Agderposten Terrengkarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
14 apr 2020
16
424

Sparebanken Sør Amfi Arendal - Ukens løype - 22 sep 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
117 Aage Sverre Skaiå Trim 55-59 Herrer OneCo 00:00:00
182 Ada Sofie Austegard Trim 55-59 Damer Stine Sofies... 00:00:00
121 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
307 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
43 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer RSM Norge AS 00:00:00
430 Andreas Stenerud Lang løype 25-29 Herrer SSA 00:29:09
303 Anette N Hesthag Kort løype 40-44 Damer Muil 00:27:25
173 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Eget 00:00:00
18 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Eigen 00:00:00
184 Anne Elisabeth Dalen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
213 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Agder fylkes... 00:00:00
125 Ann-Kristin Bilstad Trim 55-59 Damer Agder Fylkes... 00:00:00
167 Are Wroldsen Ribe Kort løype 50-54 Herrer Arendal Tria... 00:46:00
71 Arne Fenheim Lang løype 65-69 Herrer Fenheim 01:17:09
116 Aud Skaiå Trim 60-64 Damer OneCo 00:00:00
253 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
311 Bengt-Ove Madsen Trim 45-49 Herrer MUIL/SSA 00:00:00
386 Benjamin Holst Kort løype U-16 Herrer Steinsås run... 00:00:00
200 Berit Boye Kort løype 60-64 Damer JJUBIL 00:23:34
51 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
126 Bjørn Bilstad Trim 60-64 Herrer Also AS 00:00:00
340 Bjørn Heggelund Trim 60-64 Herrer JJUBIL 00:00:00
174 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
363 Bjørn Stokke Trim 45-49 Herrer Løven BIL 00:00:00
324 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:28:00
229 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
204 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal kommune 00:28:15
135 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer egen 00:00:00
59 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
143 Christian Lunde Trim 30-34 Herrer Borettslagbo... 00:00:00
382 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Krik 00:24:45
236 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
266 Eivind Madsen Kort løype 60-64 Herrer Red Rock 00:39:31
9 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Eget 00:00:00
381 Ellen Marie Danielsen Trim 70-74 Damer Uia 00:00:00
15 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:36:48
254 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 01:00:34
178 Espen Bruflodt Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
343 Finn Hvoslef Kort løype 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:18:22
68 Geir Melum Trim 45-49 Herrer Statens vegv... 00:00:00
394 Geir Syvertsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
240 Georg Smedsaas Trim 40-44 Herrer Hisøy OK 00:00:00
325 Greta Nordheim Vehusheia Kort løype 65-69 Damer Ingen 00:00:00
166 Grete Aftret Kort løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
108 Grete Flo Lang løype 55-59 Damer Annemorhuset... 00:00:00
356 Grete T Espeland Trim 60-64 Damer Nav 00:00:00
319 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
252 Gro Vehus Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
35 Gry Wisnes Schjølberg Trim 55-59 Damer Agder bedrif... 00:00:00
65 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:00:00
218 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
312 Hallvard Bjørgum Trim 55-59 Herrer 1962 00:00:00
313 Hanne Bjerkholt Svensson Trim 40-44 Damer Arendal komm... 00:00:00
350 Hans Olav Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
188 Harald I. Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Privat 00:00:00
147 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Arendals Tur... 00:00:00
73 Helene de Lange Lassen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
145 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:39:06
310 Hilde Bergh Madsen Trim 40-44 Damer MUIL 00:00:00
336 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
285 Hilde Langemyr Beisland Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
156 Håvard Hansen Lang løype 40-44 Herrer L.S.K BIL 00:42:25
393 Ine de Lange Lassen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
284 Ingebjørg Tveit Lang løype 55-59 Damer Arendal kommune 00:48:00
74 Inger Anne Tveit Lang løype 30-34 Damer Sørlandet sy... 00:52:14
52 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer Sia bil 00:00:00
402 Inger Helena Furre Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
283 Inger Johanne vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
23 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
379 Ingrid Forseng Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:23:56
66 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
32 Irene Espenes Lang løype 40-44 Damer NAV Agder BIL 00:00:00
158 Iris Ring Trim 35-39 Damer Thon 00:00:00
152 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Privat 00:30:06
276 Jan Audun Andersen Kort løype 35-39 Herrer Skanska 00:18:31
367 John Gunnar Øymoen Kort løype 60-64 Herrer Saipem 00:24:05
217 John Stiansen Kort løype 65-69 Herrer OSM Ship Man... 00:00:00
161 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
190 Jon Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Ingen 00:00:00
224 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
275 Jørgen Guldal Kort løype 30-34 Herrer Spire Hudpleie 00:17:34
41 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
176 Karl Eyvind Lund Lang løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:35:29
347 Kenneth Sandvik Holst Kort løype 35-39 Herrer Agder-Team R... 00:00:00
210 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
97 Kjell Bjørn Olsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
396 Kjell Håkedal Trim 65-69 Herrer AT SKOG BIL 00:00:00
269 Kjersti Fosse Kort løype 55-59 Damer FMFA Agder 00:39:31
3 Kjetil Nyvold Kort løype 50-54 Herrer TTS Marine AS 00:25:03
281 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:36:36
286 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Ingen 00:00:00
2 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Team Båtsted... 00:36:31
160 Kristian Øverbø Kort løype 55-59 Herrer egen 00:20:18
72 Kristin Fenheim Lang løype 60-64 Damer Fenheim 01:17:09
31 Kristin Johnsen Lang løype 45-49 Damer Eget 00:00:00
132 Kristoffer Breimyr Kort løype 30-34 Herrer Østre Agder ... 00:23:34
169 Leif Norman Bjørklund Lang løype 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:00:00
427 Lene Christensen Kort løype 45-49 Damer Privat 00:23:31
377 Leon Grønlund Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Grane Friidr... 00:00:00
154 Margit Vik Sundal Kort løype 55-59 Damer Scanmatic El... 00:29:12
225 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm 00:00:00
304 Marie Lindstøl Kort løype 45-49 Damer KID 00:00:00
58 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
70 Nikolai Holand Mathisen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:00:00
34 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
170 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder Energi 00:00:00
261 Odd K. Larsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:40:00
144 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Borettslagbo... 00:00:00
136 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten Bil 00:00:00
441 Olav Hardeberg Trim 85-89 Herrer Egen 00:41:32
206 Oyvind Riiber Boye Trim 65-69 Herrer JJUBIL 00:00:00
237 Pamela Jayne Aasen Kort løype 45-49 Damer 00:19:01
189 Per Ivar Olsen Trim 55-59 Herrer Arendal komm... 00:00:00
195 Per Julius Ørum Kort løype 70-74 Herrer GLOBEORBIT 1... 00:29:09
235 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Nordea bil 00:00:00
183 Pål Aimar Sørensen Trim 65-69 Herrer J J Ugland BIL 00:00:00
119 Ragna Andersen Kort løype 70-74 Damer Froland I.L 00:00:00
7 Ragnhild Abusland Kort løype 40-44 Damer 0 00:23:24
244 Reidar Thaule Lang løype 25-29 Herrer Eik Senteret... 00:41:49
130 Ricky Engenes Lang løype 55-59 Herrer Eiksenteret ... 00:41:48
329 Rino Rudsli Lang løype 60-64 Herrer KRIK 00:33:39
42 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
282 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
17 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:28:48
149 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
137 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Agderposten Bil 00:00:00
197 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer Egen 00:39:18
274 Solveig Løvjomås Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
29 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
140 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:36:20
192 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Bane Sør 00:17:12
186 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:19:16
87 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
385 Svein Arnold Olsen Kort løype 80-84 Herrer Arendal kom. 00:32:00
199 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer JJUBIL Ugland 00:00:00
1 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:34
69 Sylvia Holand Mathisen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:00:00
228 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
432 Thor Inge Christensen Kort løype 40-44 Herrer Thomic 00:24:00
214 Tone Berit Flo Lang løype 60-64 Damer Ingen 00:00:00
148 Tone Gunn S. Kristiansen Trim 50-54 Damer AKST 00:00:00
268 Tor Follinglo Lang løype 65-69 Herrer egen 53:35:00
179 Tor Inge Forsdal Kort løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:32:06
209 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer JJBIL UGLAND 00:00:00
141 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rygene trim 00:00:00
208 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Skanska 00:17:18
255 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer JJUBIL UGLAND 00:00:00
315 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
112 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer egen 00:25:19
326 Trine Beate Slettevold Kort løype 55-59 Damer Sykehuspartn... 00:00:00
25 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
81 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
146 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Rygenetrim 00:00:00
345 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Grimstad Løp... 00:31:00
292 Wenche Irene Bergerud Nygaard Trim 45-49 Damer Birkenlund s... 00:00:00
27 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
113 William Johansen Kort løype 20-24 Herrer egen 00:26:32
80 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
53 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
348 Øyvind Holand Mathisen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:00:00
22 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00

Antall: 161
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows