Hodnebrog Fellesstart 55-59 Herrer Krik 00:18:03
1283 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Ingen 00:00:00
1383 Lucas Knutsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:28:06
1416 Magne Isaksen Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:17:47
1410 Magnus Thorsdalen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1292 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Trauma 00:00:00
1429 Merete Knutsen Fellesstart 35-39 Damer Egen 00:28:13
1350 Morten Magelssien Trim 50-54 Herrer UIA Bil 00:00:00
1301 Nils Olav Karlsen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:15:52
1391 Odd Larsen Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:21:15
1430 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1417 Per Voie Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:14:52
1411 Per Ørum Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:26:00
1259 Ragnhild Abusland Fellesstart 40-44 Damer - 00:21:32
1423 Richard Svela Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:17:40
1428 Scott Knutsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:23:39
1288 Silje Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Grimstad løp... 00:16:11
1285 Sindre Hansen Fellesstart U-16 Herrer Grimstad syk... 00:16:53
1356 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1368 Steffen Årstad Høyland Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:16:03
1432 Steinar Fjeldberg Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:19:37
1426 Stella Knutsen Fellesstart U-16 Damer Egen 00:25:04
1293 Stian Svendsen Fellesstart U-16 Herrer Myra.il 00:16:24
1302 Stig Kvade Fellesstart 40-44 Herrer 00:20:00
1431 Stine Hetland Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
1311 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1260 Svein Rune Askland Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:22:59
1264 Synnøve Solheim Kristensen Fellesstart 16-19 Damer Egen 00:20:45
1271 Terje Sivertsen Fellesstart 30-34 Herrer Con-Form AS 00:17:14
1261 Thea Møll Trim 25-29 Damer Idrettens BIL 00:00:00
1425 Tommy Knutsen Fellesstart 40-44 Herrer MacGregor 00:29:43
1387 Tonje Dalen Fellesstart 25-29 Damer Eiksentret 00:21:57
1385 Tormod Andersen Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:17:13
1366 Tove Johansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1282 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1230 Ukjent (Sparebanken Sør Amfi Arendal ) Fellesstart ? 00:19:50
1304 Vidar Dalen Fellesstart 55-59 Herrer Eik senteret... 00:21:11
1370 Viggo Trøftbråten Fellesstart 60-64 Herrer Eiksentre Ry... 00:23:32
1415 Wenche Jackobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1367 William Johansen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
1365 Øystein Johansen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:18:22
1381 Øyvind Knutsen Fellesstart 35-39 Herrer Norsafe 00:22:44

Antall: 103
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows