Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
189

Groos, Grimstad - 19 okt 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:25:04
42 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSHF 00:26:47
145 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:26:48
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:27:02
47 Anne Heidrun K.Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:27:31
65 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:27:55
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:28:08
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:28:18
27 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:30:29
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:30:41
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:30:44
64 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:31:24
63 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:31:29
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:32:00
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:32:07
141 Henrik Yttervik Lang løype 20-24 Herrer Forsvaret 00:32:28
106 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer Imåsavtalen 00:32:40
191 Per Egil Auestad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:32:43
158 Bjørnar Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Frøyland IL 00:33:12
76 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:33:24
51 Petter Øyum Kort løype 45-49 Herrer Hisøy OK 00:33:53
137 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:33:55
189 Turid Hagelia Korshavn Lang løype 45-49 Damer Egen 00:34:09
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:34:31
116 Jan Arild Rørvik Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:52
14 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy O-Klub... 00:34:54
146 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer JJ Ugland 00:35:09
166 Kristine Aarrestad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:35:39
11 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer IK Grane Are... 00:36:29
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:36:46
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:37:16
40 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Trauma 00:37:17
53 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:37:26
115 Amalie Ringvoll Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:37:28
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:37:58
168 Andreas Buene Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:20
117 Stian Anderson Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:41
18 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:39:16
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:39:17
167 Jorunn Terjesen Aarrestad Kort løype 50-54 Damer JBU 00:39:22
41 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:39:29
28 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Dahlske vgs 00:41:03
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:41:54
56 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:42:53
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:43:12
29 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:43:31
22 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:43:56
147 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:44:15
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:44:28
74 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:44:39
69 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:45:24
192 Inger Skjævesland Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:46:02
12 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:46:26
73 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:46:28
52 Bendik Øyum Hoel Kort løype 16-19 Herrer Hisøy OK 00:47:47
36 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:48:14
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:51:56
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:52:18
55 Knut Bryn Kort løype 55-59 Herrer VISOLIT 00:55:09
72 Simen Sørensen Kort løype U-16 Herrer N 00:58:02
43 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 01:00:52
86 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonom... 01:03:54
128 Inge Klepstad Kort løype 80-84 Herrer Egen 01:03:56
133 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 01:03:56

Antall: 64 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows