Agderposten Lysløypekarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
27 okt. 2020
6
94

Fevik lysløype - Ukens løype - 10 nov. 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
69 Erling Lauvland Knutsen Kort løype 50-54 Herrer Dale fjelløpere 00:15:46
10 Jan Rune Sjuls Kort løype 50-54 Herrer EikSenteret ... 00:16:39
42 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Bane sør AS 00:16:46
63 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:17:51
45 Øystein Johansen Kort løype 50-54 Herrer Team Johansen 00:17:53
32 Finn Kort løype 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:18:03
53 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:18:53
28 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:18:57
23 Trond Kjempekjenn Kort løype 45-49 Herrer Privat 00:18:58
76 Tord Richard Svela Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:19:43
70 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer MUIL/SSA 00:20:18
1 Kristian Lund Kristiansen Kort løype 30-34 Herrer Sykehuspartn... 00:21:19
18 Kjetil Nyvold Kort løype 55-59 Herrer TTS 00:21:28
19 Sigrunn Askland Kort løype 50-54 Damer Express 00:22:13
46 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer Team Johansen 00:23:07
79 Helge Dahl Kort løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:23:34
74 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:24:32
6 Ragnhild Abusland Kort løype 40-44 Damer 0 00:26:39
36 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:26:40
55 Per Julius Ørum Kort løype 70-74 Herrer Globeorbit 100 00:27:42
54 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal kommune 00:27:43
47 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:28:03
31 Daniel Hansen Lang løype 35-39 Herrer GRP Christensen 00:28:09
41 Odd-Gunnar Valborgland Lang løype 20-24 Herrer BW Offshore ... 00:28:12
50 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:28:15
33 Linn Beate Andersen Kort løype 35-39 Damer Ingen 00:28:43
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:28:55
34 Aleksander Hals-Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:29:33
20 Kenneth Larssen Lang løype 45-49 Herrer Express 00:29:48
38 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:29:50
90 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:29:52
57 Åsmund Tveit Lang løype 25-29 Herrer Jakt & Friluft 00:31:59
9 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Privat 00:32:00
68 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:33:31
85 Eivind Kristoffer Holst Larsen Lang løype 30-34 Herrer Meshtech AS 00:35:50
72 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:37:14
75 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer Solsiden coach 00:37:26
82 Odd Karsten Larsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:38:11
35 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:38:47
77 Svein Arnold Olsen Lang løype 80-84 Herrer Arendal kom. 00:57:25
27 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:58:17

Antall: 41 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows