Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
188

Nedenes skole - 28 sep 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
42 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSHF 00:25:35
146 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer JJ Ugland 00:30:33
185 Marianne Tønseth Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:30:56
22 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:32:30
63 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:32:32
67 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:32:55
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:33:48
117 Stian Anderson Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:34:19
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:35:52
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:36:42
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:37:37
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:38:28
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:38:46
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:38:53
64 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:38:59
65 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:39:06
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:39:29
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:40:03
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:41:03
98 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Asplan Viak 00:43:58
189 Turid Hagelia Korshavn Lang løype 45-49 Damer Egen 00:44:07
91 Sandra Sofie Tømt Kort løype U-16 Damer IL Imås 00:46:08
192 Inger Skjævesland Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:46:24
167 Jorunn Terjesen Aarrestad Kort løype 50-54 Damer JBU 00:46:40
29 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:47:11
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:47:37
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:47:46
37 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:48:43
147 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:48:58
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:49:21
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:49:40
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:49:52
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:51:02
142 Frida Sæveraas Johansen Kort løype U-16 Damer Hisøy o-klubb 00:54:19
57 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:55:49
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 00:56:30
190 Heidi Johansen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:56:54
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:57:06
52 Bendik Øyum Hoel Kort løype 16-19 Herrer Hisøy OK 00:57:49
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:58:03
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:58:09
36 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:58:42
170 Marius Alsaker Lang løype 20-24 Herrer baker brun 00:59:52
40 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Trauma 01:00:29
51 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Hisøy OK 01:01:37
154 Marit Vågsnes Lang løype 70-74 Damer Nordre Follo... 01:03:02
107 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Trauma 01:03:04
175 Oskar Juul Dølemo Kort løype 25-29 Herrer AV 01:07:16
95 Øystein B. Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Il Express 01:07:58
7 Helge Kristensen Lang løype 60-64 Herrer Securitas 01:16:21
165 Marianne Simonsen Bjørkenes Lang løype 40-44 Damer Nye Veier 01:17:04
17 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 01:23:45

Antall: 52 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows