TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

Lyngmyr, Tvedestrand - 22 aug 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
82 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
303 Aase Kristine Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
369 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
253 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:40:05
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
141 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:54
440 Andreas Værland Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:28:07
263 Anita Lomåsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
615 Anna Sofia Walbeck Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
121 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:22:35
860 Anne Karine Voje Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
403 Anne Liv Lonebu Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
858 Anne Marcussen Lang løype 50-54 Damer Egen 00:46:57
521 Anne Marie Hausland Lang løype 50-54 Damer Egen 00:46:53
600 Are Løven Pettersen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:34:29
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
420 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:08
512 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:20
852 Asle Espenes Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
409 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
408 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
371 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
710 Aud Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
81 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
421 Bente Akselsen Rose Kort løype 40-44 Damer Egen 00:21:34
286 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
405 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
220 Bjørn BIlstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
584 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:44
80 Bodil Fagerli Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
406 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
291 Borgny Karlsen Trim 70-74 Damer Arendal kommune 00:00:00
127 Britt Ingunn Lindland Trim 50-54 Damer Stab 00:00:00
311 Børge Bendiksen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
565 Carmen Law Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
873 Caroline de Presno Kort løype 35-39 Damer Egen 00:30:19
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
58 Christer Aaser Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:51:16
150 Christian Pfefferkorn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
628 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:10
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
851 Elise Voje Aabel Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
563 Ellen Marie Danielsen Trim 65-69 Damer UiA 00:00:00
850 Emilie Voje Aabel Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
90 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:37:02
871 Erik Solfjeld Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:21
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
546 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
865 Espen Mathiesen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:56:47
225 Eva Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
666 Francesca Flateland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:30:49
69 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
17 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:20:37
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
853 Gunnar Haugo Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
566 Hanne Tingstveit Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
195 Hans Einar Danielsen Lang løype 40-44 Herrer Vegårshei ko... 00:35:35
234 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
460 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:38:52
153 Henrik Ording- Larsen Lang løype 35-39 Herrer Doorway 00:36:09
875 Håkon Huseby Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:22
315 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
669 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
556 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
337 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
274 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Aust-Agd... 00:00:00
95 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
465 Jan Arild Winther Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
869 Jan Henrik Trondal Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:03
424 Jarle Johnsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
172 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:25:44
862 Johan Steinsrud Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
738 Jon Olav Torp Lang løype 40-44 Herrer Rambøll BIL 00:41:04
870 Jonas Henriksen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:34:25
147 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
817 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:37
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
741 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:35:45
109 Jørgen Strand Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:58
221 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
555 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
792 Kine Mikkelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
372 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
254 Kirsti Tanke Vedal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:20
861 Kjetil Steinsrud Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
352 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
823 Knut Jørgen Hope Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:31:44
20 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:44:52
34 Kristian Skogstrøm Lang løype 35-39 Herrer Scanmatic 00:43:17
237 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Økonomisk Rå... 00:23:30
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:35:59
123 Kristoffer Seneger Trim 30-34 Herrer NTT Security 00:00:00
290 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
728 Kåre Ulevåg Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:31:13
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:45
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
342 Lars Kopland Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:41:19
227 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint-Gobain... 00:00:00
407 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
672 Lisbeth Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:00
629 Lise Tørnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
224 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
762 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
867 Lone Hellevik Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:39
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:29:19
863 Lyder Steinsrud Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
736 Mads Henrik Sandnes Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:36:29
262 Magne Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:19:06
836 Marcus Phillipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:18
288 Mari Nyland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
857 Marie Aadnesen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
528 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
339 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelv-jentene 00:00:00
61 Morten Eilert Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
50 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:31:03
855 Nina Aadnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
293 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:39:14
1 Ove Hetland Lang løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:43:56
709 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
482 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:18
36 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:36:59
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:26:25
203 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:21:20
304 Signe S. Dale Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
164 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:36:44
874 Simen Kulland Solfjeld Lang løype U-16 Herrer Egen 00:32:23
872 Simen Stausland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
864 Simen Øverbo Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:39:09
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:31:35
357 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
404 Sonja Skogli Lonebu Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
47 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:39:13
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
243 Stian Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:09
75 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens vegv... 00:00:00
414 Stig Johnsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:04
854 Ståle Værland Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:03
849 Susann Paulsen Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
19 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:48
256 Sølvi A. Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
856 Thea Aadnesen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
152 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
255 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
868 Tobias Hellevik Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:30
866 Tom Johansen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:30
859 Tomine Voje Aabel Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
386 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
560 Tor Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:34:03
604 Tore Skaaland Trim 45-49 Herrer IMS 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sy... 00:00:00
376 Torhild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
336 Torill Bråtlund Trim 60-64 Damer Posten 00:00:00
194 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:38:10
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
677 Tove Løvik Johansen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:53
188 Trond Aarstad Lang løype 45-49 Herrer Tvedestrand ... 00:33:33
88 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
63 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
561 Vemund Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:34:30
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:47
848 Vidar Østebø Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
49 Wenche Nordli Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
276 Øystein Rossland Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:02
16 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:27
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
133 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
91 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:21:54

Antall: 193
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows