Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
189

Asdal skole - 26 okt 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:26:15
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:39:33
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:22:23
86 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonom... 00:54:12
69 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:37:28
87 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:29:58
27 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:24:56
28 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Dahlske vgs 00:34:22
47 Anne Heidrun K.Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:24:07
12 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:33:21
22 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:34:19
29 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:35:00
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:34:38
43 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:47:21
45 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:38:41
58 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:36:18
76 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:27:35
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:41:07
89 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
112 Nora Johansen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:41:21
116 Jan Arild Rørvik Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:30:54
117 Stian Anderson Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:51
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:25:35
129 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:43:25
133 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 01:03:56
149 Tore Arvid Eskilt Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:35:23
195 Glenn Ager- Wick Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:31:19
191 Per Egil Auestad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:36:07
192 Inger Skjævesland Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:34:10
56 Erling Lauvrak Lang løype 75-79 Herrer Eget 00:49:54
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:30:31
158 Bjørnar Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Frøyland IL 00:31:29
71 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Grane 00:00:00
65 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:28:31
174 Edith Fahre Kort løype 55-59 Damer Hisøy ok 00:00:00
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:22:02
38 Heine J Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:26:25
51 Petter Øyum Kort løype 45-49 Herrer Hisøy OK 00:35:38
52 Bendik Øyum Hoel Kort løype 16-19 Herrer Hisøy OK 00:00:00
14 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy O-Klub... 00:30:14
114 Otto Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:41:23
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:35:44
18 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:30:51
147 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:33:43
93 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Il Express 00:00:00
104 Thor Aas Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 00:35:09
106 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer Imåsavtalen 00:29:20
167 Jorunn Terjesen Aarrestad Kort løype 50-54 Damer JBU 00:34:01
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:27:15
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:31:56
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:24:50
37 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:29:20
83 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Mira Mare AS 00:29:21
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:23:36
54 Ellen Sundsdal Kort løype 50-54 Damer Posten 00:32:00
103 Jan Petter Hestvik Kort løype 55-59 Herrer RHI Normag 00:00:00
145 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:21:57
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
63 Oddny Jørgensen Lang løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:38:04
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:00:00
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:19:16
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:30:07
42 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSHF 00:23:43
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:30:54
41 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:29:47
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:30:03
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:26:27
53 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:27:58
67 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:32:09
84 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:30:35
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:25:36
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:23:42
107 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Trauma 00:46:49
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:30:00
55 Knut Bryn Kort løype 55-59 Herrer VISOLIT 00:19:31

Antall: 77
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows