Grimstad Løpeklubb - Treningsavg./3000 m. karusell

Grimstad Løpeklubb
06 sep 2018
5
141

3000 meter karusell - løp 2 - 20 des 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
100 Adrian Endre Westgård 3000 m. cup/... 20-24 Herrer Arendal Tri 00:10:26
93 Viviana Hiis 3000 m. cup/... 30-34 Damer Arendal Tria... 00:11:13
37 Peder jørgensen 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Arendal tria... 00:10:42
98 Javi Mertens 3000 m. cup/... 16-19 Herrer Egen 00:10:59
110 Roald Ankersen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Fædrelandsve... 00:12:17
50 Per Gunnar Syrdalen 3000 m. cup/... 35-39 Herrer GC Rieber Sa... 00:11:53
25 Vaiva Nielsen 3000 m. cup/... 45-49 Damer Grimstad 00:15:26
48 Jaroslaw Sosin 3000 m. cup/... 50-54 Herrer Grimstad løp... 00:09:52
62 Kjetil Tveite 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad løp... 00:13:04
16 Andre Godtfredsen 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad løp... 00:11:51
108 Anders Krakstad 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad løp... 00:12:42
15 Guttorm Kvastad 3000 m. cup/... 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:12:18
45 Anne Karine Seland 3000 m. cup/... 55-59 Damer Grimstad løp... 00:13:29
74 Per Ellefsen 3000 m. cup/... 60-64 Herrer Grimstad løp... 00:13:57
14 Audun Limm 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad Løp... 00:12:05
56 Eivind Skaar Briseid 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad Løp... 00:10:36
12 Espen Bjørklund 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad Løp... 00:10:57
88 Karl Fredrik Fretheim 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:31
28 Rune Terjesen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:56
40 Bjørnar Vestøl 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:57
19 Gaute Kilen 3000 m. cup/... 50-54 Herrer Grimstad Løp... 00:10:49
10 Sverre Engebretsen 3000 m. cup/... 55-59 Herrer Grimstad Løp... 00:12:34
97 Amalie Johansen 3000 m. cup/... 20-24 Damer Grimstad løp... 00:17:04
4 Torstein Mjøs 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Grimstad løp... 00:10:58
22 Stig Bendik Jacobsen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad løp... 00:11:53
41 Ivan Zammit 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:34
84 Sindre Hansen 3000 m. cup/... U-16 Herrer Grimstad SK 00:11:21
54 Jan-Asle Gustavsen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Tri... 00:11:49
8 Jan Christian Berg 3000 m. cup/... 55-59 Herrer Grimstad Tri... 00:14:33
107 Morten A. Vardaasen 3000 m. cup/... 45-49 Herrer Grimstad tri... 00:12:55
51 Torstein C. Valvik 3000 m. cup/... 25-29 Herrer Ingen 00:11:17
113 Irene Tobiassen 3000 m. cup/... 40-44 Damer Ingen 00:13:56
49 Knut-Erik Lyngroth 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Ingen 00:11:07
72 Silje Røynstrand 3000 m. cup/... 25-29 Damer Kristiansand... 00:11:10
67 Finn-Arne Johansen 3000 m. cup/... 50-54 Herrer Moava 00:13:59
115 Per Ivar Moen 3000 m. cup/... 45-49 Herrer Skeie Eiendo... 00:10:55
104 Håvard Vad Petersson 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Snarøya curl... 00:10:47
39 Aleksander Lydersen 3000 m. cup/... 45-49 Herrer SSA 00:11:58
103 Jakub Ruzylo 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Stamina Grim... 00:09:59
96 Philip Yttervik Bruvik 3000 m. cup/... U-16 Herrer Sørild 00:13:49
118 Petter Kleivene-Briseid 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Team Briseid 00:11:39

Antall: 41
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows