Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
168

Uglebo, Myra skole - 14 sep 2020

For dette løpet er det mulig å registrere gjennomført løp selv slik at resultatlisten blir oppdatert.
Registrer mitt gjennomførte løp
Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
115 Amalie Ringvoll Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:00:00
179 Anders Hoven Gautestad Lang løype 30-34 Herrer APIL 00:51:58
168 Andreas Buene Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:55:01
47 Anne Heidrun K.Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:40:11
74 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:41:35
71 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Grane 00:00:00
136 Asle Åsmul Lang løype 45-49 Herrer SG Armaturen AS 00:35:27
52 Bendik Øyum Hoel Kort løype 16-19 Herrer Hisøy OK 00:56:41
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:33:56
73 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:40:48
49 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
65 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:31:38
57 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
17 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 01:04:38
177 Eilert Ellefsen Lang løype 60-64 Herrer Egen 01:15:38
53 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:44:25
69 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 01:08:11
54 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:00:00
145 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:39:00
56 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:47:43
19 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:45:00
93 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Il Express 00:00:00
142 Frida Sæveraas Johansen Kort løype U-16 Damer Hisøy o-klubb 01:02:04
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:49:32
82 Geir Henrik Hirsch Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:37:33
11 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer IK Grane Are... 00:42:00
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:00:00
178 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:43:57
21 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:48:35
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:58:00
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:51:54
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:50:48
36 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:00:00
180 Ingrid Bøylestad Lang løype 45-49 Damer Froland il 00:00:00
148 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:42:33
28 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Dahlske vgs 01:01:31
64 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:55:53
182 Jan Aarrestad Kort løype 50-54 Herrer APIL 00:39:22
116 Jan Arild Rørvik Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:51:45
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:42:40
98 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Asplan Viak 00:50:30
135 John Hansen Lang løype 60-64 Herrer Politiet 00:37:59
167 Jorunn Terjesen Aarrestad Kort løype 50-54 Damer JBU 00:39:11
87 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:58:26
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
107 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Trauma 01:07:50
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:46:10
45 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:17:58
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:54
61 Magne Blågestad Lang løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
18 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:46:52
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:59:42
81 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Egen (Trumaa... 01:04:12
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:00:00
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:45:31
181 Odd Utstutmo Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:11:00
63 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:31:26
175 Oskar Juul Dølemo Kort løype 25-29 Herrer AV 00:00:00
89 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
114 Otto Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:02:04
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:00:00
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:28:15
51 Petter Øyum Kort løype 45-49 Herrer Hisøy OK 00:41:42
42 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSHF 00:35:17
41 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:47:29
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:51:54
39 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
22 Stein Reinholt Jensen Lang løype 80-84 Herrer Egen 01:08:21
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:50:22
117 Stian Anderson Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:55:01
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:37:18
70 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Arendals Fos... 00:00:00
120 Synnøve Emblem Holte Lang løype 50-54 Damer AAMOC 00:50:57
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:00:00
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 00:00:00
80 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 01:03:24
14 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy O-Klub... 00:57:40
159 Viggo Molund Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:25:03
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:54:41
95 Øystein B. Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Il Express 01:09:48
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:41:21
48 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens vegv... 00:00:00
58 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:55:46
46 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:00:00
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00

Antall: 86
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows