TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
685

Åsbieskogen, Stoa - 17 apr 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
466 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
430 Adrian Westgård Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:15:14
62 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
272 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:34:34
64 Alexandra Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
153 Alf Kristian Alfsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:10
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
393 Altaieb Hassan Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:30:33
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
70 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
342 Anders Vestøl Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:28:40
539 Andrè Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:32
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:21
8 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:18
313 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
80 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:15
574 Anita Jensen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
97 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Froland kommune 00:00:00
584 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
141 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom BIL 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
263 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:18:20
519 Anne Lise Wick Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
578 Anne Marie Meyer-Myklestad Kort løype 25-29 Damer Egen 00:19:48
312 Anne Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
36 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder Fylk... 00:00:00
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
601 Arne Heggland Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegvese... 00:16:21
450 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
609 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:23
536 Asborg Sundby Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
214 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
112 Astri L. Wilmann Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:35
479 Astri Smedsrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
577 Atle Beisland Trim 55-59 Herrer NIBIO 00:00:00
371 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
572 Aud S. Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
614 Audun Flateland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:27
56 Audun Olsbo Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
184 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
60 Bente Nygård Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
21 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kommun... 00:00:00
364 Bernt Johansson Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:17:48
300 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
611 Birgit Eppeland Goderstad Kort løype 25-29 Damer Egen 00:20:21
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
419 Bjørn Olav Raksnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:44
204 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
276 Bjørn Sundal Kort løype 55-59 Herrer Arendal Kommune 00:21:04
483 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
277 Borghild Astrid Høyland Lang løype 55-59 Damer Egen 01:04:00
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:27:40
374 Brit Opheim Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
462 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
19 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
516 Brith Thomassen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
520 Børge Bendiksen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
269 Bård Buer Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
173 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Telecomputing 00:00:00
194 Carl Gjeruldsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:00
411 Cathrine Jørgensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
329 Cathrine Søndeled Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
77 Cato Bratland Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
605 Cecilie Hope Kort løype 35-39 Damer Egen 00:20:53
28 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:59
607 Christian Austenå Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:37:19
279 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:21:31
427 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:34:55
425 Christina Fritzen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:49:03
615 Christoffer Moland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:06
284 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
115 Dag Tørnes Trim 45-49 Herrer Ericsson 00:00:00
239 Dagfinn Jernes Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:20:30
524 Dan Børge Klungebo Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:21
397 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:42
128 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
126 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
446 Egil Evensen Trim Ukjent Herrer Egen 00:00:00
332 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellevik Hus 00:00:00
205 Einar Solum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:18:09
406 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:20
133 Eivind Tobiassen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:42
253 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
55 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
230 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
139 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
235 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
39 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:38:58
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
458 Evy Heien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
43 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
254 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:18
596 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:16:16
143 Frode Edvardsen Lang løype 35-39 Herrer Statens Vegvese... 00:33:45
158 Frode Holm Larsen Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:17:39
472 Frode Iunker Andersen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
394 Frode Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:17:13
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:29
439 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:19:09
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
604 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:18:03
261 Geir Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
380 Georg Smedsaas Kort løype 35-39 Herrer SSA 00:14:02
180 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
343 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:22:31
608 Glenn Rune Olsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:00
585 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
101 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
61 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
68 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
468 Gunnar Sundtjønn Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
221 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
383 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
45 Guri Enoksen Trim 60-64 Damer Agderposten 00:00:00
298 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritim 00:34:58
598 Hanna Larsen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:22:16
315 Hanne Haslemo Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
580 Hanne Lille-Østerholt Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
373 Hans Kristian Bilstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
309 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
532 Hege Løuvland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:58
440 Hege Therese Lindland Kort løype 20-24 Damer Agder Energi 00:23:17
391 Heidi Johansen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:39:27
242 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
48 Heidi Sørensen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
428 Heine johnsen Smedsaas Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
63 Helene Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
531 Helene Kløcker Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:10
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
206 Helene Rakeie Kort løype 35-39 Damer Arendal kommune 00:23:30
268 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Rygene Trim 00:00:00
271 Helge Fossøy Kort løype 50-54 Herrer Grimstad kommun... 00:19:07
431 Helle Bråstein Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
32 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA 00:33:55
103 Henrik Kristiansen Kort løype U-16 Herrer Euronics 00:16:26
172 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Telecomputing 00:15:46
182 Herdis Aasheim Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
237 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
302 Hilde Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
109 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:34:52
6 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:34:27
233 Håvard Vad Petersson Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:27
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
306 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
600 Inger Helene Salvesen Lang løype 30-34 Damer SSA 00:53:04
517 Inger Homstøl Tveit Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
135 Inger Johanne Fiuren Trim 45-49 Damer NAV 00:00:00
457 Inger Johanne Valheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
351 Inger Lise Devold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
16 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
591 Inger Marie Broers Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
568 Inger Olestad Lang løype 30-34 Damer Egen 00:53:39
587 Inger Poiesz Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
590 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kommun... 00:20:41
314 Ingrid Haslemo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
424 Ingrid Kallevig Lang løype 30-34 Damer Egen 00:53:06
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
331 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
29 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
52 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
140 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
220 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
573 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
589 Janicke Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
530 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
174 Jarle Husefest Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
137 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
575 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kommun... 00:00:00
503 Jim Dalen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:29:05
291 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
449 John Santos Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
363 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
227 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
337 Jon Olav Hanstad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:15:06
265 Jonas Bruun Gundersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:52
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
508 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:45
18 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:44:17
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
451 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
481 Jorunn Steinsbø Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
264 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:25:50
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:22:04
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
78 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:32:17
288 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi 00:00:00
612 Kamilla Knutsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:28:21
310 Kari Berggren Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
488 Kari Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
467 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
347 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
118 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
525 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
257 Karina Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:21:45
340 Karine Vestøl Kort løype 20-24 Damer Egen 00:17:26
321 Karl Peder Laulo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
65 Katrine Bjørklund Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:35:16
603 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer BRG 00:32:11
211 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:00:00
518 Kine Mickelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
187 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
379 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
193 Kjell Birkeland Trim 80-84 Herrer Statens Vegvese... 00:00:00
422 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørensen E... 00:00:00
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:45
243 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
597 Knut Erik Lyngroth Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:15:24
217 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
435 Kornelia Juul Nyland Kort løype 16-19 Damer Egen 00:22:01
14 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:53
212 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA 00:35:40
274 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:43
259 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:15
207 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:00:00
252 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
22 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
44 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
432 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:36:45
487 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
249 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
501 Kåre Vetaas Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
610 Laila Espeseth Kort løype 60-64 Damer Egen 00:25:15
145 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
66 Leif Bjørklund Kort løype 60-64 Herrer Agder Økonomi A... 00:22:54
181 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:33:35
185 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
9 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer Egen 00:44:17
478 Lilly Berland Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
400 Line Hegland Eriksen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:20:27
149 Linn Hægeland Kort løype 25-29 Damer Egen 00:24:12
192 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
344 Lisbeth Aina Eie Lang løype 45-49 Damer Egen 00:45:00
270 Lisbeth Christensen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
414 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
247 Lise Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
372 Lise Tørnes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
452 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
188 Lone Agersborg Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
297 Magne Isaksen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:16:28
255 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:44
389 Magnus Kleppe Brunvand Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
606 Marcus Hope Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:27
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:29:25
330 Margaret Lundstøl Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
461 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
285 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
232 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
108 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
515 Marit Rudlende Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
504 Marita Kristiansen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
58 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Agderposten 00:00:00
31 Maud Ingeborg Svevad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:50:20
345 May Brit Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
154 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelvjentene 00:00:00
105 May- Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:24:33
320 Mette Laulo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
338 Michelle R. Hanstad Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
53 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
579 Monica H. Myra Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
159 Monica Myhren Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
111 Monika Aas Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:33
54 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
75 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
586 Nikolai Gundersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:38
286 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:01
11 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:14:36
231 Nils Ole Sundet Trim 40-44 Herrer Aust-Agder fylk... 00:00:00
569 Nina Vatne Alfsen Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
17 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
167 Odd Karsten Larsen Trim 60-64 Herrer Hernis 00:00:00
486 Odd Skevold Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
57 Oddvar Paulsen Kort løype 60-64 Herrer Agderposten 00:25:00
576 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
349 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:32:00
82 Ole Henrik Heidenberg Kort løype 55-59 Herrer Sam Eyde Vgs. 00:21:09
616 Ole Jakob Orlien Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:41
40 Ole Michael Namsvatn Lang løype 35-39 Herrer SSA 00:33:23
359 Ole Petter Vestøl Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:34:50
398 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
594 Peder Vetaas Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:42
571 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
392 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:07
20 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:35:17
238 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
362 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:22:57
120 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
283 Peter Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
613 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:29:42
511 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:16
408 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:43
250 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:36:07
521 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:23:30
592 Pål Christensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:42:23
367 Pål Sundby Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
144 Ragna Sølvi Pedersen-Rønningen Lang løype 30-34 Damer Statens vegvese... 00:54:23
386 Ragnhild Abusland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
471 Randi Iunker Andersen Trim 70-74 Damer Ingen 00:00:00
588 Reidar Christensen Trim 55-59 Herrer Kåre Christense... 00:00:00
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
448 Reidun Birkedal Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
156 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:16:43
150 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:49
10 Rino Rudsli Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
267 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
593 Roar Holtebekk Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:36:26
542 Roger Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:47
403 Rolf Birger Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:50
73 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer PS Anlegg 00:39:25
281 Rune Hvass Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:35:28
526 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
273 Rune Tverbakk Trim 50-54 Herrer Egen. 00:00:00
395 Sandra L. Fosse Lang løype 30-34 Damer Egen 00:46:46
455 Signe S. Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
602 Sigrunn Askland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:40:34
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:31:35
480 Silje Strand Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
224 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
304 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
453 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
163 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:28:18
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune... 00:00:00
477 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
200 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
35 Steinar Fjeldberg Kort løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør... 00:19:36
85 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
459 Sten Aksel Heien Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
15 Stian Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:34
433 Stian Mørland Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
595 Stine Kristiansen Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
599 Stine Nilsen Kort løype 25-29 Damer SSA 00:22:06
79 Stine Wikanes Hansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:24:01
582 Ståle Værland Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:07
49 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
266 Susanne Storbråten Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
463 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
86 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
506 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Maritim... 00:17:05
4 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:33
470 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
421 Sverre Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:30
95 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
323 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadminist... 00:00:00
355 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Konsmohus 00:00:00
492 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
134 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:36
581 Thomas Dybing Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:39
460 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
426 Tina Solheim Kort løype 30-34 Damer Egen 00:18:07
229 Tommy Bollman Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:29
523 Tommy Skarstein Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
484 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
87 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
360 Tore Frydenberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
41 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
94 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers BIL 00:00:00
325 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
24 Torhild Henningsen Trim 55-59 Damer Grimstad kommun... 00:00:00
327 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
303 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
179 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Telecomputing 00:26:38
513 Torunn Navestad Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
165 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
3 Tove Løvik Johansen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:58
583 Trine Brynjulfsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:24:51
208 Trond Farbergshagen Kort løype 50-54 Herrer Origo 00:16:25
262 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
248 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
119 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
42 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
485 Turid Skevold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
228 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
491 Venke Johansen Kort løype 60-64 Damer UiA 00:21:41
256 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:22:28
155 Victoria Aas Trim 40-44 Damer Nidelvjentene 00:00:00
160 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:15
92 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
570 Vigdis Alfsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
493 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadminitr... 00:00:00
326 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
375 Walter Opheim Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
47 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
162 Øivind Madsen. Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
2 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:16:49
418 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:40:56
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
176 Åge Borgund Kort løype 40-44 Herrer Telecomputing 00:23:27
514 Åge Håland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
307 Åse Gjevdeli Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
489 Åse Løge Goksøyr Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:17:10

Antall: 433
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Åsbieskogen, Stoa

Løp i serien

Søndeled, Heiberg opp (29 mai 2018)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (12 jun 2018)
Dømmesmoen (19 jun 2018)
Asdal (14 aug 2018)
Tvedestrand (21 aug 2018)
Bibelskolen, Østerhus (04 sep 2018)
Birkenlund, Heitjenn (11 sep 2018)
Fevik lysløype, Hausland (18 sep 2018)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (25 sep 2018)

Se også
Åsbieskogen, Stoa: 2017 resultater