TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
04 apr 2017
15
918

UIA, Grimstad - 09 mai 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
50 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:45 (1)
199 Eivind Halaas Kort løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:18:40 (2)
692 Helge Børtinghus Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:45 (3)
153 Henrik Ording- Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:18:47 (4)
6 Knut-Erik Lyngroth Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:09 (5)
487 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:15 (6)
754 Henrik Larsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:18 (7)
13 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:19:25 (8)
262 Magne Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:19:36 (9)
635 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:19:42 (10)
438 Kim Blankenberg Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:49 (11)
92 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:20:06 (12)
203 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:20:10 (13)
18 Sondre J. Olafsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:14 (14)
488 Knut Olav Breimyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:17 (15)
481 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:19 (16)
616 Peder Fruergaard Vetaas Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:27 (17)
421 Bente Akselsen Rose Kort løype 40-44 Damer Egen 00:20:32 (18)
17 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:20:36 (19)
186 Stig Kvade Kort løype 35-39 Herrer Bavaria Aren... 00:20:50 (20)
214 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Bavaria 00:20:55 (21)
138 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:03 (22)
128 Lisa-Marie Kristoffersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:21:06 (23)
151 Mads Tengs- Larsen Kort løype 30-34 Herrer Doorway 00:21:10 (24)
223 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:11 (25)
562 Carla Brandt Kort løype 40-44 Damer Egen 00:21:13 (26)
578 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:22 (27)
91 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:21:23 (28)
688 Bjørn Christiansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:42 (29)
131 Monica Larsen Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:21:43 (30)
1 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer Bioforsk 00:21:43 (31)
177 Christian Johansson Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:46 (32)
644 Jørgen Hesthag Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:48 (33)
157 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:21:53 (34)
609 Julian Ankersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:59 (35)
607 Roald Ankersen Kort løype 40-44 Herrer Fedrelandsve... 00:22:00 (36)
137 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:15 (37)
586 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:23 (38)
235 Kristin Farbergshagen Kort løype 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:22:24 (39)
498 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:22:27 (40)
112 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer NTT Security 00:22:42 (41)
118 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:22:51 (42)
628 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:03 (43)
755 Siri Aasgaard Kort løype 35-39 Damer Egen 00:23:26 (44)
61 Morten Eilert Andersen Kort løype 40-44 Herrer Agderposten 00:23:35 (45)
432 Vidar Ljøstad Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:23:37 (46)
753 Kay Stahl Kort løype 40-44 Herrer Rocex 00:23:41 (47)
96 Grete Aftret Kort løype 50-54 Damer MacGregor 00:23:55 (48)
60 Øistein Haaø Fossestøl Kort løype 35-39 Herrer Agderposten 00:23:59 (49)
20 Kristen Igland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:59 (50)
691 Line Reinfjord Kort løype 30-34 Damer Sevan Marine 00:24:00 (51)
231 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:24:06 (52)
69 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:24:14 (53)
483 Olav Hansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:15 (54)
58 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:18 (55)
418 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:32 (56)
757 Sigrund Askeland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:37 (57)
513 Bjørn Undheim Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:00 (58)
204 Lenja Vivian Pedersen Kort løype 35-39 Damer SSK 00:25:02 (59)
621 Rolf Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:04 (60)
606 Kjell Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:25:08 (61)
263 Anita Lomåsen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:09 (62)
523 Åse Ribe Johnsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:25:17 (63)
529 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:25:30 (64)
182 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:25:36 (65)
472 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:25:46 (66)
24 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:01 (67)
524 Trond Berli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:05 (68)
759 Helge Liltved Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:26:12 (69)
33 Jannicke Hammarlund Kort løype 45-49 Damer SSHF 00:26:18 (70)
227 Leif Henriksen Kort løype 65-69 Herrer Saint-Gobain... 00:26:20 (71)
496 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:51 (72)
723 Øyvind Knutsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:58 (73)
192 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:27:17 (74)
132 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:27:25 (75)
499 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:28:41 (76)
166 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:28:47 (77)
426 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:28:52 (78)
464 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:29:10 (79)
500 Lisbeth Omholt Forsdal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:29:16 (80)
547 Margrethe Gabrielsen Kort løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:29:23 (81)
14 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:29:46 (82)
103 May-Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:29:50 (83)
694 Haymeuot Sengal Kort løype 16-19 Damer Egen 00:29:59 (84)
291 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:30:15 (85)
412 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:31:10 (86)
413 Roald Nielsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:31:10 (87)
666 Francesca Flateland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:32:23 (88)
158 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:32:26 (89)
695 Tibles Hagos Kort løype 16-19 Damer Egen 00:32:49 (90)
324 Finn Egill Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:33:50 (91)
323 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:35:20 (92)
433 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:38:41 (93)
250 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:46:49 (94)
519 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:46:51 (95)

Antall: 95 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows