TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

Bibelskolen, Grimstad - 05 sep 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
303 Aase Kristine Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
40 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
253 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA BIL 00:38:28
42 Alexandra Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
136 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
116 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Privat 00:00:00
145 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
134 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:15
781 Anette Nebdal Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
263 Anita Lomåsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
615 Anna Sofia Walbeck Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
211 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal Kommune 00:00:00
11 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust - Agder Fy... 00:00:00
121 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:20:10
403 Anne Liv Lonebu Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
879 Anne Marit Bilstad Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
219 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder Fylk... 00:00:00
201 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
322 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
883 Ask Mykland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:55
409 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
408 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
246 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
371 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
710 Aud Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
171 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
197 Beate Ravnå Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
764 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
401 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
29 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kommun... 00:00:00
168 Berit Ottøy Ekra Trim 30-34 Damer Bufetat 00:00:00
405 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
878 Bjørg Rasmussen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
220 Bjørn BIlstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
513 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
406 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:26:55
876 Brit Ingebjørg Fossli Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
554 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
44 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
311 Børge Bendiksen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
48 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
565 Carmen Law Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
873 Caroline de Presno Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:05
356 Christel Lien Trim 35-39 Damer Ledsager Erlen 00:00:00
58 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:30
533 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:51
248 Dagfinn Jernes Trim 65-69 Herrer Pensjonist 00:00:00
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:20
226 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
173 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
506 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
683 Einar Solum Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:39:48
199 Eivind Halaas Kort løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:17:32
451 Eivind Lindseth Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:59
351 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
308 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO 00:00:00
4 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
415 Ellen Bie Øyestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
281 Ellen Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
90 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:20:55
355 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
546 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
59 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
877 Fin-Johan Prydz Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
324 Finn Egill Ørum Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
240 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:38:36
180 Frode Bjørnstad Trim 55-59 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:19:27
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:18:59
381 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
399 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
17 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:18:41
358 Geir Øynes Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
541 Grete E. Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
340 Grete Mjåvatn Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
880 Gro Vehus Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
41 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
117 Gunn Aaberg Trim 55-59 Damer Privat 00:00:00
52 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
232 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
7 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritime BIL 00:38:39
566 Hanne Tingstveit Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
43 Helene Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
190 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
208 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Rygene Trim 00:00:00
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:22:58
13 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:36:53
350 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
592 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
537 Hilde L. Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
875 Håkon Huseby Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:09
87 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA bil 00:00:00
315 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
631 Inger Helene Salvesen Trim 25-29 Damer SSA 00:00:00
238 Inger Johanne Pihlfeldt Kort løype 30-34 Damer Egen 00:28:17
292 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
5 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
669 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
156 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
610 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kommun... 00:22:44
412 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
53 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
274 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Aust-Agder ... 00:00:00
393 Isak Eilertsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
261 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer Iktagder 00:00:00
886 Jannicke Gundersen Lang løype 25-29 Damer Egen 00:45:27
33 Jannicke Hammarlund Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:22:51
172 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
434 John Stiansen Trim 60-64 Herrer OSM 00:00:00
471 John Åge Mjåland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
295 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
492 Jon Olav Hanstad Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:50
147 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
27 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
317 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
426 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:27:33
609 Julian Ankersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:02
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:27:21
741 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:35:50
221 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi BI... 00:00:00
387 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
368 Kari Aspenes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
354 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
299 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
273 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
259 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
193 Karina Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
885 Karoline Heen Nilsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:23:58
882 Katrine Bjørklund Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
101 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:02
202 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
372 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
249 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Norsafe Bil 00:00:00
606 Kjell Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
884 Kjell Åge Jørgensen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:17
10 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:54
352 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
575 Knut Berg Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:10
20 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:43:35
94 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:37:12
104 Kristin Flo Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
135 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
65 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
504 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:15
123 Kristoffer Seneger Trim 30-34 Herrer NTT Security 00:00:00
290 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
402 Kåre Tverrmyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:24
441 Laila Riberg Trim 50-54 Damer Løven BIL 00:00:00
313 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
209 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
881 Leif Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
227 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint-Gobain Ar... 00:00:00
21 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:55
22 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
539 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
591 Linda Sjursen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
224 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
762 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
108 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:30:26
706 Magne Blågestad Trim 65-69 Herrer Posten 00:00:00
777 Magne Isaksen Trim 60-64 Herrer BRG 00:00:00
191 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
98 Magnus Dahl Trim 25-29 Herrer Rejlers Norge A... 00:00:00
836 Marcus Phillipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:32
542 Margareth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
288 Mari Nyland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
536 Maria Lindtveit Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
8 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
268 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer APIL 00:00:00
183 MARIANNE RINGVOLD Trim 50-54 Damer EGEN 00:00:00
270 Marit Vallheim Aspenes Trim 40-44 Damer APL BIL 00:00:00
312 Marthe Jørgensen Trim 50-54 Damer SiA 00:00:00
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:29:03
493 Michelle Rebao Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
287 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard 00:00:00
64 Monica G. Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
131 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSHF 00:00:00
179 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
888 Morten Vardåsen Kort løype 45-49 Herrer DSV Road 00:19:29
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:27:54
266 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder energi BI... 00:00:00
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:21:55
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:35:00
1 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:23:33
122 Per Ellefsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
709 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
196 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth AS 00:00:00
36 Per Ivar Olsen Kort løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:18:09
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:24:31
126 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
639 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:32:28
210 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:37:07
382 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
889 Preben Ankersen Kort løype 45-49 Herrer NOV APL 00:18:38
330 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
182 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:25:19
74 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
319 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
323 Reidun Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
892 Ricky Engenes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:22
138 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:04
207 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
607 Roald Ankersen Kort løype 40-44 Herrer Fedrelandsvenne... 00:18:52
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:26:50
890 Roger Andersen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:44:06
621 Rolf Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:00
304 Signe S. Dale Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
164 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:36:02
640 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
86 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
416 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
298 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:27:44
200 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal Kommune 00:00:00
404 Sonja Skogli Lonebu Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
361 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
47 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør... 00:39:14
310 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
243 Stian Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:40
887 Stian Bråten Johannessen Kort løype 20-24 Herrer GSI 00:16:16
75 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:00:00
314 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Arendal... 00:19:31
45 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
309 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
19 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:29
115 Sverre M. Valvik Trim 65-69 Herrer Rykene Trim 00:00:00
284 Sverre Solberg Trim 80-84 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
76 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
256 Sølvi A. Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
362 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
390 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
158 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:30:37
543 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
152 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
820 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
255 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
386 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
417 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
318 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
326 Torfinn Tveito Trim 85-89 Herrer Politiet 00:00:00
99 Tor-Geir Vigerstøl Trim 40-44 Herrer Rejlers Norge A... 00:00:00
275 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer Sørlandet Sykeh... 00:00:00
376 Torhild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
316 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
336 Torill Bråtlund Trim 60-64 Damer Posten 00:00:00
662 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
194 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:55
143 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
321 Torunn Navestad Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
184 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
891 Trine Iversen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:26:22
359 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
97 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
88 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
63 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
9 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:46
102 VIDAR JOSEPHSEN Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
28 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
346 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
85 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
49 Wenche Nordli Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
216 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
124 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
142 Yngve G. Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
297 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
16 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:29
84 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
400 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
133 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00

Antall: 276
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows