TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
932

Tvedestrand - 21 aug 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
621 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
153 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
634 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:28:54
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:32
341 Andreas Værland Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:31:59
8 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:28:55
791 Ane Pettersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
796 Anette Andreassen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
313 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
80 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:28:38
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
806 Anja Thorsen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:55:53
97 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Froland kommune 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
519 Anne Lise Wick Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
774 Anne Liv Olsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
812 Anne Marcussen Lang løype 50-54 Damer Egen 00:50:25
312 Anne Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
36 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
371 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
572 Aud S. Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
620 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
300 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
729 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
336 Bodil Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør Kommune 00:00:00
483 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:36:29
19 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
706 Britt Ingunn Lindland Trim 50-54 Damer AOGK 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
769 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:29:52
740 Caroline de Presno Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
28 Christer Aaser Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:53:39
279 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:31:24
397 Daniel Hetland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
128 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
133 Eivind Tobiassen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:44:08
811 Elias Maneråk Aase Lang løype U-16 Herrer Egen 00:42:41
296 Elisabeth Brekke Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
139 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
810 Erlend Terkelsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
798 Fie Paulsen Trim 55-59 Damer Tvedestrand ... 00:00:00
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
1091 Frida Elise Fosse Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
795 Frode Fyhn Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
158 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
472 Frode Iunker Andersen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:14
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
604 Geir Olafsen Trim 55-59 Herrer Kitron 00:00:00
261 Geir Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
805 Geirmund Garpestad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:36:02
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
799 Gro Vehus Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
635 Gunhild Elvrum Kort løype 35-39 Damer Egen 00:32:22
68 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
221 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
688 Hans Einar Danielsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:05
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
797 Heidi Øya Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
142 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:49:20
271 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:46:17
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
775 Henriette Olsen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
633 Håvard Hansen Kort løype 35-39 Herrer LSK 00:31:54
792 Ingeborg A. Pettersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
457 Inger Johanne Valheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
351 Inger Lise Devold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
171 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
794 Ingunn Rudness Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
140 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
783 Janne Maria Olsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
789 Jarle Johnsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:00:00
291 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
449 John Santos Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
800 Jonas Henriksen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:06
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:29:23
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
78 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:38:34
288 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi 00:00:00
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
467 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
321 Karl Peder Laulo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:42
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:48:45
243 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
14 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:50:06
673 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:43:18
274 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:30:28
784 Kristine Paulsen Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
687 Kåre Ulevåg Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:36:22
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
420 Line Håversen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
301 Line Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
344 Lisbeth Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
247 Lise Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
708 Lise Pedersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
188 Lone Agersborg Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
808 Mads Henrik Sandnes Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:54
255 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:27:20
1015 Magnus Elvrum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:45
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
108 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
515 Marit Rudlende Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
793 Marita Vik Kristensen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1016 Mathilde Elvrum Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
320 Mette Laulo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
159 Monica Myhren Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
802 Nicolai Paulsen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
286 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:36:20
807 Nini Thorsen Lang løype U-16 Damer Egen 00:53:19
809 Noah Maneråk Aase Lang løype U-16 Herrer Egen 00:43:02
576 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
349 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:49:55
398 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
801 Paul Paulsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
790 Per Atle Baardsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
571 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
20 Per Ivar Olsen Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
362 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:34:17
671 Ragna Phillip Kort løype 20-24 Damer Egen 00:28:24
770 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:29:55
471 Randi Iunker Andersen Trim 70-74 Damer Ingen 00:00:00
1014 Rebekka Elvrum Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
311 Rigmor Berge Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
786 Ronny Sundsdal Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
803 Rune Sundsdal Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:40:27
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:39:28
453 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1073 Siri Tangstad Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:39:37
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
350 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Herrer Risør komme 00:00:00
200 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
35 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:45:26
716 Stian Lillevåje Trim 25-29 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
76 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
96 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer Bavaria Arendal 00:28:58
788 Stine Ramleth Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
582 Ståle Værland Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:33
787 Susann Paulsen Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
186 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
4 Svein Rune Askland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:53:32
421 Sverre Engebretsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
355 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Konsmohus 00:00:00
134 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:31:52
170 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
216 Thorhild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
804 Tom Johansen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:22
229 Tommy Bollman Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
644 Tor Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:38:22
325 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
703 Torild Haagensli Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
168 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:44:38
782 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:34:04
165 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
3 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
262 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
119 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
295 Wenche Johannessen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
2 Øystein Johansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
489 Åse Løge Goksøyr Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:25:35

Antall: 201
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows