TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

Heiberg opp, Søndeled - 02 mai 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
82 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
253 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:18:24
294 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
206 Alf Martin Svendsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:19:30
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
141 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
734 Andreas Klodvik Lang løype U-16 Herrer Egen 00:25:41
154 Andreas Martinius Fergagen Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:22:02
440 Andreas Værland Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:14:05
137 Andree Bakkegaard Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:22:51
263 Anita Lomåsen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:24:08
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
720 Anne Hovland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
187 Anne Linn Vatne Jacobsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
521 Anne Marie Hausland Lang løype 50-54 Damer Egen 00:24:54
600 Are Løven Pettersen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:18:27
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
512 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:20:18
740 Asle Zachariassen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:24:33
409 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
408 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
710 Aud Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
81 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
92 Bengt-Ove Madsen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:19:11
718 Bent Håvard Sollid Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
421 Bente Akselsen Rose Lang løype 40-44 Damer Egen 00:19:37
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
584 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:19:27
513 Bjørn Undheim Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:23:42
100 Bjørnar Slåtterø Trim 30-34 Herrer Rejlers Norg... 00:00:00
80 Bodil Fagerli Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
291 Borgny Karlsen Lang løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:29:20
127 Britt Ingunn Lindland Trim 50-54 Damer Stab 00:00:00
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
565 Carmen Law Lang løype 25-29 Damer Egen 00:28:50
711 Cathrine Søndeled Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
378 Charlotte Øygarden Fone Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
533 Christian Pedersen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:25:37
150 Christian Pfefferkorn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
481 Daniel Hetland Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:17:57
735 Daniel Straum Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:16:58
683 Einar Solum Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:20:42
451 Eivind Lindseth Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:24:47
716 Elin Sollid Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
708 Elsa May Masdalen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
546 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
425 Fredrik Johnsen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:18:47
132 Frode Holm Larsen Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:20:41
214 Frode Venemyr Lang løype 40-44 Herrer Bavaria 00:22:16
144 Geir Karlsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
17 Geir Olafsen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:19:01
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
545 Grete Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
466 Gunnar Bjørn Solfjell Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
7 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritime BIL 00:18:41
195 Hans Einar Danielsen Lang løype 40-44 Herrer Vegårshei ko... 00:15:57
729 Hege Aasbø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
460 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:19:39
231 Helle Bråstein Lang løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:23:11
13 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:18:20
727 Håkon Yri Lang løype U-16 Herrer Egen 00:22:28
732 Håvard Winterkjær Lang løype Ukjent Herrer Egen 00:19:33
315 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
631 Inger Helene Salvesen Lang løype 25-29 Damer SSA 00:19:49
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
712 Inger Søndeled Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
307 Ingvill Johnsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
66 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
95 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
465 Jan Arild Winther Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
731 Jan Kenneth de Bartolo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:25:10
436 Jan Ove Karlsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:24:23
278 Jan Rune Sjuls Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:21:29
424 Jarle Johnsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
684 Joakim Boye Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:16:30
726 Johan Marcussen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:26:17
738 Jon Olav Torp Lang løype 40-44 Herrer Rambøll BIL 00:20:06
147 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
426 Jostein Hetland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
741 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:18:23
644 Jørgen Hesthag Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:21:33
109 Jørgen Strand Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:19:59
221 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
387 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
167 Kari Pedersen Trim 50-54 Damer egen 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
462 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
38 Kennet Skaland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:19:36
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:18:53
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
438 Kim Blankenberg Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:18:45
249 Kjell Holtebekk Lang løype 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:23:04
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:22:09
488 Knut Olav Breimyr Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:18:49
20 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:22:35
237 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Økonomisk Rå... 00:22:45
235 Kristin Farbergshagen Lang løype 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:21:11
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:18:12
290 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
728 Kåre Ulevåg Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:16:12
586 Kåre Vetaas Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:20:47
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
719 Lars De Bartolo Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:16:34
725 Lars Lindstøl Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:17:29
707 Lars Try Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
227 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint-Gobain... 00:00:00
602 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:18:58
737 Linda Alfsen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:23:18
713 Line Yri Aaberg Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
739 Linnea Vatne Lang løype U-16 Damer Egen 00:30:48
128 Lisa-Marie Kristoffersen Lang løype 25-29 Damer Egen 00:18:56
130 Lisbeth Boerresen Trim 40-44 Damer NTT Security 00:00:00
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:14:43
736 Mads Henrik Sandnes Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:18:10
706 Magne Blågestad Trim 65-69 Herrer Posten 00:00:00
262 Magne Nilsen Lang løype 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:19:31
724 Magnus Aasbø Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:17:06
422 Magnus Akselsen Rose Lang løype U-16 Herrer Egen 00:23:26
721 Magnus Torkildsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:15:33
288 Mari Nyland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
714 Martha Søndeled Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
474 Mia Isabel Lauvrak Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
131 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSHF 00:00:00
50 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:16:15
715 Odd H. Johnsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
293 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
433 Olav Hardeberg Lang løype 80-84 Herrer AT Skog 00:34:47
517 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:19:17
1 Ove Hetland Lang løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:20:45
709 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
36 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:18:31
464 Per Julius Ørum Lang løype 65-69 Herrer Politiet 00:26:50
330 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
722 Randi Haugland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:20:24
203 Richard Svela Lang løype 45-49 Herrer Ericsson 00:18:29
673 Roar Holtebekk Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:19:07
730 Robert Aasbø Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
603 Roland Nilsen Lang løype 40-44 Herrer IMS 00:20:39
31 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:22:04
78 Rune Tverbakk Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:20:31
304 Signe S. Dale Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
717 Sindre Sollid Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
379 Siri Vaaje Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Lang løype 60-64 Damer Egen 00:30:04
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
357 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
423 Sondre Akselsen Rose Lang løype U-16 Herrer Egen 00:23:32
733 Stein Winterkjær Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:20:23
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
314 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
19 Svein Rune Askland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:22:00
505 Sverre Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:19:41
256 Sølvi A. Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
152 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
553 Tobias Svensson Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
560 Tor Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:16:40
529 Tore Frydenberg Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:26:11
604 Tore Skaaland Lang løype 45-49 Herrer IMS 00:21:07
585 Torgeir Neset Lang løype 45-49 Herrer Grimstad kom... 00:25:56
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sy... 00:00:00
376 Torhild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
336 Torill Bråtlund Trim 60-64 Damer Posten 00:00:00
485 Torill Haagensli Lang løype 50-54 Damer Egen 00:24:04
578 Tormod Andersen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:20:28
194 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:18:59
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
677 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
188 Trond Aarstad Lang løype 45-49 Herrer Tvedestrand ... 00:16:10
236 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo Systems 00:17:59
674 Trygve Holtebekk Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:21:23
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
561 Vemund Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:17:26
37 Vibekke Skaland Lang løype 30-34 Damer Egen 00:26:19
418 Vidar Dalen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:24:02
432 Vidar Ljøstad Lang løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:22:19
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
16 Øystein Johansen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:18:51
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
723 Øyvind Knutsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:26:28
91 Åse Røynstrand Lang løype 25-29 Damer SSA 00:20:10

Antall: 199
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows